Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden randi közben ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden randi közben ezt a mondatot kapom meg, akkor személyesen nem jövök be a másiknak?

Figyelt kérdés

22f


Az elmúlt hónapokban több randin is voltam, amíg neten (tinder, facebook date, stb.) tudunk beszélgetni több napig az első találkozóig, addig minden rendben, de amikor találkozok valakivel, mindig kínos lesz az egész.


Kivétel nélkül mindegyiken az volt, hogy kb. rám sem néztek, hanem mindig másra figyeltek, hiába próbáltam oldani a hangulatot, beszélgetni, az egész olyan volt, mintha a másik félnek kellemetlen lenne, és első 10 perc után mindenki azt mondta, hogy "zavarban vagyok melletted", néhány pedig hozzátette, hogy folytassam azt, hogy én beszélek, és később lehet, hogy feloldódnak. Persze nem így történt...


Az egészet nem is értem, mert nem vagyok ápolatlan, átlagosnak mondanám magamat, normálisan vagyok, tanulok és mellette gyakornokként dolgozok.


Szóval nem értem, hogy neten tudnak beszélgetni/ismerkedni velem, de személyesen meg sem tudnak szólalni előttem. Mert szerintem a képek alapján is el lehet dönteni, hogy akarok-e a másikkal találkozni, vagy nem...


Ezek alapján, ha valaki így viselkedik, akkor annak nem jövök be?


2021. jún. 2. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Ők alapból ilyenek, elég gyakori viselkedés ez a korodbeli lányoknál. Sőt, már az idősebbek között is.


Kicsit irigylem őket, mert nekik szabad (mármint a társadalmi megítélése ennek nem negatív)

2021. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy egy ilyen után nekem el szokott menni a kedvem az adott személytől, de ők sem keresnek... Mondjuk egy kínos randi után (bár ők tették azzá, nem én) nem hiszem, hogy bárki is keresné a másikat.
2021. jún. 2. 15:51
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én mondjuk akkor szoktam zavarban lenni, ha tetszik a másik, de persze lehet, hogy csak a személyiséged olyan, hogy nem könnyen oldódnak fel melletted.
2021. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Két véglet van. Vagy úgy nézel ki mint egy teleszart búváruha vagy átlagos vagy de nyomi ilyen 170 cm vagy alacsonyabb.
2021. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Pedig sok ilyen lány van, én is ilyen vagyok. Ha tetszik a másik, akkor az első randin nehezen oldódok fel. Szomorú, hogy ezt írod, hogy emiatt el is megy a kedved... pedig szerintem ez tényleg elég gyakori. Szerencsére nekem eddig nem olyan randipartnereim voltak, mint te, inkább megértőek. A további randik úgyis mindig jobbak.


Talán adhatnál még esélyt az ilyen lányoknak is, vagy keress olyat, aki nagyon nyitott, nem félénk. Azt mondjuk nem tudom, hogy hogyan lehet ezt kiszűrni.

Esetleg lehet, hogy te is hibázol, a viselkedésed nem segíti őket abban, hogy feloldódjanak. Lehet, hogy mogorva vagy, nem mosolyogsz, túl komoly vagy, lenézőnek tűnsz stb.

2021. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor itt egy konkrét példa: úgy volt, hogy hétfőn 6 órakor találkozunk, de reggelt írt, hogy elfelejtette, hogy vizsgája lesz. 16-18 óra között lesz, őt 17:40-18:00 között osztották be a szóbelire, toljuk már el egy kicsit, legyen 8 óra. Oké.


8 óra, talákozunk és beültünk valahova. Gondoltam rákérdezek, hogy milyen volt a vizsga, mert még azt sem tudom, hogy miből volt: "Milyen volt a vizsga?" - "Háát... Öhm... Jó, csak kicsit... kicsit zavarban vagyok, beszélj egy kicsit te."


Nem öltönyben mentem, nem voltam lenéző (a takarítónőtől a joghallgatóig - randiztam már szinte mindenkivel), egy egyszerű kávézóba mentünk, nem voltam túl komoly, nem beszéltem komoly témáról, próbáltam oldani a hangulatot. Ha a másik a másik annyira "zavarban" van, hogy semmi nem használ, akkor nem tudok mit tenni vele.

Sőt, ha addig tinderen tudtunk beszélni, és többször csak úgy a nap közepén ő írt rám valamivel, majd a randi után vagy nem válaszol, ha írok és ő sem keres, akkor nem hiszem, hogy hibás lennék. Én próbálkoztam, ő tette kínossá az egészet. Legalább próbálkozna a másik, nem csak a földet nézné, mert "zavarban van".


De igazad van, akkor inkább keresek mást.

Ha tőlem elvárják, hogy ne legyek muja, hanem legyek határozott, céltudatos, de ugyanakkor vidám, beszédes és vicces, viselkedjek férfiként, akkor a gyámoltalan, félénk "kislányok" helyett inkább keresek egy igazi nőt.

2021. jún. 3. 12:37
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Normálisnak mondanám ezt a jelenséget. Én sem tudnék egy vadidegennel beszélgetni, akit akkor látok élőben először, ezért sem ismerkedem neten. Az egész szituáció olyan feszült és kínos, és ha a másik oldani akarja az általában nem segít, sőt...
2021. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Mondod, hogy nem voltál lenéző, de felvilágosítalak, hogy már írásod alapján is az vagy.


“ a gyámoltalan, félénk "kislányok" helyett inkább keresek egy igazi nőt”


Ilyen megnyilvánulás után nehéz elhinni, hogy egy kedves, megértő személy vagy.:)

2021. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, annyira nem jöttek be neked ezek a lányok, szerintem felesleges ezt a zavartságukra fogni, ha valaki igazán tetszene, nem írnád le ennyi miatt.
2021. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8.


Szarrá leszek pontozva, de fordított nemekkel valahogy megértőbbek az emberek, ha ilyen megnyilvánulás van, hogy "gyámoltalan kisfiúk helyett igazi férfit keresek" - miért ez az eltérő megítélés (a társadalom részéről)?


Most eltekintve a félőrült kérdezőtől, általános szituációkban értve.


Van még pár hasonló dolog, bár azok politikaiak, ahol X mondat "csúnya, gonosz gondolat", de ugyanaz fordítva már "bátorság". Ezekre példát nem is hozhatok, mert tiltás járna érte. Csak érdekesek ezek a megítélések és sosem értettem, hogy miért.


Mielőtt mínuszba pontoznátok, tudom, hogy egy millió ilyen van és hol X hol Y jár ezekkel rosszabbul (ott sem értem, hogy egyik eseten miért "rendben van" és másik esetben miért követi a dolgot felzúdulás?


Miért van ennyi társadalmi beidegződés, amiket ráadásul alig-alig lehet kikoptatni...?

2021. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!