Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesítenek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek ezek a megjegyzések itt is meg társkeresőkön is?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a tipikus női frázis ezeken az oldalakon h kiírja h laza kapcsolatot semmiképpen és senkivel, ő csak is komoly kapcsolatban gondolkodik, mert ő nem az a könnyen kapható.

Most azt hagyjuk is h a nagyrésze ezeknek volt már ilyenben és eleve álszent.

De gondolkodtam és őszintén az ilyet én hagynám is. Aki szándékosan már a bemutatkozásában tabusítja a szexet és döngeti a mellét h őt már pedig nem lehet könnyen megkapni, attól mit várhat az ember évek után egy kapcsolatban? 😃

Másik h mennyire életszerű, hogy ha lefekszel vele akkor már vele kell maradnod, mert ugye kapcsolatot akartál vagy még életszerűbb, hogy le kell tedd a nagyesküt látatlanban, hogy te tőle aztán szuperkomolyat akarsz, különben egy féreg szemét férfi állat vagy, aki nem tud parancsolni az ösztöneinek.

Nekem sokkal szimpibb az, ha valaki azt mondja, -vagy nem is mondja, de legalább gondolja-, h figy randizzunk, aztán meglátjuk mi lesz. Ha összeillünk összejövünk, ha nem hát nem, ha pedig egyáltalán nem, akkor a következő koktélt sem kérem már ki. Aki, ha csak simán szexelt egy jót, de nem lett belőle semmi komolyabb azt nem úgy könyveli el, h őt most itt megint kihasználta egy mocskos férfi. 😃

Számomra inkább legyen egy nő könnyű, mint egy ilyen savanyú, merev valaki.

És most kifejezetten komoly kapcsolatra értem ezt.

Engem nem érdekel hány pasival volt eddig vagy hánnyal nem. Nem kell nekem bizonygatni h mennyire erkölcsös nő, mert nem érdekel.

Ettől a szövegtől viszont hányingerem van.

Szóval férfiak, nektek bejön ha egy nő ezt mondja? Értékesebb mert azt mondja magáról egy tinder bemutatkozásban h már pedig ő nem az a könnyen kapható?

Lányok, komolyan muszáj ezt?


2021. jún. 7. 01:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
6%

#20 a te teoriaddal csak az a baj, hogy ha pár hónap után derül csak ki, hogy nem jó a szex a pasival, akkor jó sok idő ment pocsékba. Van akinek nem számít a szex, az szerintem vonuljon zárdába és menjen feleségül Jézushoz.

Ha éltél volna szexmentes kapcsolatban, tudnád mirők beszélek.

2021. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%

21-es, ok, te így élsz, tiszteletben tartom, de én meg így, és örülnék, hogy ha tiszteletben tartanád. De egyrészt nem tudom, hogy hol látod, hogy hónapokat írtam. Több randit írtam, max. egy hónap. Két felnőtt ember, aki időt fektet egymás megismerésébe, ennyi idő alatt legalább azt meg tudja mondani, hogy a főbb irányvonalakban egyeznek-e. Persze, bármikor bejöhet, hogy a másik hazudik, mégsem úgy van valami, stb., de legalább az esélyt megadtam magamnak, hogy kiszűrhessem. És nekem egy hónap, amit egy másik ember megismerésére szánok, nem időpocsékolás.


Másrészt NEKEM egy vadidegen emberrel rossz. Lehet ő egy eszméletlen lepedőakrobata, aki ha csak ránéz a csajok, elélveznek, de nekem nem lesz jó, mert nem tudom elengedni magam, nem tudom megélni azt az intimitást, amit nekem a szex jelent.

Az, hogy neked nem kell jobban megismerni hozzá a másikat, arra azt kell mondanom, hogy szerencsés vagy, és kicsit irigyellek. Nekem sosem ment, pedig próbálkoztam vele.

De azt hozzáteszem, a tényleges szex előtt baromi sok módon közel lehet kerülni egymáshoz, abból meg, ahogy csókol, simogat, stb., elég sokat le lehet szűrni abból, hogy milyen a másik az ágyban.

