Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a lányoknak az ilyen srácokkal?

Figyelt kérdés

Engem ránézésre mindenki normálisnak, szerénynek, jólelkűnek, intelligensnek szokott látni. Szóval nem vagyok beképzelt, barátságos, mosolygós vagyok az emberekkel de barátnőt nem sikerül talánom, pedig kritikus vagyok magammal de azért nem vagyok ronda, meg sok lánynak megakadt rajtam a szemem. De még is azt értem hogy unalmasnak gondolnak. Sok lány panaszkodik hogy nem talál megbíztató barátot. De rajtam meg látszik hogy nem vagyok az a parti arc, de még sem állnak le velem a lányok.

Nem tudom hogy mi jó a lányoknak mert ha viselkedesre vonzó egy fiú sokszor ok nem megbíztatóak ha viszont megbízhatónak tűnik egy fiú az unalmas meg nem menő a barátnők előtt.


2021. jún. 11. 12:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%

Jól mondta a 4-es. A nők akkor keresnek megbízható barátot, amikor már kiélték magukat és családot szeretnének alapítani. De ettől még lángoló szerelmet akkor is ilyen férgek iránt fognak érezni, mert az érzelmeiket nem tudják befolyásolni.


Illetve ott van még a külső, de azon kívül az is számít, hogy jókor legyél jó helyen. Például ha az egyik ikertestvér szoftverfejlesztő lesz a másik meg pincér, szerinted melyiknek lesz nagyobb esélye becsajozni?


Vagy az egyiknek a matematika meg a számítógépes játékok a hobbija a másiknak meg a foci meg a motorozás.


Ezért nem működnek a "hogyan legyél sikeresebb a csajozásban" tanácsok. Mert annyit még megtehetsz, hogy lefogysz/normális hajat vágatsz (ha van hajad) vagy leszeded kopaszra (ha nincs), illetve bizonyos keretek között értelmesen öltözködsz (rajzfilmfigurás póló meg kantáros kisvakond nadrág és retkes cipő helyett egyszínű póló, farmer és ápolt cipő), de itt vége is a dalnak.


Ugyanis a "legyen a hobbid x helyett y" vagy "legyen a világnézeted x helyett y" ugyanolyan lenne, mint mikor az itteni incelek vergődnek, hogy a nőknek esélyt kéne adniuk a számukra nem vonzó férfiaknak, hiszen ha a (akár objektív szemmel sokkal szebb) prostituált le tud feküdni vele, akkor a normál lánynak is kívánnia KELLENE.


Ez nem így működik, még ha a társadalomban divat is a személyiségre valami gyurmázható valamiként tekinteni. Annyira módosítható, mint a külső és a mellékhatásai is hasonlóak a drasztikus módosításnak (plasztikai sebészet vagy meghasonulás).


Egy Sheldon Cooperből sosem lesz James Bond, Egy Csernus Imréből sem lesz soha Don Juan DeMarco

2021. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmi bajuk. Várod a sült galambot? Emeld fel a segged, és menj oda, ha úgy látod tetszel valakinek, és netalán neked is tetszik ő.
2021. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

"De ettől még lángoló szerelmet akkor is ilyen férgek iránt fognak érezni, mert az érzelmeiket nem tudják befolyásolni."


Mert te mi vagy? Ja várj, tudom. Kedves-aranyos-jólelkű pasi:D

2021. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
10%

#13 nem kell minősiteni csak mert jót írt.


A saját bizonyitványod meg kiállitod te magad

2021. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%
Vicces. Hogyha a férfiak beszélnének ugyanígy egy tanácsot kérő nőtől, ahogy itt a nők beszélnek a férfival, mindjárt menne az őrjöngés, a 0%-ra pontozás. Ugyanazokra, amik itt 100% környékére vannak.
2021. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2021. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Ez a "nem menő a barátnők előtt" ott van benned. Minden, amit valóban gondolsz, megmutatkozik rajtad. Nekem ez a mondat elég, hogy ne kelljen pasi.


Lehet, hogy neked elég egy-egy tulajdonság, mert ez olyan, mint mikor éhesen vásárolsz, és minden szart megveszel, de az, hogy valaki megbízható, az egyedül kevés. Nekem is megbízható férfi kell, mert egy nyugis ember vagyok, de a megbízhatóság csak egyetlen tulajdonság.

2021. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
12%
Gyenge ember csak agresszióval tud némi hatalomhoz jutni, azis csak illúzió. Ezért nyilvánulnak meg ilyen módon ahol tudnak. A finom, magabiztos nő soha nem beszél igy, dehát az itteniek elég messze vannak attól.
2021. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
Na látom megint lázonganak az incelek :)
2021. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%
megjelentek a kedves, jolelku ferfiak, akik egybol lehordanak mindennek, ha nekik nem tetszo velemenyt irsz. nem veszitek eszre mennyire ellentomdas ez az egesz es csak azt bizonyitjatok, hogy se kedvesek, se jolelkuek nem vagytok.
2021. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!