Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hónapok óta "szórakozik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta "szórakozik" velem egy pasi az interneten ismerkedem meg vele, mit csináljak ebben az esetben? Olyan egyszavas választ kaptam tőle amit nem értek mire írta?!

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni esetleg? Privát üzenetben szívesen elküldöm a kérdést, amit írtam neki,erre 2 azaz kettő hét múlva válaszolt nekem egy szóval, de érthetetlen! Csak egy szóval válaszolt, van ennek valami jelentése esetleg más másképp látja a dolgot, vagy csak én látom úgy hogy szó szerint szórakozás velem?!
2021. jún. 7. 19:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

De egy kérdésből és arra adott egy szavas válaszból biztos lehet reális választ adnunk? Anélkül, hogy tudnánk az előzményeket?


Azért írhatsz nekem is ha még gondolod.

2021. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Akkor ne is tedd.
2021. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Ne is írj akkor! Sőt, én még le is tiltanám a helyedben. Ilyen férfi, aki válaszra sem becsül, ne legyen az életemben.

Ha írsz neki, akkor mindenképp gázul jössz ki.

Ha nem írsz neki, esetleg le is tiltod, akkor pedig vagy hidegen hagyja, vagy esetleg még fel is idegesíted vele kicsit. Az ilyeneknek sokszor jól esik a lányok nyughatatlan figyelme, aztán lehet bántja majd az egóját, ha látja, hogy te ettől többre tartod magad, és kidobod az életedből.

2021. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

ma 20:10


Értem amit írsz, de az nem az én szégyenem hogy valaki átvert, én jóhiszeműen elhittem. Szégyellje magát ő.

;-)

Pontosan azért írtam neki magyarázkodjon csak, de ezek szerint nem, még mindig hülyének néz.

2021. jún. 7. 20:16
 25/37 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg csak nem is szorakozik. Leszar, es azt is leszarja, mit szolsz, ha ket het mulva boffent valamit.
2021. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%

Minek foglalkozol ilyenekkel?

Ha netről ismernék valakit csak és 2 hét után írna egy szót, megnyitnám és onnantól kezdve nem érdekelne, hagynám és elfelejteném.

Becsüld magad azért ennél kicsit többre, minthogy itt még kérdéseket is kiírogatsz róla.

2021. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Írjatok privát üzenetben, nyugidtan.


Igazából, valamit vissza kéne írni neki, csak nem tudom mit? Bocsánat, de szeretnék neki pár kellemetlen percet okozni legalább ezek után...

2021. jún. 7. 20:56
 28/37 A kérdező kommentje:
Írjatok privát üzenetben nekem nyugodtan*
2021. jún. 7. 20:56
 29/37 anonim ***** válasza:
Kuka
2021. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Mit írt?
2021. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!