Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem idegesítenek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek ezek a megjegyzések itt is meg társkeresőkön is?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az a tipikus női frázis ezeken az oldalakon h kiírja h laza kapcsolatot semmiképpen és senkivel, ő csak is komoly kapcsolatban gondolkodik, mert ő nem az a könnyen kapható.

Most azt hagyjuk is h a nagyrésze ezeknek volt már ilyenben és eleve álszent.

De gondolkodtam és őszintén az ilyet én hagynám is. Aki szándékosan már a bemutatkozásában tabusítja a szexet és döngeti a mellét h őt már pedig nem lehet könnyen megkapni, attól mit várhat az ember évek után egy kapcsolatban? 😃

Másik h mennyire életszerű, hogy ha lefekszel vele akkor már vele kell maradnod, mert ugye kapcsolatot akartál vagy még életszerűbb, hogy le kell tedd a nagyesküt látatlanban, hogy te tőle aztán szuperkomolyat akarsz, különben egy féreg szemét férfi állat vagy, aki nem tud parancsolni az ösztöneinek.

Nekem sokkal szimpibb az, ha valaki azt mondja, -vagy nem is mondja, de legalább gondolja-, h figy randizzunk, aztán meglátjuk mi lesz. Ha összeillünk összejövünk, ha nem hát nem, ha pedig egyáltalán nem, akkor a következő koktélt sem kérem már ki. Aki, ha csak simán szexelt egy jót, de nem lett belőle semmi komolyabb azt nem úgy könyveli el, h őt most itt megint kihasználta egy mocskos férfi. 😃

Számomra inkább legyen egy nő könnyű, mint egy ilyen savanyú, merev valaki.

És most kifejezetten komoly kapcsolatra értem ezt.

Engem nem érdekel hány pasival volt eddig vagy hánnyal nem. Nem kell nekem bizonygatni h mennyire erkölcsös nő, mert nem érdekel.

Ettől a szövegtől viszont hányingerem van.

Szóval férfiak, nektek bejön ha egy nő ezt mondja? Értékesebb mert azt mondja magáról egy tinder bemutatkozásban h már pedig ő nem az a könnyen kapható?

Lányok, komolyan muszáj ezt?


2021. jún. 7. 01:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30 Áh, azért vannak normális pasik is.
2021. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 VincentLaw ***** válasza:
0%

Miért ne lehetne normális az a halmaz, akit én említettem? Hidd el, én is normális vagyok, bármilyen hihetetlen. Tudom, tudom, a gyk szerint én egy incel, nőgyűlölő, mamahoteles, dagadt, igénytelen, antiszociáli, insta modell nőkre recskázó valami vagyok (amúgy egyik sem igaz), mert ez illik bele a narrativájukba. Ha nem ezt tennék, akkor kellemetlen disszonancia lépne fel, mert sérülne a világképük.

Valamit kihagytam a felsorolásból? :D

2021. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gondolatmenete nem oké. Kihagyja belőle a szabad akaratot, a környezeti tényezőket, a változást és úgy általában az embert és a jellemfejlődést.


Képzeld én 20 évvel ezelőtt ágyba pisiltem, elvárnád, hogy megint megtegyem, csak azért, mert x évvel ezelőtt már csináltam sokszor?


Nem lehet számon kérni a múltbéli tetteit az embernek, pláne nem x év távlatából, hogy már csináld meg, tedd meg újra. Leugrottam 10 méter magasból a vízbe, már nem tenném. Átmentem a piros lámpán a vonat előtt, már nem tenném. 10000 dolgot csináltam, amit már nem tennék meg. Ha az ember jellemfejlődését, tapasztalatát meg ilyesmit figyelmen kívül akarsz hagyni, hogy előnyhöz juss(szex), a saját hasznodra akarod fordítani, akkor bizony nem tartozol a normális(rendes, értelmes) kategóriába.


