Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A háziállat kérdés probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háziállat kérdés probléma nálatok párkeresés során?

Figyelt kérdés
Én konkrétan nem preferálnék egy háziállatot , kutyát macskát ugye lakásban, nyilván ezer oka lehet ennek.... Nálatok ez hogy van? Vagy csak én futok így bele mindig mindenkibe, hogy igen jó lenne a lány... de hát van egy kutyája.
2021. jún. 1. 11:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
56%

31



Szerencsétlen vagy fiam 🤦🙄

2021. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Utalom az olyan embereket, akik elidegenedtek a novenyektol, allatoktok, azaz a termeszettol.

A termeszet szeretet nem egyenlo azzal, hogy fotozgatom a viragokat.


Amugy #17-nel a pont.

2021. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
52%

"Amikor azt mondod egy macskás pár jelöltnek, hogy rendben, szeretnélek megismerni a háziállatoddal együtt egy olyan élőlényre mondasz igent, akit nem is ismersz"

Valójában, mikor a lánynak mondtál igen, akkor is egy olyan élőlényt szerettél volna megismeri, akit nem is ismersz.

A macska is tanítható, sok energiát jelent és pofátlan, de tanítható.

"Én nem láttam még olyan macskát, amelyik ne menne be abba a szobába amibe be akar. Ha kellett a szomszéd kajáját ette meg a pultjukról." És találkoztál-e már benti macskával? Mert a kinti-benti tartású macska és a benti cica két eléggé eltérő viselkedésű állat.

Sokan, mikor közlik, hogy nem szeretik a macskákat, azokból a fél vad lényekből indulnak ki, akikkel a nagyinál találkoztak, akik gyakorlatilag csak enni, meg aludni járnak haza. Ezt utalom abban is, mikor a párom mondja az elméleteit, de valós tapasztalata nincs benti cicával.

Egyrészt, amelyik ajtót bezárod, azon nem megy be, másrészt sokkal alkalmazkodóképesebbek, mint a kinti cicák, mert rá vannak kényszerítve.

Ha meg valaki nagyon elborult állat tartó, azt ott kell hagyni. De nem a macska/kutya stb miatt, hanem mert fanatikus.

2021. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
52%

33 vagy amikor aki csak vendegsegben talalkozik macskaval (az nem fog odajonni, szeretni egybol) es ugy mondja milyen xy rossz allat es fuj de onzo stb. Ezeket a kliseket hajtogatja. Tesom macskaja olyan 4 honap utan kedvelte meg a parjat es mar tok elfogadta.


A szabalyok meg nagyban fugnek az allat mentalitasatol is.


Igen van egy hatar. Amikor appokon latom, hogy a kutya a lany szajaban van, vagy kb egyutt esznek 1 tanyerbol az mar sok.


Magamon is tapasztalom, hogy igen, a haziallatoshoz kell igazodni, mert az az elso. Mindig mondom a lanyoknak, hogy a macska sok szaballyal jar es hozza kell idomulni, nem fog 1 ora alatt megkedvelni. En tudom es vallalom, hogy a macskas pasiktol (legalabbis tapasztalom) irtoznak. De nem erdekel, ez velem jar.


Nem kell elfogadni, sok ember van, aki utalja az allatokat, de akkor olyat kell keresni. Ezert kereses a tarskereses. De nem kell elitelni senkit. Sem azt, aki szereti, sem azt, aki nem.


De ez igaz a gyerekekre is.

2021. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
64%
Én nem rajongok a macskákért, de ha pasi normálisan kezeli, akkor nem kizáró ok. Pl macska ne jöhessen az ágyba és ha utazni akarunk, akkor a macska mehessen panzióba. Szóval ne a macska legyen az első.
2021. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

"Pl macska ne jöhessen az ágyba és ha utazni akarunk, akkor a macska mehessen panzióba. Szóval ne a macska legyen az első."


pont ez az, amit egy macskástól nem fogsz megkapni az biztos.

2021. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor nem egymást keressük. Én nem leszek egy macska rabja
2021. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
52%

37


Lol


Mert egy kuytae leszel?

2021. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
43%
#38: van kutyám. Nem alszom vele egy ágyban, sőt a hálószobába sem jöhet be. Ha elutazunk, és nincs aki vigyázzon rá, akkor megy a kutyapanzióba. Most meg itt alszik mellettem a kanapén.
2021. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
31%

"Pl macska ne jöhessen az ágyba és ha utazni akarunk, akkor a macska mehessen panzióba. Szóval ne a macska legyen az első."


"pont ez az, amit egy macskástól nem fogsz megkapni az biztos."


Nekem nem jöhet be a hálóba egyik macska se, az egy szőrmentes terep, onnan nyílik a gardróbszoba, emellett ott élnek a virágok, amiket ha elérnek, megrágnak. Ezen a szabályon a jövőben se tervezek változtatni.

Ha lenne normális cica panzió a közelben én is élnék vele, de nem szívesen vinném őket olyan helyre, ahol ömlesztve van 10+ macska egy szobában és ez a "panzió", ugyanis a környéken csak ilyen van. Ha lenne rendes, kenneles megoldás, ahova viheted a holmijukat, normális méretű kennelben lennének elhelyezve, nem valami nagyobb ketrecben és csak egy gazdától származó állatok lennének egy kennelben, akkor én is vinném őket.

Így is megyek nyaralni, így is alszom a páromnál heti 3x, szóval nem csak körülöttük forog az életem. De, ha egy napnál tovább vagyok távol, akkor kell valakit szereznem, aki vigyáz rájuk, így nem vagyok teljesen mobilis sem, épp úgy, mintha gyermekem lenne. Annyi különbséggel, hogy ők azért jól el vannak egyedül is, nem kell melléjük állandó felügyelet.

Nem ők az elsők, de nem is kevésbé fontos a jólétük, mint, hogy én bulizzak egy jót. Kompromisszumot kell találni. Ha nem találok nekik olyat, aki vigyáz rájuk, át teszem a programot, ha még fix idős program (pl. fesztivál) annak úgyis jó előre tudom a dátumát és úgy szervezem a dolgokat.

2021. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!