Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni incelek miért hiszik, hogy olyan nagy szakértői a nőknek akiknek valószínüleg még a közelükbe se jutottak?

Figyelt kérdés
Mindennap gyártják itt az elméleteiket a párkapcsolatról, a nőkről de hogyan lehetnek szakértői egy olyan dolognak amihez valószínüleg nem volt még sok közük (mert akkor nem lennének incelek).
2021. jún. 3. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Mostanában azon gondolkodom h mi a különbség egy incel és egy bármilyen nő agymenései közt. Sokszor nem sok.
2021. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Az ember - úgy általában, nem csak az incelek - kénytelen néha ideológiát gyártani, hogy el tudja viselni a valóságot. Ez az ideológia általában abból indul ki, hogy én vagyok a jó és a világ a gonosz. Ezt sokkal könnyebb feldolgozni, mint azt, hogy valami nem oké velem, ezért nem boldogulok.
2021. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazért, amiért a gyárimunkás Pista a kocsmában nagy politikai szakértőnek képzeli magát.
2021. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Unalmas!
2021. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
azért nem kell sok tapasztalat ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy a jó palikkal jönnek össze a nők
2021. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3


Ott a pont! :D

2021. jún. 3. 17:34
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Ma már nem kell ténylegesen találkozni a nőkkel, hogy értsen hozzájuk az ember. Elég felmenni instagramra meg csinálni pár kamuprofilt Tinderen és ott az igazság.
2021. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom engem is sokan leinceleztek már pár hozzászólásom miatt különböző élőlények, mivel rendkívül irritál pár nőfajta, kénytelen vagyok véleményt formálni róluk....viszont két kezemen nem tudom megszámolni, mennyi barátnőm volt, és mennyi nőt fektettem meg.

Na, kérdező, ez hol függ össze a balfsz elméleteddel?

2021. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7


Igen, meg nem kell feltétlenül érteni politikához sem ugye, ezért képzeli szakértőnek magát gyárimunkás Pista a kocsmában...ettől még igaza nem lesz!

2021. jún. 3. 18:26
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Igazad neked nem lesz kérdező!

Egyedül magadat sikerült minősítened ezzel a provokatív kérdéssel

2021. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!