Te nem azzal a csajjal randizol, aki x évvel ezelőtt volt, hanem azzal, aki most. Figyelembe veheted, hogy hű, te 5 éve imádtad a fagyit, most meg utálod, ez nem oké, ezért veszek neked fagyit, de nem fogja megenni a másik, mert a változással, tapasztalással meg úgy alapból, ő már nem az a személy, aki szereti a fagyit.


Elítélheted azért, amit tett x éve, de ne gondold, hogy a világ nagyrésze ezt normális kategóriába sorolja, pláne, ha nem tett szélsőséges dolgot(egyéjszakás nem szélsőséges ebben az országban, gyilkolni, erőszakolni az) és pláne, ha fiatalon csinálta.


A "magyar" gondolkodás, meg a világ nagy részének gondolkodása olyan, hogy elkövetsz valamit, eltelik x idő, x esemény, és tudjuk, hogy lehetsz az ellentéte annak az embernek, aki voltál(büntetésvégrehajtás). Máshol meg levágják a kezed lopásért, egy pillanatnyi nem nagyon szélsőséges dologért egy életre megbélyegeznek.


Ha te olyan vagy, akkor rossz országban élsz, itt a te felfogásod nem normális.


Az emberek változnak, nem feltétlenül és nem feltétlen nagy mértékben, de ebből indul ki az ország. Ameddig nem szélsőséges a tett, az emberek nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget. Bár az lenne minden ember legnagyobb "hibája"(szerintem nem hiba), hogy volt alkalmi kapcsolata, vagy a párjával az első egy két randin feküdt le először...



Nem indulhatsz ki egy ember évekkel korábbi tettéből, pláne nem lehet elvárás, hogy ugyanúgy cselekedjen, mint x éve. Ez egy nagyon beszűkült, elítélő látásmód, és fogadni mernék, hogy csak akkor használod, ha előnyöd származhat belőle(szex), illetve ha rólad van szó, teljesen elfeledkezel az egészről, mert rád nézve nem lenne előnyös.

2021. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 VincentLaw ***** válasza:
0%

Azért fantasztikusan összemostál mindent mindennel. Párhuzamot állítottál, az ágybapisilés, magasról vízbe ugrás, régebben szerette a fagyit (meg még lehet volt valami, hozzáteszem ezek nem jellemfejlődési szakaszok) azzal, hogy ki megy bele kalandba. Hozhattad volna azt is példának, ezekből kiindulva, hogy nem ugrasz bele a kútba, mert az nem túl egészséges.


Direkt leírtam, hogy nem "előnyhöz akarok jutni, mert ez jár", hanem ha ismerkedésnél kapásból ezt tolja az arcomba, hogy "nem kalandot keres" (ezt is leírtam, hogy én se), és most nem a választható opcióban kijelöli ezt, hanem ténylegesen leírja az adatlapjában (pláne ha olyan stílusban teszi, mintha ő szarta volna a sanyolviaszt), akkor az kontraproduktív, mert arra asszociál az ember, hogy hát bizony akkor aktív volt a "múltja". Egy egészséges értékrenddel bíró nő, ha 1000 meg 1 szexre felkínálkozó üzenetet is kap, azt tudja ignorálni/helyén kezelni, hacsak múltbeli sérelmei nincsenek ezzel kapcsolatban. És én erre írtam, hogy az ilyen nőket én alapból kerülöm, nem pedig azért, amiket fentebb leírtál.


Az hogy a magyar meg a világ gondolkodása milyen, az megint egy külön topik lenne, röviden, elnézve minde a kettőt, hát egyik sem normális jelenleg. Amivel példáloztál, az a birkaszellem. Társadalmi szinten, ami normális, az az elfogadott, ha pl holnap bejelentenék, hogy szabad a gyilkosság 1 napra, hogy a feszkót kiadja magából a társadalom, egy idő után az is megszokott lenne, és normalitássá válna. Ajánlom megnézésre a The Purge, az pont egy ilyen világot vázol fel.

2021. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!