Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hónapok óta "szórakozik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta "szórakozik" velem egy pasi az interneten ismerkedem meg vele, mit csináljak ebben az esetben? Olyan egyszavas választ kaptam tőle amit nem értek mire írta?!

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni esetleg? Privát üzenetben szívesen elküldöm a kérdést, amit írtam neki,erre 2 azaz kettő hét múlva válaszolt nekem egy szóval, de érthetetlen! Csak egy szóval válaszolt, van ennek valami jelentése esetleg más másképp látja a dolgot, vagy csak én látom úgy hogy szó szerint szórakozás velem?!
2021. jún. 7. 19:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Na jó, nekem akkor küldd nyugodtan, kíváncsi lettem.:D
2021. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Írj. 4es vagyok.
2021. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nem fogja bevallani, hogy hülyített. Legalábbis én még nem láttam ilyet. Engem is volt aki felültetett, de tudni kell kapcsolni, hogy ez van, nem azon gondolkodni, hogy vajon miért tette? Nagyon sok jellemtelen ember van, jobb ha hozzá szoksz a gondolathoz...
2021. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
kuldd nekem is.
2021. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Írtam, köszönöm, ha valakinek van valami ötlete.
2021. jún. 7. 19:39
 16/37 anonim válasza:
Jöhet.
2021. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Noren1989 ***** válasza:
63%

De végülis még mindig rajta kattogsz, szóval működik a frici logikàja.


A szó szerintem: befőttesgumi.

2021. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem nem, nem érdekel ő, inkább az jobban érdekelne miért vert át hónapokon keresztül. Ezért írtam neki egy üzenetet :) Hátha ad rá valami magyarázatot, de ezek szerint még azt sem...
2021. jún. 7. 19:51
 19/37 anonim ***** válasza:

Ezzel mondjuk elrontottad, hogy még erre is válaszoltál. Sebaj, tanultál az esetből. Máskor, ha valaki egyértelműen szórakozik veled és ignorál, akkor szedd össze az önbecsülésed és te se foglalkozz vele.


Mivel írtál neki még a 2 hét utáni egyszavas válaszára is, tök jogosan gondolhatja, hogy téged érdekel. Csak az egóját növeled ezzel, miközben ő még válaszra sem méltat téged.

2021. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nem még nem írtam neki vissza semmit az egyszavas válaszára
2021. jún. 7. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!