Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annak pozitív oldala, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak pozitív oldala, ha az ember egyedul el, senkije sincs? Maganyos vagyok. 35 F

Figyelt kérdés

Van egy lany, akibe szerelmes vagyok. Most ebredtem ra, hogy mivel penzem sincs sok: elrontottam az eletem. Egesz felnott eletemben ezt ereztem, hogy elbasztam mindent. Mert toketlen vagyok, es nem tudok rajta valtoztatni.

Mar nagyon regen nem langoltam fel így no irant, es szomoru vagyok.



2021. jún. 5. 14:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
6%

#10, 8-as vagyok, saját tapasztalatból mondon neked, hogy ez csak akkor igaz, ha NAGYON sok pénzed van. Én IT architekt munkakörben dolgozom, névtelenül leírhatom, hogy a nettó alapbérem 1.5 millió + jár céges autó, benzinkártya (fapados BMW 5), részvények, egyéb jutattások (pl. repülőjegyre elég keveset kell költenem, mert szinte csak tengerentúlra jártam régen céges útra, ahova már businessre vehettem a jegyet, azok után a mérföldeket meg a saját nevemre tudtam iratni), magán egészségbiztosítás...


Ez mind nagyon jól hangzik és hétköznapi ember azt gondolná ejha.


De így se fog velem leállni top nő (tudom, próbáltam). Miért? Mert ő megkapja ugyanezt valakitől, aki jól is néz ki (sőt még többet is egy olyantól, aki tényleg gazdag is, én max jól keresek, de nem vagyok gazdag).

2021. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Bőven van, kérdező.


- Először is, mivel senkid nincs, nem leszel soha másokra utalva, kifejlődhet benned minden olyan készség, amivel egyedül is ugyanolyan jó - vagy akár még jobb - életed lehet, mint a pároknak.

- Másodszor, megspórolsz rengeteg idegebajt és lelki sérülést.

- Harmadszor, sokkal több időd marad a hobbijaidra, amiket élvezetből csinálsz. És ha megunod valamelyiket, nem tör ki a harmadik világháború csak azért, mert más hobbit találsz.

- Negyedszer, senkinek nem tartozol felelősséggel, elszámolással, hogy mit mikor miért csinálsz.

- Ötödször, nincs állandó megfelelési kényszer.


Hogy egy klasszikust idézzek: "és még folytathatnám a sort, bébi..."

2021. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

11.


Akkor prosti.

2021. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13, 8+11 vagyok. Prostik sose érdekeltek. Sokat jártam (meg még fogok is menni) Délkelet-Ázsiába és még ott se. Soha. Pedig ott fehér emberként nehéz, pláne úgy, hogy nagyon tetszenek az ázsiai nők.


Csak egy példa (a sok közül), a top nőknél népszerű barátaim (mindnek simán 100-200 legalább megvolt már) nem így jártak el. Hiába vannak rohadásig jó nőkkel maradjunk annyiban én voltam az egyedül, aki várt rájuk Vietnámban egy massage parlour előtt, amikor kiderült nem masszőzök azok, hanem kurvák. Én megköszöntem nekik a lehetőséget és távoztam. Haverjaim nem ;).

2021. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem értem a sírást. Ha úgy sem megy, akkor minek erőlködsz? Ráadásul akkor aztán tényleg csajozhatsz össze-vissza mert az esélytelenek nyugalmával indulsz, utána meg amikor visszautasít és megkérdezed hogy miért, akkor majd elkezd hebegni-habogni mindenféle hülyeséget, te pedig pontosan fogod tudni hogy a pénz és a kinézet hiánya miatt lesz. Ha mást nem ezen lehet jókat röhögni, más úgy sem lesz. Rágörcsölni viszont felesleges.
2021. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"megkérdezed hogy miért"


Mondjuk azt sose kérdezed meg, hogy miért. Simán csak tudomásul veszed és mész tovább.

2021. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16: "Simán csak tudomásul veszed és mész tovább." - najó, de egy igazi incelnek SOSEM lehet barátnője, viszont éppen a csajok dolga, hogy visszautasítsák, akármennyire kedvesen is közeledik. Éppen ezért vicces az, amikor az okára rákérdezel, mert ilyenkor jön a disszonancia. Ugye a csajok mindig mondják, hogy "nem számít a pénz meg a külső, blabla", viszont éppen ő az, aki szó nélkül ott hagy éppen ezen okok miatt. Szóval ennyit a lányok "kedvességéről". És persze a következő randin már előnnyel indulsz, hogy téged mennyire elkerülnek a nők. Persze ott is megvan, hogy megint csak otthagy a pénz vagy más külsőség miatt, de hát ez van. Viszont ott lesz a bizonyíték a kezedben. Csak rágörcsölni nem szabad.
2021. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nem tudom mikor jöttök rá arra, hogy az élet nem csak fekete és fehér. Mint ahogy nőből sem csak a top10es van meg a bűnronda. Én azt mondom, megérdemlitek a sorsotokat.
2021. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
Persze, 18. válaszadó, a gond csak annyi, hogy egy átlagos vagy átlag alatti lány se fogja beérni a saját szintjével. Tőlünk persze mindezt elvárják. Nesze neked,egyenjogúság.
2021. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés, szóval ne rinyálj. Hanem hogy egy nő csak top10es lehet vagy ronda?
2021. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!