Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus lányok! Ti hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti hol és hogy szoktatok ismerkedni? Randi app? Facebook? Vagy esetleg személyesen? Ki hogy járt már sikerrel? 22/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 00:15
 1/5 anonim válasza:
67%

Nem titkolom. Baráti és ismeretségi körömben, de még a munka helyemen is tudják, hogy a lányokat szeretem.

Én úgy fogom fel, hogy a sötétségben csak a fáklya lángja látszik. A fáklya én vagyok, a beállítottságom meg a láng. Aki meg nyitott szemmel jár észre vesz. Aki nem, annak meg a véleménye sem érdekel.


L

2019. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%

Hát eddig túl sok sikerrel nem jártam de igazából mindefelé akadnak leszbikus lányok is és néha elég egy beszélgetést kezdeményezni aztán a többi már alakul ;)

21/L

2019. jún. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Válaszoknélkül válasza:
65%

Sehol, otthon gubbasztok. 🐚


Amúgy ismerkedni bárhol lehet, akár itt az oldalon (társkeresőt nem tudom, milyen a felhozatal), de én azt mondom, ha teheted és van bátorságod, inkább személyesen próbálkozz. Gondolok ezalatt főként LMBTQ bulikra, rendezvényekre, amennyiben van a környékeden. A siker sehol sem garantált, ahhoz kell a csillagok együttállása is.

2019. jún. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Sehol.

Próbálkoztam randi oldalakon - pinkvanilla (vagy ilyesmi a neve). Onnan 2 csajt ismertem meg. Az egyik normálisnak tűnt, majd nagyon erőltette a találkozást (az ország másik végében lakott), öngyilkossággal fenyegetőzött, zaklatott hónapokig.

A másik egyszerűen csak unalmas volt, semmi személyisége, érdeklődési köre nem volt.

Bejelentkeztem facebookos csoportokba, ott a nagy része szex kapcsolatot keres csak, vagy kamu profilos pasi.

Élőben tuti nem fogok. Kisvárosban élek, ha nyiltan felvállalnám a másságot tuti a világ k.rvájának tartanának, kirugnának a munkahelyemről, le lennék írva egy életre.

Itt mindenki utálja a melegeket.

2019. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:(
2019. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!