Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hónapok óta "szórakozik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta "szórakozik" velem egy pasi az interneten ismerkedem meg vele, mit csináljak ebben az esetben? Olyan egyszavas választ kaptam tőle amit nem értek mire írta?!

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni esetleg? Privát üzenetben szívesen elküldöm a kérdést, amit írtam neki,erre 2 azaz kettő hét múlva válaszolt nekem egy szóval, de érthetetlen! Csak egy szóval válaszolt, van ennek valami jelentése esetleg más másképp látja a dolgot, vagy csak én látom úgy hogy szó szerint szórakozás velem?!
2021. jún. 7. 19:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
szerinetm teljesen mindegy, mi volt a kerdes, ha valaki 2 het mulva kepes csak egy szot kinyogni, azt te nem erdekled egyaltalan.
2021. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Esetleg más másképp látja a dolgot, más kívülálló (az itt válaszolók között) talán látna benne valami logikát?!

Vagy csak én látom úgy hogy szó szerint szórakozik velem?!

2021. jún. 7. 19:14
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, tök mindegy mit írtál, 2 hétre rá írni az sok. Velem max. akkor tudott volna előfordulni ilyen, amikor olyan helyre utaztam 4 hétre, ahol nem volt internet.
2021. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Az a pasi, aki érdeklődik utánad az nem hetek múlva fog visszaválaszolni, még akkor sem ha rettentően elfoglalt! A helyedben nem gondolkodnék azon, hogy mit jelenthet az az 1 szavas válasz, lazán ignorálnám a jövőben. N
2021. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Így láthatatlanban írom, hogy nem komoly a hozzáállása ennek pasinak. Én nem írnék neki semmit ezek után az fix.
2021. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok vele hogy csak szórakozik, de ez a kérdésem hozzá pont azzal kapcsolatos volt hogy miért tette?!


Valaki segítene privát üzenetben?

2021. jún. 7. 19:22
 7/37 A kérdező kommentje:
Tudom hogy átvert, csak valami magyarázatot szerettem volna kapni, amire egy szavas választ adott több mint 2 hét után, és az is érthetetlen! Most akkor ez egy újabb szórakozás?
2021. jún. 7. 19:23
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

100%, hogy nem érdekled.

Hiába várod, hogy valaki mást mondjon, sajnos ez az igazság. Hagy ezt a férfit.

2021. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

ma 19:23


Én nem azt várom hogy valaki mást mondjon, én már rég lemondtam a pasiról! Csak kíváncsi vagyok hogy a kérdésemre amit választ adott mi a jelentése? Bevallotta hogy átvert?


Privát üzenetben elküldöm bárkinek.

2021. jún. 7. 19:26
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom semmit nem jelent az a szó, ő is csak random írta, lehet röhögött egy jót rajta, hogy majd nem fogod tudni hova tenni az egészet.


Miért csinálja? Nem tudjuk. Lehet, hogy élvezi, hogy van ilyen nő, akivel tud szórakozni, és az mégsem kattan le róla. Jót tesz az egójának, hogy látja, ő lesz@r téged, de te mégsem sz@rod le őt.


Legyen egy kis önbecsülésed és ezek után ne foglalkozz vele.

2021. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!