Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nők szoktak az apjukra...

A nők szoktak az apjukra hallgatni, amikor az apjának nem tetszik a pasija?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképp hallgatok édesapámra, ha nem tetszik neki szakítok a pasimmal. .
Nem érdekel apám véleménye, azzal a pasival járok aki nekem tetszik.
95 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mivel egyrészt már majdnem 40 éves vagyok, másrészt pedig az "apám" sosem volt kíváncsi rám, úgyhogy 20 évesen is lesz@rtam volna, mit mond.
2020. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak átlagban... Ez tény 🤣

De van, amikor csak apu tolja túl a dolgot...

2020. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem a nö apjának kell vele lenni, ezért nem is neki kell, hogy tetsszen!

Az apának semmi beleszólása sincs, szerencsére!

2020. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
A lányok az apjukat az ujjuk köré csavarva tartanák, ha az anyjuk hagyná:D De nem hagyja:DD Szóval a lányos apukák ilyen helyzetben nem állnak a helyzetük magaslatán, kivéve ha az anyuka nem jó megfigyelő.
2020. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem apám járna vele, értelemszerűen nem szakítanék amiatt vele, mert neki nem tetszik... :D

Egyébként már maga a kérdés is mutatja, hogy valami nem stimmel, ha valakiben ez így fogalmazódik meg.

Hogy elsőre kinek ki szimpatikus az a kutyát se érdekli szerintem. Hiába unszimpatikus neked valaki, ettől még lehet jó ember. Hiába "nem tetszik" neked, még másnak tetszhet.

Ez nem egyenlő azzal, ha mondjuk tudod, hogy veri a lányodat vagy csak lelki terrorban tartja, vagy folyton csalja vagy blablabla. De normális családi kapcsolatban az apa max elmondja a lányának az aggályait HA AZ INDOKOLT, a lány pedig ez alapján elgondolkodhat a dolgon. De az se komplett, aki elvárja, hogy a gyereke szakítson a párjával, mert az neki nem tetszik (vagy fordítva: azért jöjjön össze valakivel, emrt az szerinte jó parti); meg az se komplett aki emiatt szakít a párjával...

2020. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig meghallgatom apám véleményét, és számítasba veszem amit gondol. Ha félreismeri a helyzetet nem hallgatok rá, ha igaza van akkor elgondolkozom és aszerint..
2020. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
A szülői felelősség nem terjed ki arra, hogy beleszóljon gyereke párválasztásába. Csak akkor, ha a fiatalok a valamelyik szülőnél szeretnének vagy kényszerülnek lakni.
2020. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
A nők szoktak bárkire is hallgatni ha a pasijukrol van szo?
2020. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
8 Szoktak, az apjukra. Jobban felnéznek rájuk, és odafigyelnek rá maximálisan és mellszélességgel védik ha olyan a helyzet. Még ha nagy lovak akkor is.
2020. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

8-as: azt elárulnád, MIÉRT kellene egy felnött embernek (akár nö, akár férfi) bárkire is hallgatni, ha a párjukról van szó?????


Vagy TE engedélyt kérsz anyádtól/apádtól, ha valakivel együtt akarsz lenni???? (A erre igen a válasz, akkor nagyon siralmas lény vagy)

2020. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!