Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknak mindig a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mindig a barátnőm tetszik. Mit tehetnék, hogy ne csak őt vegyék észre a pasik?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek vele, a pasiknak kiesik a szeme és engem észre sem vesznek. Ez eléggé rosszul esik, meg úgy érzem én egy nulla vagyok a barátnőmmel ellentetben. Nagyon unom már, hogy tőlem nincsenek oda a fiúk és csomószor depizek már emiatt. Úgy érzem akármit csinalhatok magammal, smink, szexibb stílus, magabiztosság stb., sosem leszek olyan mint a barátnőm. Úgy értem annyira kívánatos és szimpi a fiúknak. Rá tényleg úgy néznek mint valami álomnőre.. Szép, okos, vicces..

Egy selejtnek érzem magam mellette. Nincs is kedvem megjelenni vele már sehol, mert felér egy napi önbizalomrombolassal az, ha vele megyek valahova.


Más aki hasonló helyzetben van/volt, hogy kezeli, hogy rendezi le magában?


24L



2020. júl. 25. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Én férfi vagyok, nekem a legjobb barátom valamivel jóképűbb nálam + az enyémnél magabiztosabb, tökösebb, beszédesebb stílusa van. Tudom mit érzel. Gondolom te se vagy csúnya, csak egyszerűen a barátnőd nálad is szebb.


Azon kívül mást nem lehet tenni, minthogy fejben rendezed le a dolgot: Amikor a barátnőddel vagy, nem a pasikra koncentrálsz. Engedd el fejben a dolgot. Azt figyeld meg, aki pasiknak tetszel, amikor egyedül vagy. Nincs más út, különben becsavarodsz a dologtól.

2020. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a melóban is van 2 ilyen csaj / nő kombó, szoktunk közösen kajálni is velük, most vírus helyzetben persze nem lehet annyian összeülni, de általában egymás melletti asztalokhoz jutunk. Pont dumáltuk a kollégával, hogy melyikünknek ki tetszik közülük, de már bánom, hogy ez kaja közben történt, de hát a nők mindent meghallanak. Végül is harag nem lett belőle se köztünk a 2 lány 2 fiú közt, se a két lány közt, csak a lényeg, hogy nekünk külsőre nem az alacsony szőke csaj jön be, hanem a másikójuk. Természetesen az alacsony szőke kis csaj sem csúnya :) csak a másik ezt picit felülmúlja. Végülis mindegy, nálam elvi kérdés, hogy házi nyúlra nem lövünk ez az egyik, amiért nem ismerkedem ott, a másik meg, hogy belsőre egyikük sem kifejezetten tetszik, annak ellenére, hogy a külsejük ok. Nem szeretem a néha felszínes hozzáállást, meg időnként gyerekesek is, meg azért a diplomájuk végett van egy fajta lenézés azok felé, akiknek nincs.
2020. júl. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen megértem. Ne hallgass azokra, akik ostoroznak, hogy ezért nem vagy jóbarát. Ez baromira frusztráló. Még, ha nem is pasizás a cél, akkor is lépten nyomon azzal szembesül az ember, hogy a másik iránt érdeklődnek. Nekem még olyan is volt nem egyszer, hogy még az alap tiszteletet sem adta meg a srác, aki a barátnőmnek pedig udvarolt. Akkoriban szomorú voltam ettől, mára viszont örülök, hogy inkább rám sem nézett, mert nemcsak azzal kell udvariasnak lenni, aki tetszik.

A mai napig nem értem, mi volt a baj velem, de utána vagy egyedül mentem, vagy olyan barátnővel, akit kevésbé tartottam vonzónak. Bár mondjuk akit körbeugráltak, azt sem tartottam annyira jónőnek. Aztán egy idő után inkább nem is mentem, mert egyre jobban leépült az önbizalmam az ilyen szituk miatt. Én együttérzek veled, nem vagy ettől szemét, csak nyilván neked is jólesne a figyelem és az érdeklődés.

2020. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is volt (van) ilyen barátnőm, aki mellett 17-20 évesen csak árultam a petrezselymet lányos zavaromban, míg ő viráról virágra szállt lelkesen. Aztán tök más helyről, teljesen egyedül "összeszedtem" a párom (vagy ő engem), na onnantól meg az ismeretlen pasik is ragadtak rám (pedig akkor már nem akartam), akkor is, ha a barátnőmmel mentem bulizni.
2020. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. 20 éves koromban ilyen volt a helyzet nálam is. Szép lány voltam de a barátnőm szebb volt. Engem észre sem vettek. Az évek elsodortak egymás mellől. Őt elvette egy gazdag külföldi pasas.Most 40 vagyok. Ő egy összetört koravén nö-100 pasi után elvált, a kutyának sem kell. Én, pedig minden túlzás nélkül jobb formában vagyok, mint fiatalon.
2020. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Istenem, ennyi álszent emberképződményt, mint ami ezen az oldalon van...


Kérdező, teljesen természetes, ha frusztrációt érzem. Az emberben egyszerűen bele van kódolva a versengés. Főleg a párkeresésben.


Szerintem egyszerűen csak zárd le ezt a barátságot, mert így csak enni fogja a lelkedet.

Ha szórakozni mentek, akkor legfeljebb veled azonos szinten lévő nővel menj.

2020. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Legyél kirívóbb, tedd ki jobban a cs.cseidet.
2020. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!