Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesítenek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek ezek a megjegyzések itt is meg társkeresőkön is?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a tipikus női frázis ezeken az oldalakon h kiírja h laza kapcsolatot semmiképpen és senkivel, ő csak is komoly kapcsolatban gondolkodik, mert ő nem az a könnyen kapható.

Most azt hagyjuk is h a nagyrésze ezeknek volt már ilyenben és eleve álszent.

De gondolkodtam és őszintén az ilyet én hagynám is. Aki szándékosan már a bemutatkozásában tabusítja a szexet és döngeti a mellét h őt már pedig nem lehet könnyen megkapni, attól mit várhat az ember évek után egy kapcsolatban? 😃

Másik h mennyire életszerű, hogy ha lefekszel vele akkor már vele kell maradnod, mert ugye kapcsolatot akartál vagy még életszerűbb, hogy le kell tedd a nagyesküt látatlanban, hogy te tőle aztán szuperkomolyat akarsz, különben egy féreg szemét férfi állat vagy, aki nem tud parancsolni az ösztöneinek.

Nekem sokkal szimpibb az, ha valaki azt mondja, -vagy nem is mondja, de legalább gondolja-, h figy randizzunk, aztán meglátjuk mi lesz. Ha összeillünk összejövünk, ha nem hát nem, ha pedig egyáltalán nem, akkor a következő koktélt sem kérem már ki. Aki, ha csak simán szexelt egy jót, de nem lett belőle semmi komolyabb azt nem úgy könyveli el, h őt most itt megint kihasználta egy mocskos férfi. 😃

Számomra inkább legyen egy nő könnyű, mint egy ilyen savanyú, merev valaki.

És most kifejezetten komoly kapcsolatra értem ezt.

Engem nem érdekel hány pasival volt eddig vagy hánnyal nem. Nem kell nekem bizonygatni h mennyire erkölcsös nő, mert nem érdekel.

Ettől a szövegtől viszont hányingerem van.

Szóval férfiak, nektek bejön ha egy nő ezt mondja? Értékesebb mert azt mondja magáról egy tinder bemutatkozásban h már pedig ő nem az a könnyen kapható?

Lányok, komolyan muszáj ezt?


2021. jún. 7. 01:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem sem álszentség. Bár sosem társkeresőztem, de olyannal nem is randiztam volna akinél opció az alkalmi szex. És nem azért mert ne szeretnek szexelni vagy prűd lennék, csak az egyéjszakás számomra nem opcio.

Ez pedig pont azt jelenti amit később írtál, hogy talalkozgatunk, és majd meglátjuk hogy lehet e belőle komoly kapcsolat, amikor már szexelünk is.

2021. jún. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább csak egy szűrő akarna lenni,amit félre értelmezel.

Nem a szexualitással van gond,hanem az olyan gondolkodású férfiakkal,akik azt hiszik,hogy egy nőnek első és legfontosabb szempont,hogy jól meg legyen rámolva.Mert ha az rendben van,akkor a nőnek egyből nincs is más igénye.

(Itt most nem az elszállt, túlzó anyagias elvárásokra gondolok)

2021. jún. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nincsenek alkalmi kapcsolataim, mert jókislány akarok lenni, hanem mert nem vagyok a saját magam ellensége. Ha te erre kitalálod, hogy de vannak, csak álszentkedem, azzal nem tudok mihez kezdeni. Akkor hidd azt, hogy aki nem felel meg a sablonjaidnak, az hazudik.
2021. jún. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

"Aki, ha csak simán szexelt egy jót, de nem lett belőle semmi komolyabb azt nem úgy könyveli el, h őt most itt megint kihasználta egy mocskos férfi. 😃"

Nem szexelt egy jót. A férfi szexelt egy jót. Az meg a másik, hogy ehhez komoly érzelmeket színelt, hogy elérje.

2021. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőre ráír naponta vagy 100 férfi, ebből jó páran eleve a szex témával indítanak.

Szerintem tiszta dolog hogy kiírja, ő nem szex kapcsolatot keres. Minek pazarolja a másik idejét is?

Mi van ha ő mondjuk 5-10 randi után jut el oda hogy szexelni akar? Aki eleve laza kapcsolatot akar az bepöccenne hogy mennyi időt kell "beleölni". Feleslegesen mentek el együtt randizgatni, lehet vagy 2 randi után erőszakos is lesz vele az ilyen pasi. Jobb letisztázni az elején, hogy ő nem dugópartnert keres.

2021. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennének álszentek? Nekem a férjem volt az első de a válásom után volt szexkapcsolatom. Miért? Mert nem voltam még készen egy új kapcsolatra, de a házasságunk utolsó éveit szex nélkül töltöttem a férjem miatt. Hiányzott és kisgyerekes anyaként nem akartam randizgatni felesleges köröket futni. Egy ismerősömmel másfél évig jártunk össze heti egyszer. Aztán abbamaradt a dolog, pontosan azért, mert én ha szexelek valakivel, ahhoz kötődöm is.

