Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerült, hogy itt a 40 feletti társkereső férfiak és nők nem igazán vannak a "topon" semmilyen tekintetben. Mi igaz a hírből? :)

Figyelt kérdés
Szavazhattok is, hogy ez valóban így van-e, vagy sem.

2021. jún. 7. 12:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
*csípőjét. Protézis lett a vége.
2021. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ronaldo még most 36 évesen is a huszonévesek 99%-tól jobb fizikai állapotban van, Katus Attila bőven 40 felett is 23 éves biológialag (orvosok által tesztelve). Ronny tényleg szétvágta magát, de akkor is 35 felett volt a legerősebb.
2021. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32: Ők a kivétel. Átlag "heti 3-4x eljárok terembe" embereknél ez másabb. De még sportolóknál is kivételes, nem véletlenül nem minden focista Ronaldo.

Én 27 évesen erősebb, szálkásabb, fittebb voltam mint 30 felett, annak ellenére, hogy tömegben nagyobb vagyok. Vagyis nagyobb súlyokat voltam képes mozgatni kisebb testtömeggel, amin méginkább azt látom, hogy gyengülök annak ellenére, hogy "méretben" nem.

2021. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!