Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden randi közben ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden randi közben ezt a mondatot kapom meg, akkor személyesen nem jövök be a másiknak?

Figyelt kérdés

22f


Az elmúlt hónapokban több randin is voltam, amíg neten (tinder, facebook date, stb.) tudunk beszélgetni több napig az első találkozóig, addig minden rendben, de amikor találkozok valakivel, mindig kínos lesz az egész.


Kivétel nélkül mindegyiken az volt, hogy kb. rám sem néztek, hanem mindig másra figyeltek, hiába próbáltam oldani a hangulatot, beszélgetni, az egész olyan volt, mintha a másik félnek kellemetlen lenne, és első 10 perc után mindenki azt mondta, hogy "zavarban vagyok melletted", néhány pedig hozzátette, hogy folytassam azt, hogy én beszélek, és később lehet, hogy feloldódnak. Persze nem így történt...


Az egészet nem is értem, mert nem vagyok ápolatlan, átlagosnak mondanám magamat, normálisan vagyok, tanulok és mellette gyakornokként dolgozok.


Szóval nem értem, hogy neten tudnak beszélgetni/ismerkedni velem, de személyesen meg sem tudnak szólalni előttem. Mert szerintem a képek alapján is el lehet dönteni, hogy akarok-e a másikkal találkozni, vagy nem...


Ezek alapján, ha valaki így viselkedik, akkor annak nem jövök be?


2021. jún. 2. 15:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy emiatt félőrült, lenéző lennék, ha ilyet írok, fordítva ugyanezeket várják el tőlem, ahogy a #10-es írja.

Meg az sem igaz, hogy nem jöttek be annyira, ha így lenne, akkor találkozni sem találkoztam volna velük.


Egyszerűen csak már elegem van az ilyen emberekből. Aki annyira felnőttnek érzi magát, hogy egy ismerkedési szándékkal találkozik valakivel, akár egy netes TÁRSKERESŐN megismert, addig ismeretlen személlyel, az legyen is annyira felnőtt, hogy vagy merjen megszólalni, vagy ha valami nem tetszik neki, akkor szóljon, mert semmire nem vezető, őmiattuk kínos beszélgetések helyett mindketten tudnánk kellemesebb elfoglaltságot is találni.

És akkor nem kell rábólintani a találkozásra.


Nem az a bajom, hogy nagy valószínűséggel nem jövök be nekik, csak akkor legyenek egyenesek annyira, hogy szóljanak, és nem raboljuk tovább egymás idejét.

2021. jún. 3. 14:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te ennyire kínosan éled meg ezeket a randikat, és inkább csinálnál mást, akkor mondd meg nekik te, hogy ne haragudj, menned kell. Ennyi.
2021. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10

A választ én írtam, szerintem igenis ez bunkó és lenéző megnyilvánulás egy férfitől, de ugyanúgy egy nőtől is. Én magam sosem mondanék olyat, hogy keresek inkább egy igazi férfit egy félénk kissrác helyett, szerintem egy ilyen mondat nőtől is szánalmas.


Abban igazad lehet, hogy talán a társadalom nagy része máshogyan ítéli meg, de ez millió dologgal így van. A férfitől jobban elvárás, hogy bátor legyen, védelmező, a nőnek megengedettebb, hogy gyámoltalan legyen. De számtalan ilyen van. Kapásból az, ha a férfi lefekszik 100 nővel, akkor egy alfahím, de ha nő csinálja, akkor a társadalom megveti. Miért van ennyi társadalmi berögződés? Passz, sajnos nem vagyok szociológus, nem értek ilyenekhez.


Én a saját értékrendem és meglátásaim szerint élem az életem, de tengernyi ember van rajtam kívül, aki nem minden esetben ért egyet teljesen ezekkel a társadalmi normákkal.

2021. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Második olvasatra látom, hogy írtál is jócskán erről, hogy sok ilyen helyzet van, bocsi.


Egyébként tőlem biztosan nem kapsz lepontozást, teljesen kulturáltan tettél fel egy kérdést, senkit nem bánt és nem provokatív.

2021. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!