Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annak pozitív oldala, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak pozitív oldala, ha az ember egyedul el, senkije sincs? Maganyos vagyok. 35 F

Figyelt kérdés

Van egy lany, akibe szerelmes vagyok. Most ebredtem ra, hogy mivel penzem sincs sok: elrontottam az eletem. Egesz felnott eletemben ezt ereztem, hogy elbasztam mindent. Mert toketlen vagyok, es nem tudok rajta valtoztatni.

Mar nagyon regen nem langoltam fel így no irant, es szomoru vagyok.



2021. jún. 5. 14:05
1 2 3
 21/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
73%
A "nem számít a külső" csak annyit jelent, hogy nem kell tökéletesnek lenni/egy bizonyos ideálnak megfelelni, nem azt, hogy semmi vonzalomra nincs szükségünk. Az a tragédiátok kedves incelek, hogy a vonzódást a hozzáállásotokkal teljesen szétcseszitek. Teljesen.
2021. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
20: senki nem mondta, hogy egy nő csak top10-es lehet vagy ronda. Ráadásul Magyarországon a lányok szépek. Éppen ezért nem kell beérniük lúzerekkel. Itt inkább az a probléma, hogy a legtöbb lány top10-es, és ennek megfelelően a legtöbb itt lévő incel kukára van ítélve.
2021. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
20. válaszadó: ki állította, hogy ez a két véglet van? Senki. Szóval az árnyékbokszolással leállhatsz, mert a jelen kérdéshez sincs semmi köze. Nem a nők külsejéről volt elsősorban szó, hanem az elvárásaikról. Tudod, a legtöbb egyedül lévő férfi nem azért van egyedül, mert top 10 bombázókra ácsingózik, hanem mert az átlag lánynak is akkorák az elvárásai, mint a top 10 bombázóra.
2021. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#8+11+14 vagyok


#18

Mondjuk úgy, hogy van aki tetszik nekem, meg van aki nem. Nekem történetesen csak a felső kategória tetszik. Ha te beéred kevesebbel örülj neki, de akkor is van aki tetszik neked meg van aki nem.


#22

Csak azért mondod mert még lehet nem jártál Vietnámban, Japánban vagy Thaiföldön (futottak még: Lengyelország, Svédország, Oroszország). Na, ott vannak csak igazán szép nők. Magyarországon sok a ribаnc. Ha választanom kéne akkor Vietnám vagy Japán. Japánban rengeteg a konzervatív szépség. Mindig fájó szívvel jövök onnan haza.

2021. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!