Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelek miért hiszik, hogy olyan nagy szakértői a nőknek akiknek valószínüleg még a közelükbe se jutottak?

Figyelt kérdés
Mindennap gyártják itt az elméleteiket a párkapcsolatról, a nőkről de hogyan lehetnek szakértői egy olyan dolognak amihez valószínüleg nem volt még sok közük (mert akkor nem lennének incelek).
2021. jún. 3. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Azert, mert nekunk nem jatsszak meg magukat a nok, nem jopofiznak, mint a lapatallu helyespasiknak, nekunk az igazi enuket mutatjak, amelybol sok informacio kinyerheto.



37F incel

2021. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

*lapátállú bájgúnár köcsög

Csak a pontossag kedvéért. Amúgy boldog szülinapot!

2021. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyilván szomorú lennék. De ha kapcsolatot akarok, akkor kifelé egy magabiztos, életével elégedett ember képét kell mutatnom, mert ez vonzó, és ezzel közelebb kerülhetek a célomhoz, szükségleteim kielégítéséhez. Ez van...
2021. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11: Amíg nem csináltál Chad profilt a Tinderen, nem láttál semmit a nőkből (persze nem is kell).
2021. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azon mar 15 eve tul vagyok :)



Azt hiszed en nem szorakoztam ilyenekkel, amikor fiatal voltam? 🤣



37F incel

2021. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból kérdem hogy mit műveltek a nők ha Chad profilból társkeresőztetek?

Nekem ez a móka eddig kimaradt az életemből

2021. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
A nőket tartjátok felszínesnek, de a jól kinéző férfiakat simán bekategorizáljátok a saját sablonjaitokba.
2021. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!