Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerült, hogy itt a 40 feletti társkereső férfiak és nők nem igazán vannak a "topon" semmilyen tekintetben. Mi igaz a hírből? :)

Figyelt kérdés
Szavazhattok is, hogy ez valóban így van-e, vagy sem.

2021. jún. 7. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Ultragáz a negyvenes felhozatal.
Királycsászár negyvenesek vannak itt.
Nem tudom, csak ide tévedtem.
Passz. A kerdést sem értem.
Egyik sem.
29 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ma nincs iskola?
2021. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ez mindegyik korosztályra.
2021. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1;


A látszat ellenére komolyan kérdeztem... ☹️

2021. jún. 7. 12:24
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jó dolog, hogy van egy felület, ahol névtelenül lehet ilyen témában segítséget, tapasztalatot kérni, vagy egyszerűen csak kibeszélheted a gondjaidat. Teljesen mindegy, hogy egy kiforhant dagadt 40-es, vagy egy tip-top 20-as. Nem erről szól. Remélem, hogy nem erről.
2021. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#4;


Nem tudom, miért félreérthető a cím?


Olvastam, hogy panaszkodtok, hogy 40 évesen itt nem lehet normálisan ismerkedni. Ezért indítottam egy felmérést.

2021. jún. 7. 12:37
 6/33 anonim ***** válasza:
49%

Olvastam, hogy panaszkodtok, hogy 40 évesen itt nem lehet normálisan ismerkedni. Ezért indítottam egy felmérést."


Nem lehet , mert a legtöbb ilyen kórú férfi vagy nő kapcsolatban van és itt éli ki a nyügeit a poshat kapcsolata miatt amihez foggal körömmel ragaszkodik még akkor is ha rossz neki, a másik fajta az aki még ebben a korban is azt hiszi hogy ő 20 éves és ő a legjobbat érdemli tehát egy huszon évest ez igaz nőkre is tehát nem kell ráhúzni mindent a férfiakra !

A másik meg ez az oldal nem társkereső, tehát igen itt ezért is nem lehet ismerkedni. A 40 es ember nem öreg, de ha valaki sokat morcoskodik meg dünnyög az már 20 as évei végére meg öregszik , nem kell a 40 -et se betölteni ami egy szép közép kor.

2021. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem társkereső, de azokon az oldalakon állítólag még rosszabb a helyzet.
2021. jún. 7. 12:51
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Koszonjuk az alszenteskedest, de ugy latom valahogy senki nem akar vitatkozni. Es ez jo, buktad a recskat kerdezo.
2021. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Milyen álszenteskedést?
2021. jún. 7. 13:10
 10/33 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél volt, hogy a cringe szót lehet-e kínosnak fordítani. Nem. Ez a magyarázat, nem kínos, ez cringe, elszégyellem magam, miközben olvasom.
2021. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!