Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknak mindig a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mindig a barátnőm tetszik. Mit tehetnék, hogy ne csak őt vegyék észre a pasik?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek vele, a pasiknak kiesik a szeme és engem észre sem vesznek. Ez eléggé rosszul esik, meg úgy érzem én egy nulla vagyok a barátnőmmel ellentetben. Nagyon unom már, hogy tőlem nincsenek oda a fiúk és csomószor depizek már emiatt. Úgy érzem akármit csinalhatok magammal, smink, szexibb stílus, magabiztosság stb., sosem leszek olyan mint a barátnőm. Úgy értem annyira kívánatos és szimpi a fiúknak. Rá tényleg úgy néznek mint valami álomnőre.. Szép, okos, vicces..

Egy selejtnek érzem magam mellette. Nincs is kedvem megjelenni vele már sehol, mert felér egy napi önbizalomrombolassal az, ha vele megyek valahova.


Más aki hasonló helyzetben van/volt, hogy kezeli, hogy rendezi le magában?


24L



2020. júl. 25. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Keress olyan legjobb barátnőt, akinél szebb vagy.
2020. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem most zárd le ezt a barátságot, míg még nem követsz el ellene árulást. Tipikus Káin és Ábel helyzet. Ha most nem állsz meg, elfogsz bukni benne, és az egész életeddel fizetni fogsz ezért. Majd idős korodra fogsz a miértekre rájönni. De addigra már késő lesz.
2020. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj néha egyedül is.
2020. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Találj egy nálad rondább barátnőt.

Vagy változtass a kinézeteden, személyiségeden, kisugárzásodon, mert szerintem ez a negativizmusod átjön a kisugárzásodon is, ezért vagy pancser. Puszi

2020. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Persze, keressen új barátnőt, véletlen se próbáljon meg a saját külsejéért többet tenni.

Szerintem egy igazi barát nem rivalizál, nálunk is volt ilyen több lánnyal is, nem szerettek sokat velem lenni pont ezért, mert megnéznek a pasik és nekik önbizalom téren nem tett jót. Elkezdtek féltékenykedni és a barátságunk ráment.Mindkét oldalt megértem, de azt senki se felejtse el, hogy attól mert a kérdező barátnője csinos arról félig meddig nem ő tehet, és ezért felrúgni egy barátságot szerintem felesleges. Legalábbis ha szereted. Lehet "könnyen" beszélek a másik oldalról, de annyiszor előfordult már velem is, hogy ha manapság valaki közeledik nem is nagyon merek mélyebb kapcsolatot kialakítani, mert tudom hogy egy idő utàn úgyis versengeni kezd. Márpedig kapcsolatok kellenek az életben. Szóval nem tudom, tegyél magadért, eddz, skinkelj, járj néha fodrászhoz, legyél formás és amint kicsit megnő az önbizalmad az látszik majd a kisugárzásodon is. A barátnőd sem tökéletes, talán ezt te tudod a legjobban.

2020. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, sminkelj*
2020. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Pasizni nálad csúnyább barátnővel menj. Alap😀
2020. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Milyen jó barát lehetsz... Inkább örülnöd kéne a barátnőd sikerének nem pedig magadat méregetni hozzá.

A stílus maga az ember...Innen hiányozhat valami benned.Teljesen mindegy hogy nézel ki sokszor nem ez dönt...

2020. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát nézzétek... Kíváncsi lennék, hogy a helyembe hogy reagálnatok..


Nem olyan egyszerű az, hogy örüljel a barátnőd sikerének, ha te közben folyamat háttérbe szorulsz.


Vagy lehet, hogy az utolsó hozzaszolonak ez nem jelentene gondot és tökéletesen tudná lereagalni a dolgot.

2020. júl. 26. 00:34
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Akkor most mondom 13 évesen volt velem utoljára ilyen es akkor sőt mar más okból hamarabb képes voltam felfogni hogy a barátnőm attól a baratnőm ha szeretem és támogatom. Ha pedig féltékeny vagyok akkor minden vagyok de barát nem ez biztos! Az embernek a szívével kell nézni az ilyen helyzeteket... Ő a külseje miatt lehet vonzó aztán ki tudja együtt töltenek vele 3 hónapot és el is köszönönnek ilyen olyan oknál fogva tőle.Míg ott vagy Te aki hosszútávon esetleg tud valami olyat majd nyújtani a pasinak aki nem dobja 3 hónap múlva. Nos nem tudni lehet mindkettő példa ellentétes is. Neztél kicsit magadba? Próbáld keresni legbelül azt az énedet aki imádja magát es az életét! Ami bent az kint szokták mondani! Minden látszik kívülről ami ott bent vagy! 🙂 Es itt már totál mindegy lesz a külső hiszen kicsattansz belülről... Vonzól mindent mint a mágnes! Szeresd egy picit magad jobban és ne a barátnőd külsejével foglalkozz.
2020. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!