Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a lányoknak az ilyen srácokkal?

Figyelt kérdés

Engem ránézésre mindenki normálisnak, szerénynek, jólelkűnek, intelligensnek szokott látni. Szóval nem vagyok beképzelt, barátságos, mosolygós vagyok az emberekkel de barátnőt nem sikerül talánom, pedig kritikus vagyok magammal de azért nem vagyok ronda, meg sok lánynak megakadt rajtam a szemem. De még is azt értem hogy unalmasnak gondolnak. Sok lány panaszkodik hogy nem talál megbíztató barátot. De rajtam meg látszik hogy nem vagyok az a parti arc, de még sem állnak le velem a lányok.

Nem tudom hogy mi jó a lányoknak mert ha viselkedesre vonzó egy fiú sokszor ok nem megbíztatóak ha viszont megbízhatónak tűnik egy fiú az unalmas meg nem menő a barátnők előtt.


2021. jún. 11. 12:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az lenne veled a bajom, hogy az általam elvárt intelligenciaszinthez viszonyítva te nem vagy sehol. Továbbá gyaníthatóan kezeletlen autista vagy. (Nem, a közhiedelemmel ellentétben az autizmus nem jelent automatikusan magasabb intelligenciát.)
2021. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%

21.


Ismered a kérdezőt?

2021. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból vonzódsz egy férfihoz, és egy hullámhosszon vagytok, akkor ja, a megbízhatóság baromi jó tulajdonság. Egy olyan férfiban viszont, aki nem kelti fel az adott nő érdeklődését pl a személyiségével, a megbízhatóság önmagában nem nyom annyit a latba.


Például sok férfi mondja, hogy mennyire szeretne egy házias nőt, aki jól főz, de nincs férfi a földön, aki csak ez alapján dönti el, hogy randira hív-e egy nőt.

A férfiak is első körben a külső (és remélhetőleg belső) tulajdonságok és vonzalom alapján szelektálnak.


Az olyan tulajdonságok, mint a megbízhatóság vagy háziasság inkább második szintű jó tulajdonságok. Az első szint az az, hogy meg tudd ragadni a másik figyelmét, felkeltsd a kíváncsiságát, és legyen köztetek vonzalom.

2021. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
Mik ezek a válaszok, te jó ég.. A kérdező nem sértegetett senkit aztán kezeletlen autistának hívják, meg burkoltan lehülyézik. :D
2021. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
18%

"Ismered a kérdezőt?"


Lényegében ha nem akarnám, is ismerném, tekintve, hogy ez már a kismilliomodik ilyen hülye kérdése ezen a felületen.

2021. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
Tegnap azt kérdezte meg, hogy vannak-e egy olyan lányok, akik nem buliznak, mert csak azok normálisak és megbízhatóak:D
2021. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
64%

"lányok, akik nem buliznak, mert csak azok normálisak és megbízhatóak"



Persze. En is csak ilyen noknel probalkoztam regen. A bulizas alapbol kizaro ok volt nalam.



Amugy a 11-es nagyon jokat irt. Tipikusan a nokre jellemzo dichotomia, amit korulirt.



37F incel

2021. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%

"Persze. En is csak ilyen noknel probalkoztam regen. A bulizas alapbol kizaro ok volt nalam."


Óriásit vesztettek veled a nők.

2021. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én nem buliztam sosem, de nem akarom, hogy emiatt olyan tulajdonságokat társítsanak hozzám képzeletben, amik nem valósak. Nem tartom magam "normálisnak", a megbízható meg ilyen emberek szájából soha nem úgy hangzik, ami lenni akarok.
2021. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
57%

Üzenet a_97-től, aki minden bizonnyal a kérdező:


"Nem is ismersz Te pszichopata!"


Mint fentebb már említettem volt, téged ezen a fórumon tényleg csak az nem ismer, aki nem akar. Egyik tök ugyanolyan kérdést írod ki a másik után, ugyanazzal a szegényes szókinccsel és színtelen stílussal, amiből totálisan kilóg a lóláb, hogy mi is veled a tényleges baj. Az általad írtakból egyértelműen lejön, hogy mennyire buta vagy. És ez akkor is jól lejön ám élőben, ha egy kukkot sem ejtesz ki a szádon.

2021. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!