Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a bajuk a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a lányoknak az ilyen srácokkal?

Figyelt kérdés

Engem ránézésre mindenki normálisnak, szerénynek, jólelkűnek, intelligensnek szokott látni. Szóval nem vagyok beképzelt, barátságos, mosolygós vagyok az emberekkel de barátnőt nem sikerül talánom, pedig kritikus vagyok magammal de azért nem vagyok ronda, meg sok lánynak megakadt rajtam a szemem. De még is azt értem hogy unalmasnak gondolnak. Sok lány panaszkodik hogy nem talál megbíztató barátot. De rajtam meg látszik hogy nem vagyok az a parti arc, de még sem állnak le velem a lányok.

Nem tudom hogy mi jó a lányoknak mert ha viselkedesre vonzó egy fiú sokszor ok nem megbíztatóak ha viszont megbízhatónak tűnik egy fiú az unalmas meg nem menő a barátnők előtt.


2021. jún. 11. 12:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Más lesz ott a baj. Mersz kezdeményezni?
2021. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Attól hogy külsőre korrekt,jófej, megbízható, barátságos vagy, lehetsz még tökunalmas, akivel nem lehet egy jót nevetni.

De ez csak tipp, ennyiből online nem tudjuk meg, miért nem téged válastanak-attól független, hogy sok pitsának a bunkó paraszt kell, ez tény.

2021. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%

Én is hasonló helyzetbe vagyok, mint te.

De ez nem így működik. A nők sokszor megmagyarázhatatlan okokból cselekszenek. Sokszor azt sem tudják ők maguk mit akarnak. Tök mindegy milyen vagy, szép/csúnya, gazdag/szegény... ha jókor vagy jó helyen, nyert ügyed van, ha nem, akkor akár fejre is állhatsz.

Nekem ez a véleményem... :D

2021. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%

"Sok lány panaszkodik hogy nem talál megbíztató barátot"


Sose keresnek olyat. Pont az az izgi aki kiszámithatatlan.

Ezeket csak azért mondják h legyen kedveeees meg megbizható mert hülyén nézne ki ha azt hangoztatnák h hol vannak azok a fiúk akik magasról tesznek rám és végre tepernem kell a figyelmükért és elismerésükért, viszont igy is elérhetetlenek maradnak számomraaaa? :)

2021. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
A férfierő megvan benned?
2021. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell várni a csodát. Ha te férfiként nem kezdeményezel akkor lehetsz te magad szerint akármilyen 10/10 barát alapanyag nem fognak leállni veled beszélgetni sem.
2021. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

"sok lánynak megakadt rajtam a szeme" Miért nem kezdeményezel ezeknél a lányoknál?


" De rajtam meg látszik hogy nem vagyok az a parti arc, de még sem állnak le velem a lányok."


Jajj te megint az a 23 éves hülye vagy, aki szerint csak az a normális lány, aki 20 évesen sem jár el szórakozni, hanem már szülné neked a gyerekeket.

2021. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%

‘ha viszont megbízhatónak tűnik egy fiú az unalmas meg nem menő a barátnők előtt’


es meg te mondod magad jolelkunek, amujor egybol azt feltetelezed, hogy a lanyok a ‘baratnok elott valo menozes’ miatt valsztanak valakit? lol

nem, nem vagy jolelku, megkeseredett vagy, frusztralt es irigy.



ezen felul pesig senki nem akar maganak egy unalmas szobanovenyt pasikent. gondolom, ferfiassag es hatarozottsag 0 benned. es hidd el, van olyan ferfi, akikben az altalad emlitett dolgok mind megvannak es meg megbizhato is.

2021. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek 6#, bármilyen szuper személyiséged és külsőd lehet, ha nem kezdeményezel/nem tudsz kezdeményezni egy nő se fog tudni rólad.
2021. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

"ezen felul pesig senki nem akar maganak egy unalmas szobanovenyt pasikent"


Látod erről beszélek.

2021. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!