Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hónapok óta "szórakozik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta "szórakozik" velem egy pasi az interneten ismerkedem meg vele, mit csináljak ebben az esetben? Olyan egyszavas választ kaptam tőle amit nem értek mire írta?!

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni esetleg? Privát üzenetben szívesen elküldöm a kérdést, amit írtam neki,erre 2 azaz kettő hét múlva válaszolt nekem egy szóval, de érthetetlen! Csak egy szóval válaszolt, van ennek valami jelentése esetleg más másképp látja a dolgot, vagy csak én látom úgy hogy szó szerint szórakozás velem?!
2021. jún. 7. 19:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Küldd
2021. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
89%
Ne akarj "bosszút állni". Szerintem bármilyen "frappánsat" is írnál neki, úgy leszarná, ahogy van. Ha eddig nem méltatott normális válaszra, ezután se fogja érdekelni, csak saját magadat égetnéd be vele.
2021. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%

Írd meg, mit írt.

Bár, én is azt mondom, hogy szard le.

2021. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
82%

"Hónapok óta "szórakozik" velem egy pasi az interneten ismerkedem meg vele, mit csináljak ebben az esetben? Olyan egyszavas választ kaptam tőle amit nem értek mire írta?!

"



és te a hónapok alatt miért nem búcsúztál el az úriembertől és léptél tovább az életedben? Nem akar semmit, akkor nem akar. Nem kell hónapokig húzni.

2021. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
75%

Leírták többen is, hogy ne válaszolja már neki semmit, mert magadat égeted, szánalmas lennél. Hányszor kell ezt még elmondani?


De ha ennyire makacs vagy, és nem hallgatsz senkire, akkor csináld, amit jónak látsz. De ha lenne egy kis önbecsülésed és eszed, akkor nem foglalkoznál ilyen alakokkal.

2021. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értem miért van ez a semmi hónapokon át. Ha egy nő pl egyszavas dolgokat ír, akár már 1-2 hétig, úgy veszem nem akar tőlem semmit, csak nem mondja ki.
2021. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

ma 11:06


Írtam.

2021. jún. 8. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!