Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A háziállat kérdés probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háziállat kérdés probléma nálatok párkeresés során?

Figyelt kérdés
Én konkrétan nem preferálnék egy háziállatot , kutyát macskát ugye lakásban, nyilván ezer oka lehet ennek.... Nálatok ez hogy van? Vagy csak én futok így bele mindig mindenkibe, hogy igen jó lenne a lány... de hát van egy kutyája.
2021. jún. 1. 11:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
44%

Még ha azokat is belevesszük akik szeretik az állatokat és akarnak azért az emberek 70-80%-a egyetért abban, hogy kutya és/vagy macska nem való lakásba. Tehát legtöbbször lehet azt mondani, hogy majd egyszer ha házba költözünk, akkor lesz, de addig nem.


Meg azért én főleg fiatal lányokkal ismerkedem, ott a legtöbbnek vagy nincs saját állata vagy ami van állata az ugye a szülei házánál van és nem hinném, hogy az udvarhoz szokott kutyát/macskát elrángatná egy lakásba. Viszonylag mondhatni sokat randizom, ismerkedek és életemben szerencsére talán 1-2 lány volt, aki már külön lakott és lakásban volt kutyája, macskája.


26/F

2021. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Tinderen meg minden második/harmadik csajnál van valami fifike méretű kutya
2021. jún. 1. 11:53
 3/41 anonim ***** válasza:
21%
én meg pont azt tapasztalom, hogy egy rakat nőnél kizáró ok az állat. A macskás pasiktól meg egyből az antikrisztus után kiáltanak.
2021. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretem az állatokat, legyen az bármi, de lakásban én sem tudom elviselni. F
2021. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

#3, ez nem igaz, macskával lehet legjobban csajozni.:D


Én egyébként szeretem az állatokat, de sosem tartanék a házban. Viszont volt már párom, akinek volt. Elfogadtam, nem kizáró ok, még ha én nem is értek vele egyet, megtűrtem.

2021. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon sok helyen kinti-benti a kutya, macska családi házaknál is. Én nem jönnék össze olyan férfivel, akinek ez kizáró ok.
2021. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%

2. De mondom fifike kutya sokszor úgy az övé, hogy a szülei házánál van és ha a csaj már nem él otthon akkor a szülei gondoskodnak az állatról.


Úgy nekem is lenne állatom, ha a szüleimnél lenne és nekem csak simogatni kellene.

2021. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
63%

5


akkor taníts, mert engem folyamatosan degradálnak, meg b..ziznak emiatt.

2021. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
38%
Tinderen a 25 feletti egyedül élő nők 70%-ának van valamilyen lakásban tartott állata. Ezzel addig nincs gond, amíg össze nem költözünk, értelemszerűen hozzám, mert nem hinném, hogy neki is 100+ nm-es belvárosi, családbarát lakása van. Szó sem lehet róla, hogy ott bármilyen állat legyen, most költünk a lakás átalakítására cirka 20 milliót, nem hiányzik, hogy 1 hónap alatt úgy nézzen ki az egész, mint egy putri. Ezt már az ismerkedés elején jó leszögezni.
2021. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

9- na hasonló indokom van nekem is , és sajnos ugyanígy látom


Én 31F vagyok tehát nem a 18 éves csajokat nézegetem, minden második csajnál van valami fifike... és én se akarok beengedni egy háziállatot egy 60 nm es új lakásba .... és ugye nyilván ha magánál tart engem se zavar, vagy szülőknél, de hogy a lakásba nem jönne az biztos, és igen valószínű , hogy nem a lányhoz költözünk, mert az , hogy valakinek van saját lakása főleg nők körében annak elég kicsi az esélye

2021. jún. 1. 12:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!