Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerült, hogy itt a 40 feletti társkereső férfiak és nők nem igazán vannak a "topon" semmilyen tekintetben. Mi igaz a hírből? :)

Figyelt kérdés
Szavazhattok is, hogy ez valóban így van-e, vagy sem.

2021. jún. 7. 12:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én most ismertem meg egy igencsak tip-top 40 éves nőt. Mondjuk tény hogy nem itt.
2021. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi a probléma...
2021. jún. 7. 13:14
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

"Felmerült..."


Hol? Kinél?

2021. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
56%

Vazze, nincsenek negyvenes, ötvenes ismerőseid? Ahogy öregszik az ember leépül. Nem top fitt hetvenesként megy ki a temetőbe eltemetni magát.

Van aki tagadja. Egy túrázásnál kiderül. Ötvenesként sehol nem vagyok a húsz éves önmagamhoz képest.

2021. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Senki nem akar szorakoztatni? Szegeny kerdezo, mar szinte megsajnallak, hogy kiirtal egy kerdest, aldozatos munkaval, es nem hajlandoak veszekedni alatta az emberek. Ugy latszik eljott az ido, hogy mas okorkodesbe kezdj, mert kifulladt a jatekod.
2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy felmerült, meg hogy a "hírből"?


Amúgy szerintem tuti negyvenesek lehetnek itt. Ha magamat meg azt az egyet nézem akit megismertem 🤣

2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

te sem leszel topon 20 év házasság es 2 gyerek utan akik nap, mint nap amortizalnak teged. Nyugi, a mai huszoneves instacsajok is meg fognak hízni és öregedni.

Az alfák is fognak pocakot növeszteni, az embereket leharcolja az ÉLET, maradj inkabb apa anya nyakán, ne hazasodj soha, legyen mellekallasod a konditerembe jaras, a penzkereses, a kurv.zas, oszt nem leszel leharcolt te sem ennyi idosen

2021. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Persze, mert 65 évesen mehetsz nyugdíjba, de 40 évesen már rottyon vagy. Ez az álszenteskedés.
2021. jún. 7. 13:32
 19/33 anonim ***** válasza:

Ilyen szánalmat. Egy másik korosztály miatt aggódni... ez totál cringe.


Menj fel társkeresőre, nézz szét. De nem, mert igazából leszarod.

2021. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Itt tényleg csak besavanyodott emberek vannak. Szomorú. ☹️
2021. jún. 7. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!