Az meg, hogy most, az újdonság varázsa alatt jó a szex, nem garantálja, hogy később nem csökken a másik libidója, nem lesz szexmentes a kapcsolat.

2021. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

21 szerintem elsőre kevés nőnek jó a szex egy idegen férfival. (Ebben mondjuk nincs nagy tapasztalatom).

Azért a szex egy olyan dolog amin rohadt sokat lehet dolgozni és javitani, és ha hosszútávon gondolkozol akkor sok játékosság és fantázia kell hogy jó és mindig új legyen.

Na ehhez viszont sokkal inkább egy partner kell akivel van érzelmi kötelék is.

2021. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 VincentLaw ***** válasza:
0%

#18, 19


Ez a pasi oldalon úgy fog lejönni, hogyha már volt alkalmi nektek (akár több is előtte), és most a következő jelöltnek azt mondjátok, hogy 'hát pedig most ismerjen meg, harcoljon értem', teljesen joggal érezheti, hogy hülyének nézitek. Az ilyen lányokra én kapásból nem vesztegetem az időmet, holott én sem kalandot, hanem kapcsolatot keresek. És most nem azt mondom, hogy már pedig az első randin adja oda magát, vagy hogy pedig "ez jár", hanem szimplán a hozzáállás nem jönne be, egyenesen taszítana.


Mások meg azt mondanák erre, hogy ha fiatalon elég sok partnert cserégettetek, és most meg jöttök a nagy erkölcsösséggel, kicsit furán jönne le. Vagy az előbbi, vagy az utóbbi, kettő együtt nem fog menni, mert ütik egymást.

2021. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ez talán újdonság, de az embereknek nem mindig az lebeg a szemük előtt, hogy neked mi tetszik.
2021. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

#24 tipikusan fordítva ülsz a lovon, mint a kérdező. Úgy látszik, nem ment át, amit itt a többség elég érthetően elmagyarázott.

Ennyi a hozzáfűznivalóm.

#19 voltam.

2021. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
92%

Basszus, csak azért, mert neked a laza kapcsolat kell / szimpibb, most egy nő se mondhassa el, hogy ő olyat nem akar?


1. Ha volt ilyenben része, miért is ne akarhatna később komolyat? Talán megtapasztalta, milyen, és nem tetszett neki. Ilyenről még nem hallottál? Vagy ha már vki csinált ilyet, az kárhoztassa magát örökre arra, hogy ágymelegítő legyen?

2. Én speciel mindig is monogám típus voltam, nem akarok egyéjszakást. Nyilván, az is benne van a pakliban, hogy ismerkedünk, egy bizonyos idő után aktusra kerül a sor, és ott nem vagyunk kompatibilisek. Nyilván ilyenkor nem kényszeríteném magam mellé az illetőt. De az fontos, hogy neki is az legyen a célja, hogy komoly.


Ha te nem így gondolkozol, ne azokat a nőket keresd, és kész. Gondolom, neked is vannak kizáró okaid ismerkedésnél... ez olyan lenne, mintha neked meg egy gombás p...jú 200 kilós 60éves néni picsogna, hogy idegesít, hogy vele nem akarsz.

2021. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
20%
Aki ilyet ír ki legtöbbször csak saját magát nyugtatja vele. Egyébként meg ugyan úgy beviszed a málnásba mint a többit.
2021. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként bírom ezt az adja oda magát szöveget.. Ha nem tudod elérni, hogy a csaj dugjon veled az elején, akkor te vagy a béna, nem ő a túl erkölcsös meg megjátszós.


Ha nem tudod "levenni a lábáról" már az elején, akkor az a te hibád. Ha csak úgy megy bele a randiba, hogy "ahaaa, hát nem olyan rossz ez a pasi" akkor hova pattognál szexért? Épp csak megtűr egy darabig..

2021. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 VincentLaw ***** válasza:
0%

#26

Arról, hogy ki ül milyen lovon fordítva, meg hogy éppen mit gondol bele a világába az itteni keménymag, attól még az nem lesz igaz. Én csak szimplán leírtam, hogy egy ilyen helyzetben mi fut át egy pasi agyán és nem, nem csak az enyémen, hanem egy elég jelentős részének.

2021. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!