Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A háziállat kérdés probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A háziállat kérdés probléma nálatok párkeresés során?

Figyelt kérdés
Én konkrétan nem preferálnék egy háziállatot , kutyát macskát ugye lakásban, nyilván ezer oka lehet ennek.... Nálatok ez hogy van? Vagy csak én futok így bele mindig mindenkibe, hogy igen jó lenne a lány... de hát van egy kutyája.
2021. jún. 1. 11:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
65%
öreg. macska vagy 18-20 órát alszik. Nem dugja meg a csajod hancúr közben, nincs láb alatt, sokszor nem is találod merre van. szerintem a kutya sem száll be, de sok animált nézel
2021. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Öreg.... szerintem megmozdítod a szemöldököd a kutya már azt hiszi vele akarsz játszani és két másodperc alatt ott van a lábadnál, miközben épp anyut reszeled , a lábaddal meg lökdösheted odébb....
2021. jún. 1. 14:15
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez fontos szempont, es nwm szabad belevagni, ha nincs egyezes. En pedig allatokat akarok a hazban, barmelyik szobaban. A ferjemmel pont igy jottunk ossze, hogy tetszett, ahogy a macskairol meselt.
2021. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
74%

Ennyire beszűkült látókörű férfi csodálkozik hogy nem talál párt...

Az én állataim családtagok, kb mintha a gyerekeim lennének

Nem dobom ki a gyerekemet, mert a pasi nem viseli el őket

Vagy ha én gyereket akarok, nem jövök össze olyannal aki nem akar

Ahogy előttem már más is leírta: vagy állattal együtt, vagy sehogy

Ennyi, ilyen egyszerű

Ha nem lenne állatom, akkor is akarnék a későbbiekben, szóval tiszta sor hogy ennek is ugyan az a vége

Futottam bele olyanba aki azt mondta hogy ő eleve utálja a macskákat, gyorsan el is köszöntünk egymástól

A jelenlegi párom pedig amugy is akart macskát, igy nem volt kérdés hogy ha költözök, jönnek velem a cicák is

2021. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%

Nőként én a macskákat nem szeretem, jobb, ha nincs, de ettől még nem lenne kizáró ok, ha a másiknak lenne.

Kutyáim voltak mindig. Nagytestűek, kintiek, jól neveltek. Most sajnos saját már nincs, de eddig nem okozott gondot a párkeresésben, mikor volt. Ha kutyás a másik - és mondjuk hasonló elveket vallunk a nevelésről is -, akkor számomra inkább előny.

2021. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
51%

A nagytestu nagyfeju hszorzokutyam ott fekszik az agy vegeben,mikozben 2-3 orat szexelunk az elettarsammal. Hangosan nyogunk is hozza. Megszokta. Regebben rank akart maszni ilyenkor,meg nem tudta,mi tortenik. Baj van-e. (Orzovedo.) de raszoltunk mindig. Semmi agresszivitas. Turelemmelelertuk,h bekenhagy ilyenkor.


A kutya arra jo,hogy az onzo,agressziv,narcisztikus ,parkapcsolatra alkalmatlan embereket kiszurje. 😁 Sosem tudtam volna kivalasztani ilyen onzetlen es jolelku ferfit a kutya nelkul. Elotte csak onzo agressziv pasijaim voltak hosszu kapcsolatban. A kutya kiszurte volna oket,ha mar akkor lett volna.

2021. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

"tegyük fel otthonról dolgoztok, mint pl én másfél éve home office és egész nap kerülgetnetek kell az állatkát"

Kerülgetned kell az asszonyt és később a gyereket is... Jó esetben szívesen teszed ezt, esetleg van is hozzájuk egy-két kedves szavad, hozzájuk érsz, kedveskedsz nekik. Ez az együttélés.

Páromnak volt kutyája. Bármilyen megdöbbentő, ki volt zárva a szobából, vagy, ha nyitva is volt az ajtó, nem jött be, mert még lett neki tanítva, hogy nem szabad. Ahogy egyébként a cicáim is ki vannak tiltva a hálóból egyéb okokból.

"Vagy mondjuk gyereket szeretnétek (mert én pl szeretnék) állat és baba ugye nem nagyon kompatibilis lakásban"

Miért is nem? Egyrészt a gyerek immunrendszerének, morális és érzelmi fejlődésének is jót tesz az állat jelenléte, a vele/róla való gondoskodás. Persze, több odafigyelést igényel eleinte, mert a cica pl. véletlenül is megölheti azzal, hogy ráfekszik. De ha van egy másik gyereked is, akkor is több odafigyelést igényel, hogy a nagyobb ne nyírja ki véletlen a kicsit. Tehát, miben összeegyeztethetetlen az állat és a gyerek?

2021. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
73%

Volt macskás barátnőm. Ha mázlid van, idomítod annyira, hogy ne, de ez kutya vacsorája, 1/10. Pl megeszi a növényeket. Mert neki olyan kedve van. Ha én nem öntözöm meg / rosszul öntözöm meg le vagyok cseszve. Ha a macska eszi meg, hihi, hát milyen cuki, éhes volt.

Szokásos kettős mérce.


Nyakig macskaszőr minden, a textilkanapé, bőrszék 1 év alatt rojtosra kaparva. Van kaparófa, de azt nem meltóztatik használni.


Kutyát szívesen tartanék, de kizárólag házban.


A háziállat arra jó, kiszűrd melyik nő nem képes megnevelni egy másik élőlényt, rendesen gondját viselni annak. Legyen az kutya, macska vagy gyerek.

2021. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Nyakig macskaszőr minden, a textilkanapé, bőrszék 1 év alatt rojtosra kaparva. Van kaparófa, de azt nem meltóztatik használni."

A szőrrel valóban állandó harcban állok, de egy Robot porszívó és a napi takarítás szinten tartja. A műbőr dolgokat nem viszem be a lakásba, mert valóban, arról nem tudtam őket lenevelni, de az anyag kanapéval, ruhákkal, szőnyeggel semmi probléma. A virágaimat megeszik, ezért azok abba a szobába lettek száműzve, ahova a cica nem mehet be. Mindenre van megoldás, ha az ember hajlandó kompromisszumra.

Szerintem az állat épp a kompromisszum képtelen, türelmetlen embereket szűri ki.

2021. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

#29

Szinten tartja, de nem oldja meg.


Én nem láttam még olyan macskát, amelyik ne menne be abba a szobába amibe be akar. Ha kellett a szomszéd kajáját ette meg a pultjukról.


Amikor azt mondod egy macskás pár jelöltnek, hogy rendben, szeretnélek megismerni a háziállatoddal együtt egy olyan élőlényre mondasz igent, akit nem is ismersz, alakítani, befolyásolni pedig nem tudsz. Mindenben előnyt élvez veled szemben, a legtöbb gazda pedig elveszti a racionalitását és az objektivitását a házikedvencével szemben.


Pl: ismerkedtem egy másik macskás lánnyal. Feljöttek ezek a storyk, küldtem egy vicces animációt amiben az öntelt macska (hasonló karakter mint Garfield) megrongál valamit szegény gazdi meg búslakodik, a macska meg mit sem törődik vele. Erre a csaj kikelt magából, hogy ugyan a macskák így működnek, de ez mennyire gonosz tőlem (hozzáteszem a grafika totál aranyos és semmi fenyítés nincs kilátásban sem benne)

2021. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!