Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annak pozitív oldala, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak pozitív oldala, ha az ember egyedul el, senkije sincs? Maganyos vagyok. 35 F

Figyelt kérdés

Van egy lany, akibe szerelmes vagyok. Most ebredtem ra, hogy mivel penzem sincs sok: elrontottam az eletem. Egesz felnott eletemben ezt ereztem, hogy elbasztam mindent. Mert toketlen vagyok, es nem tudok rajta valtoztatni.

Mar nagyon regen nem langoltam fel így no irant, es szomoru vagyok.



2021. jún. 5. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Nincs. Én is nagyon magányos vagyok.:(
2021. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz változtatni az életeden?
2021. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Akkor kezdj el valami piacképes szakmát de sürgősen
2021. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

Én 37 vagyok és szűz (ronda). Nagyon sok értelme lenne, ha nem lennék abszolút alulmotivált és ne lenne olyan nehéz bármit is csinálni és ne telne 2-3 órába, csak hogy rávegyem magam, hogy elmenjek boltba, felálljak a székemből stb.


Akkor egy csomó időm lenne, amit pl. tölthetnék tanulással. Hobby-val. Akármivel.

2021. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
2/3, hiába próbál változtatni, a nőknek a múlt is számít, nem csak a jelen. Ha a múltban nem volt barátnőd, szakmailag is sikertelen voltál és ez kiderül, akkor le fog rázni a nők 99%-a.
2021. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
#5, csak a kinézet számít.
2021. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
#5 kifogás, kifogás hátán. Ezt a legegyszerűbb, mint tenni érte.
2021. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

#7, akkor légyszi taníts minket. Adott vagyok én. kicsit vékony, ***kurvа rondа*** de messze átlag felett kereső egyetemi diplomával rendelkező szoftverfejlesztő aki a magyaron kívül 2 nyelven folyékonyan beszél, min. átlagos műveltségű...


De csak a top nők jönnek be. Kérlek írd le mit tegyek érte, hogy top nőm legyen ilyen felállással :).


Mert azt én is tudom, hogy ronda nőm lehetne. Lehetett volna már pár, de azok meg engem hagynak hidegen :).

2021. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Én is szűz vagyok, én is magányos vagyok és én is ronda vagyok (27/F). És még pénzem sincs. Így aztán volt időm magamban gondolkodni a dolgokon hosszú, gyötrelmes éveken keresztül, és egyetlen pozitívumot találtam is ebben a helyzetben: azt csinálok, amit akarok. Nem szól bele senki, hogy mit csinálsz a pénzeddel, a szabadidőddel, hogy épp a zoknidat azonnal kiviszed a mosógépbe, vagy majd csak másnap reggel, hogy mennyit döglesz otthon, vagy épp bármi másba. És hogy mekkora kincs a szabadság, az csak akkor esik le, amikor a kollégák mesélik egymásra szinte rálicitálva, hogy most az asszony miatt ezt nem tudtak csinálni, arra adtak ki pénzt, a hobbijukra idén először volt idejük, meg a többi, meg a többi. Nyilván nem minden nő ilyen, de a hallottak alapján elég nagy százalékban vannak köztük energiavámpírok, amire különösebben nagy szükségem nekem nincs személy szerint.
2021. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

8.


Ha van pénzed lehet top nőd is.

2021. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!