Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan akinek magányos sor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek magányos sor jut?

Figyelt kérdés

Én bármennyire próbálok ismerkedni nem tudok barátnőt találni. Annyit olvastam már erről a neten, pszichológushoz is járok. Nekem nem megy az ismerkedés egyszerűen, meg lehetőségeim sem adódnak. Baj az hogy szeretnék és emiatt nagyon magam alatt vagyok. Szerintem sosem lesz nekem barátnőm. Ez borzalmas lenne én nem bírnám, vágyom egy társara. Eddig is nehezen bírtam/bírom, de évtizedekig nem fogom még kibírni.

Olyan rossz hogy engem senki nem akar megismerni, senkinek nem vagyok fontos, senki nem szeret.

Igényes külsőm van, sőt szerintem jól nézek ki. Komolyan azt érzem hogy nekem ez a sorsom hogy egyedül szomorkodjak.


2021. jún. 10. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos nagyon sokan vannak így.:(
2021. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én is örök kárhoztatva lettem ítélve. Sajnos
2021. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Azért jut nekünk ez, mert megérdemeljük. Egy normális világban a férfiak nem tűrnék a feminista hatalmat, hanem felkelnének és visszavezetnék a patriarchátust.
2021. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős, nem találtam olyan lányt akinek megfelelnék és ő is nekem.

Most szexkapcsolatom van, legalább így nem olyan rossz.

2021. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel nem vagy egyedül! Vannak akiknek egyik napról a másikra azonnal van kapcsolata, van akinek évek alatt se sikerül. Én kezdek bele törődni és lassan ott tartok hogy csak magamért élek. Elfogadom a helyzetet mást úgy sem tehetek.
2021. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!