Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesítenek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek ezek a megjegyzések itt is meg társkeresőkön is?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a tipikus női frázis ezeken az oldalakon h kiírja h laza kapcsolatot semmiképpen és senkivel, ő csak is komoly kapcsolatban gondolkodik, mert ő nem az a könnyen kapható.

Most azt hagyjuk is h a nagyrésze ezeknek volt már ilyenben és eleve álszent.

De gondolkodtam és őszintén az ilyet én hagynám is. Aki szándékosan már a bemutatkozásában tabusítja a szexet és döngeti a mellét h őt már pedig nem lehet könnyen megkapni, attól mit várhat az ember évek után egy kapcsolatban? 😃

Másik h mennyire életszerű, hogy ha lefekszel vele akkor már vele kell maradnod, mert ugye kapcsolatot akartál vagy még életszerűbb, hogy le kell tedd a nagyesküt látatlanban, hogy te tőle aztán szuperkomolyat akarsz, különben egy féreg szemét férfi állat vagy, aki nem tud parancsolni az ösztöneinek.

Nekem sokkal szimpibb az, ha valaki azt mondja, -vagy nem is mondja, de legalább gondolja-, h figy randizzunk, aztán meglátjuk mi lesz. Ha összeillünk összejövünk, ha nem hát nem, ha pedig egyáltalán nem, akkor a következő koktélt sem kérem már ki. Aki, ha csak simán szexelt egy jót, de nem lett belőle semmi komolyabb azt nem úgy könyveli el, h őt most itt megint kihasználta egy mocskos férfi. 😃

Számomra inkább legyen egy nő könnyű, mint egy ilyen savanyú, merev valaki.

És most kifejezetten komoly kapcsolatra értem ezt.

Engem nem érdekel hány pasival volt eddig vagy hánnyal nem. Nem kell nekem bizonygatni h mennyire erkölcsös nő, mert nem érdekel.

Ettől a szövegtől viszont hányingerem van.

Szóval férfiak, nektek bejön ha egy nő ezt mondja? Értékesebb mert azt mondja magáról egy tinder bemutatkozásban h már pedig ő nem az a könnyen kapható?

Lányok, komolyan muszáj ezt?


2021. jún. 7. 01:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Oké, akkor ezentúl keress olyat, amilyet szeretnél. Erről miért kellett értekezést írni?
2021. jún. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1 Miért ne? Arról írok értekezést, amiről óhajtok.
2021. jún. 7. 01:43
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Csak általában az van, hogy valaki vagy csinálja, vagy csak beszél róla, és az ilyen kérdéseknél mindig az van, hogy dehogy van terve, nem fog olyat keresni, amit akar, csak szapulni akar egy csoportot, akiktől elvileg nem akar semmit.
2021. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#1 Miért kell megkérdezni, hogy miért írok értekezést erről? Sajnálod a helyet a kérdésemtől az oldalon? Vagy fárasztja a szemed átfutni eggyel több kérdést amikor listázod őket?
2021. jún. 7. 01:47
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha nyilvános fórumon kérdezel, azt írok hozzá, amit akarok.
2021. jún. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#5 Ezt vegyük újra. Megkérdezed minek írok erről kérdést, én visszakérdezek hogy minek kérdezed meg minek írok kérdést és erre az a válaszod, h nyilvános fórumon azt írsz amit akarsz. 😂😂😂😂
2021. jún. 7. 01:54
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan.


Na mesélj, miért vagy ideges? Ki bántott?

2021. jún. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem túlagyalod. Mármint én úgy hallom mindenkitől, hogy a nőknek ugye az nehéz társkeresés szempontból, hogy 1000 kan ír nekik, ebből 1 normális, aki nem csak dugni akar. És a nő azzal, hogy kiírja, hogy ilyen neki nem kell, automatikusan skippel 999-et és abban reménykedik, hogy aki ír neki majd mégis, az akkor tényleg komolyan akar.


Szóval szerintem ne agyald ezt túl, szerintem csak ennyi van ebben. 🤷‍♂️ De ha lepontoznak a Pokolig, akkor tévedtem. :D

2021. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#8 De ez nincs így. Minden férfi dugni akar és a legtöbb alkalmas kapcsolatra is.
2021. jún. 7. 02:01
 10/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem arról van szó, hogy baj hogy a férfi dugni akar, az a baj hogy CSAK dugni akar. Sok nőnek nincs kedve ürítőedénynek lenni, vannak erre hivatásosok, ezért kiírják ezt a számodra bosszantó szöveget, így legalább az érintett férfiak jobbérzésű csoportja békén hagyja.
2021. jún. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!