Úgyhogy ebből okulva nem szex kapcsolatot keresek, hanem igazit. Nem vagyok álszent, tapasztalatból tudom, hogy miért nem kell csak szex kapcsolat.

Amúgy mindenki úgy van vele, hogy ismerkedjünk és majd meglátjuk mi lesz belőle, de ahhoz az tartozik, hogy nem fogok az első 1-2 randin lefeküdni vele, mert ugye mi most meg akarjuk ismerni egymást. Tehát nem azért váratom, mert játszmázok, hanem mert meg akarom ismerni. Pontosan azért, hogy ne vesztegessem rá az időmet és ne feküdjek le vele feleslegesen, ha nem illünk össze.

Azon meg külön jót nevettem, hogy azt írod, férfiak nagy része alkalmas párkapcsolatra. Kivel? Mindenki hozzá illő párt keres, egy műveletlen suttyó nem kéne, akkor sem ha amúgy ő alkalmas párkapcsolatra. Annak az esélye, hogy hozzád illő párt keress, minél komplexebb személyiség vagy, annál nehezebb. Nem érdekel, hogy a Géza rendes ember és alkalmas párkapcsolatra, ha nincsen beszédtémánk és nincs semmi közös bennünk.


Ami a kapcsolatban lévő szexet illeti, én minden másnap szeretem csinálni és a szex nem jutalmazó/büntető eszköz és nem kegy. De ehhez olyan ember kell, aki a lelkembe is beleszeretett.

2021. jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
mert ha könnyen kapható vagyok, akkor ribizlinek titulálnak, ha nem fekszem le első randin, akkor meg fap.na.
2021. jún. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem keresek alkalmit annak ellenére, hogy volt már. Nem kell utána a kellemetlen érzés, meg csak rabolná az időmet, amit most nem adok "olcsón", csak olyanra vesztegetem, akit talán meg tudnék kedvelni.


Egyébként nem várom el, hogy akivel randizunk és szexelünk is, az ne dobjon szex után. Sőt, ha kifejezetten rossz volt neki, vagy valami olyat látott, tapasztalt, érzett, ami miatt ki van zárva, hogy velem legyen a továbbiakban, akkor még gyorsan az elején mondja meg, akár szex közben! Ne aggódjon, én is meg fogom mondani neki, akár szex közben is, hogy bocs, de ez így nem pálya, akkor is, ha kapcsolatnak indult..


Az, hogy valaki komoly szándékkal találkozik velem, nem jelenti azt, hogy el kell vennie feleségül, vagy x évet le kell élnünk együtt. Annyit jelent, hogy minimum a szándék legyen meg, hogy egy életre keres, aztán ha nem engem keres, akkor nincs gond. Ha már az elején tudja, hogy nem engem keres, akkor mondja meg, ahelyett, hogy megdug, mert az jó..

2021. jún. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen helytálló, amit az előttem lèvők leírtak, tehát teljesen téves a gondolatmeneted.

Még annyit fűzök hozzá, hogy lehet, volt laza kapcsolatuk, de veled nem akarnak. Ettől nem álszentek, csak van szabad akaratuk.

Anno rengeteg ilyen hőzöngött nekem társkeresőn, hogyha már volt kalandom/lazám, akkor kb velük is kötelességem lenne, mert mi az, hogy neki nem jár, (mintha valami potya ajándék kupon lenne) de nem.Nem jár semmi, mindenki maga dönt, te pedig kénytelen vagy elfogadni.

2021. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hozzád hasonlókat is kiszűrtem egy ilyen szöveggel, akkor ez egy elég jól működő szűrő :D.

Nézd, nem mindenki olyan, mint te. Engem nem érdekel más, csak komoly kapcsolat. Nekem a szex INTIMITÁS, nem egy egyszerű testi szükséglet, ergo egy vadidegen lesz-ami-lesz férfival nem fogom élvezni. És nem tabu nekem a szex, nem vagyok a prűd: de csak a párommal akarom megélni.

És nem, nem várom, hogy azonnal kérje meg a kezem, de azt igen, hogy szex előtt randizgassunk, lássuk meg, vonzódunk-e egymáshoz, tisztázzuk le azokat a kérdéseket, amik fontosak egy párkapcsolat működéséhez, stb., és ha ez megvan, egy hullámhosszon vagyunk, akkor jöhet a szex. És igen, ha a szex olyan pocsékul sikerül vagy valami, akkor elfogadom, hogy mégsem, de mire idáig eljutottunk, senki nem mondta, hogy akkor nem kér belőlem többet.

Én TÁRSAT kerestem, nem dugópajtit. És ez nem melldöngetés, hanem a saját, teljesen jogos, emberi igényem.

Ha neked olyan csaj kell, aki laza, aki szívesen szexel kapcsolaton kívül, stb., akkor keress olyat, ezzel semmi baj nincs. Csak akkor hagyd békén azokat, akik fixen komolyat keresnek, és ne áltasd őket.

2021. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!