Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Két hete beszélgetek egy sráccal tinderről. Akkor még csak egymondatos bio-ja volt. Volt egy talink is én nem nagyon néztem a tindert, és a találkozó elég jól sikerült. Sokat beszélgettünk, nevettünk, csók is volt, aztán hazakísért. Nagyon kedves volt velem,figyelmes stb éreztem hogy megvan a szikra a részéről is. Becéz, mondja a második talit is, és az elsőn már azt is elejtette hogy kedvel engem. Mikor kérdeztem miért “szuperlájkolt” nem válaszolt mert zavarba jött. Na de most felnéztem tinderre és látom hogy a biojában ott van “wifey- like/superlike”. És most kicsit összezavarodtam. Értem én hogy nem vagyunk együtt meg semmi,de ez most vagy nekem volt egy üzenet hogy mit is jelent vagy ugye aktív tinderen és még mindig ismerkedik. Most ez annak a jele lenne nem vesz komolyan vagy csak nem biztos bennem és úgymond addig ő ott elvan amíg nem lesz komolyabb a dolog köztünk.

Mindennap ír,reggel mikor felkel,este mikor aludni megy szoval valószínű valamilyen szinten csak érdeklem. De nem akarok “sidechick” lenni vagy futókaland.



2021. máj. 31. 01:44
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy mik a szándékai, és kész. Egy találka után fentmaradni tinderen azért még nem bűn.
2021. máj. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából az elején azzal indított hogy komoly kapcsolatot szeretne,nincs odáig az egyéjszakás dolgokért. Sokat beszélünk,a találkozó óta mondja mennyire hiányzom neki...stb. A testvérei véleményét is kikérte úgymond rólam találkozó elott (azt mondták cuki vagyok) és tanácsot kért tőlük a randihoz. Kisebb testvérek de ebből talán az látszik hogy komolyan gondolja csak én általában magamból indulok ki és nem is néztem azóta a tindert mert ugye engem komolyabban érdekelne a srác. Persze érthető ha bizonytalan vagy még nem hiszi hogy komoly lennék egy randi után csak furcsállottam. Ezek szerint majd idővel kiforrja magát.
2021. máj. 31. 02:32
 3/9 anonim válasza:
Mennyi idő telt el az első randi óta? Beszéltetek meg másodikat?
2021. máj. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Két nap (pénteken volt) telt el azóta. Mondtam ha a héten túl leszek a heti vizsgáimon találkozhatnánk. Ő pedig mondta hogy benne van,de most a tanulás az első nekem ő pedig úgymond velem lesz közben. Aztán ha találkozunk majd el “se enged”. Szóval mondhatni jövőhétre van megbeszélve a randi.

Nagyon aranyos és tényleg úgy viselkedik mintha már “együtt lennénk” csak nem értettem mire ez a “bio” változtatgatás,mert úgy jön le ezekből érdeklem,de gondolom keresgél még,ismerkedik.

Ennek nem tudom a miértjét. Mármint félne hogy kikosarazom vagy nem tart elég jónak és keres közbe jobbat de egynek elmegyek?

Lehet túlgondolom már mert ugye magamból indultam ki,de nem mindenki egyforma.

2021. máj. 31. 02:55
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ránézésre és tali után főleg ugy érzi h te számára feleségjelölt kategória vagy. Namost ezzel a hisztivel amit leművelsz szegény nem tudja még mivel kezdett de majd kiderül. Ha lehetne ne tedd tönkre az életét a marhaságaiddal.
2021. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 bocsánat ha félre érthető voltam,egyáltalán nem vagyok hisztis fajta,semmit nem mondtam neki. Ugy bánok vele ahogy ő velem,kedvesen,tisztelettel. Nem hisztiztem,mindössze a bennem felmerülő kérdést írtam ki ide,mivel nem vagyok férfi és nem tudom mi jár a fejükben. Lehet túlgondoltam tisztaban vagyok vele hogy ez egy rossz szokásom de igyekszem megszabadulni tőle. Csak szerettem volna megkérdezni mások hogy látják, ha hisztis hárpiának jöttem le nagyon sajnálom,egyáltalán nem ugy szántam.
2021. máj. 31. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezesetben a válaszom első mondata a mérvadó. #5 voltam
2021. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányok 90% a több vasat is tart a tűzben, a jó pasik 90% szintúgy (nyilván a különbség annyi, hogy nem kell jócsajnak lenni, hogy több csávó írogasson neked) szóval tekintve hogy a lányok beszélgetnek ki tudja hány kannal... amig nem biztos a dolog és esetleg matchelnék egy szimpatikusabb valakivel, nem mondanám a kettes jelöltnek, hogy bocsi de már mással ismerkedek, mert mi van ha aztán derült égből villámcsapás és olyat ír (volt rá példa) hogy másnak is megadta az esélyt / mással ismerkedik.... aztán állnék ott, mint akit átvágtak mint szart a palánkon és két szék közé kerültem....
2021. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Másokat dug melletted. De ennyi alapján lóf.t sem jelentesz neki, csak szólok.
2021. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!