Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A háziállat kérdés probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háziállat kérdés probléma nálatok párkeresés során?

Figyelt kérdés
Én konkrétan nem preferálnék egy háziállatot , kutyát macskát ugye lakásban, nyilván ezer oka lehet ennek.... Nálatok ez hogy van? Vagy csak én futok így bele mindig mindenkibe, hogy igen jó lenne a lány... de hát van egy kutyája.
2021. jún. 1. 11:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként nagyon sok albérlethirdetésben is le van írva, hogy háziállat kizáró ok, nem véletlenül. Mondjuk sokszor a gyerek is, mert ők is tudnak károkat csinálni.
2021. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
59%

Hát ja. tipikus magyar dolog, nehogymár hozzon állatot.


Amúgy ha saját bútort viszek, azzal az állatom azt csinál, amit akar. A falat nem fogja összegányolni, sem a nagyon értékes szoci linoleumot a konyhában

2021. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

12- hát mint mondtam új építésű lakás :) nem szoci linóleum van a konyhában illetve új bútor van az egész lakásban és nem úgy új, hogy valaki lomtalanításkor kidobott valamit én meg elhoztam és beraktam a lakásba.... asztalossal csináltatott beépített bútorok ahol egy nagyobbacska szekrény valahol 450 ezer péz körül kezdődik és szerintem ha egy kutya összerágná a lába se érné a földet úgy repülne ....


Lassan ott tartok, hogy nekem kell szabadkoznom , mert volt pofám saját lakásba költözni

2021. jún. 1. 12:59
 14/41 anonim ***** válasza:
91%
12. Az a tipikus magyar dolog, hogy hozni akar állatot, nem az hogy "ne hozzon már állatot". Te csak a jót nézed, a hátrányokat nem veszed figyelembe.
2021. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk van kutya a házban. Fifike.mererű. Kb semmi kárt sem csinált 4 év alatt. Nekem egy állt nélküli lakás rideg. A gyerekeknek is nagyon jót tesz, hogy van kutya a háznál
2021. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, kérdező, annak, aki valamit teljes mértékben elutasít vagy teljes mértékben elvár, nehezebb dolga van, mint annak, aki tesz ilyen-olyan engedményeket. Egy nemdohányzónak, aki elfogadja, hogy a párja néhanapján elszív pár szál cigit, statisztikailag több esélye van párt találni, mint annak, aki teljesen elutasítja, mert nagyobb merítésből válogathat.

Szóval, ha lakásba nem jöhet kutya-macska, de valami ketreces állat, pl. sün jöhet, akkor nagyobb a merítés, mintha teljesen elzárkóznál mindenféle állattól a lakásból.

És a másik oldalnak sem könnyebb: nekem három kutyám van, mindhárom kinti-benti, és olyan férfit kerestem, aki ezt így, ahogy van, elfogadja. Nálam ez elsőrandis letisztázandó téma volt (sőt, akivel neten ismerkedtem, azzal ott le lett tisztázva), amíg aktuális volt, ha nem volt oké a férfinak, akkor megköszöntem a lehetőséget, és továbbálltam, hogy egyikünk idejét se pazaroljam.

Amúgy nekem kifejezetten sok ismerősöm van, akinek vagy nincs állata, vagy max. valami ketrecben tartható valamit akar tartani, de kutya max. kertes házba. Sajnos te a számodra rossz nőkbe futsz bele, de ne add fel, lesz, aki ilyen életre vágyik.

2021. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%

Igen, soha nem jöttem volna össze olyannal, aki nem szereti a macskákat. Sem olyannal, aki a saját véleményét olyan arrogánsan nyilatkoztatja ki, hogy mi hova való/nem való. Max. te NEM SZERETNÉL, öcskös, így korrekt. Szerintem pont az utcára rohangálni nem való macska, mert millió veszélynek van kitéve. Másrészt pedig elvileg törvény is írja elő, hogy a háziállatokat telken belül kell tartani, ami egy kijárós macskánál kivitelezhetetlen, nem is valósul meg, de azért nem árt tudni, hogy elvileg a törvény mondja ki, hogy nem való az utcára, sem a szomszédok telkére.

A párommal 8 éve vagyunk együtt és 2 cicát tartunk bent, imádja őket. A lakás nem néz ki putrinak, nem csináltak károkat, nincs büdös sem, mivel igényes emberek vagyunk és ismerjük a takarítás fogalmát, és vannak eszközeink, amikkel le lehet szedni a szőrt a bútorról és a ruhákról is, ha kell.


Ja, és nőként van saját lakásom Budapesten, szóval az olyan kis férgeket, akik olyannal jönnek, hogy nőnek ilyen úgyse lesz meg blabla, alapból úgy kosaraztam volna ki, hogy utána még tükörbe se lett volna kedve nézni, de ez egy másik téma. :)

2021. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
54%

Nekem két macskám van. A párom kevésbé tűri a házban az állatot, tartok is az összeköltözéstől, bár látom, hogy igyekszik kompromisszum kész lenni. De valószínűnek látom, hogy szakítás lesz a vége, ha összeköltözünk.

Mikor befogadtam a két cicát, pontosan tudtam, hogy csökkenti az esélyeimet. Ugyanakkor nekem igényem van a háziállatokra, így hosszútávon nem lennék boldog valaki mellett, akinek ez gond, aki akadályoz abban, hogy állataim legyenek. Én partnert, társat keresek, olyat, akivel hasonlóak vagyunk. A háziállat kérdés azonban pont olyan, mint a gyerek, a panel/családi, város/falu probléma. Vagy egyezik a két fél véleménye, vagy kuka az egész.

A párom esetében azt remélem, hogy meglátja a jót a macskatartásban és megszereti a két kis manót.

Már sokszor beszéltünk erről vele, pontosan tudja, hogy ebben nem tudok engedni, vagy együtt a macskákkal, vagy sehogy.

Összességében szerintem az állat remek szűrő. Ha képtelen elfogadni az állatot, akkor nincs egymás mellett keresnivalónk, mert idővel akkor is szeretnék állatot, ha most nem lenne.

2021. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%

17


Igen, macska az nem valo kintre. Ha a lakasban van, foglalkozol vele, van kaparofaja, ivartalanitva van, tokeletesen elvan a lakasban. Ismerosom macskaja is egy hetre eltunt, mert eltevedt. Fogyott, megijedt es ismerosom mar le ia tett rola, hogy valaha hazajon.


Nem szedi szet a lakast, meg lehet tanitani neki dolgokat.

2021. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Kutya macska mindegy.... tegyük fel otthonról dolgoztok, mint pl én másfél éve home office és egész nap kerülgetnetek kell az állatkát, vagy együtt vagytok és elkezdődik a hancúr time.... először elmagyarázzátok buksinak, hogy most mi fog következni, kimatekozzátok, hogy nem csatlakozik be a kutya? Vagy mondjuk gyereket szeretnétek (mert én pl szeretnék) állat és baba ugye nem nagyon kompatibilis lakásban, akkor kidobjátok az útra az állatot?
2021. jún. 1. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!