Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szörnyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szörnyen nehéz komolyan ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinos, igényes, fiatal lány vagyok. Szeretnék magam mellé egy komoly társat, aki mellett boldog lehetek. Átlagos hobbijaim vannak, bármiben szívesen partner vagyok, szeretek aktívan és passzívan is időt tölteni. Kedves vagyok, mosolygós, törődő, nagyon tudok szeretni. Nem vagyok link, könnyűvérű, de prűd sem.

Szívesen csinálnék átlag randizós dolgokat a párommal, mint mozi, színház, strand, egy-egy buli, közös sport, barátok, utazás, de szívesen terveznék komolyan is, összeköltözés, esküvő, gyerek idővel, mert családcentrikus vagyok.


A covid előtt nem sokkal lettem szingli, aztán egy jó darabig gyógyulni akartam, nem ismerkedni, aztán ugye ott volt a vírus is. Most már be vagyok oltva, javul a járváynhelyzet is, de minden napi teendőm jelenleg itthonról végzem, nincs okom bemenni a városba.

Őszinte leszek, annyira belevaló nem vagyok, hogy csak ezért bejárkáljak minden nap valahová, mert én kicsit tartok a vírustól.


Vásárolni ha megyek, mindenki távolságot tart, vásárol és megy. Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag. Baráti körben nincsen potenciális (de még nem potenciális sem) fiú jelölt. Voltam többször kirándulni, vagy egy szia volt a legtöbb embertől az egész, vagy annyi se, vagy ember sem volt a környéken.

Facebookon benne vagyok filmes és egyéb csoportokban is, kommentelni is szoktam, de hiába.

Tinderezek, de napról napra jobban égek ki (pedig volt barátom, akit innen ismertem meg, tehát hiszek benne, hogy tud működni).

Legtutoljára 1,5 napnyi intenzív beszélgetés után (már kezdtem elhinni, hogy átlagos fiú nagyon kedves belsővel, szóval egyáltalán nem egy Chaning Tatum volt) átrepült egy teljesen random f@szos videó. Arról beszélt, hogy mennyit lefogyott és hogy zavarja, és próbál hízni (jött egy kép, ahol látszik (erotika mentesen), hogy vékonyka, majd mire elkezdtem a lelkesítő beszédet, hogy majd visszahízod, semmi baj, én meg kicsit hízékony vagyok combra, én is edzek hogy szép legyek stb, erre repült egy f@szos videó, hogy ő most beindult. Másfél napig úgy beszélgettünk, hogy komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Felnőtt férfi.

És még rengeteg hasonló, még ennél is elkeserítőbb élmény, és arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg a csúnya férfi. Nőben is biztosan ilyen a felhozatal, és senkit nem szeretnék megbántani, de durván szűrök. Félmeztelen képes fiúk kuka, nagyon tetovált fiúk kuka, drága autós-nyaralós fiúk kuka (általában ők mennek szexre), maradnak az átlagos srácok, plusz a biok alapos olvasása, meg ilyenek.

Szóval tényleg nem a felső 10000 macsóit lájkolom.


Igényes, ismerősök által szép lány vagyok, komolyabb célokkal, és egyszerűen tippem sincs, hol ismerkejdek jelenleg. Barátnők mind párban vannak már (a srácok barátai vagy más városban élnek, vagy fiatalok nekem (20-22), vagy foglaltak). Egyszerűen nem tudom, mit próbáljak meg. Nem keresek görcsösen, de szívesen lennék már egy társsal, vágynék valakire, akivel kölcsönösen van köztünk minden.


Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok!

23/l


2021. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
#59 pedig a férfiaknak jellemzően tetszeni szoktak a telt ajkak. :)) A sárgásbarna szem az milyen? (Szerintem nem láttam még olyat.)
2021. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:

Igen, a telt ajkakat hülyeségből írtam. :)

A sárgásbarna szem ronda. Nekem is és tesómnak (öcsém) is az van. Nála nem tartom rondának.

2021. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha szerinted nem szép a szine a tiédnek, akkor tesódé, ami ugyanolyan, miért az? Egyébként kíváncsi lennék az arcodra, csak az összkép miatt.
2021. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
43%

"Bocsáss meg, többször elolvastalak.

Tehát. Kiről van szó? "Ezek a nők kivétel nélkül..." Kik? Melyikek?"

Hogy "melyikek"(!)?

Hát ha tényleg elolvastad és nem annyi eszed lenne mint egy kosár molylepkének akkor értenéd hogy az azelőtti bekezdésben említett nőkre utaltam vissza. Ne haragudj de ez már tényleg az a szint amikor az ember a fejét fogja, hogy mégis kivel áll szemben?

"#60, Te nyíltan kijelented, hogy nőgyűlölő vagy, és ezek után van bátorságod bárkit is kritizálni?"

Igen, van

"Nem gondolod, hogy a nőgyűlölés önmagában annyira szánalmas, hogy jogodban sem áll senkit megszólni?"

Nem , véletlenül sem, ahogy gondolom ti sem látjátok szánalmasnak magatokat, pedig így a brigád színvonalát tekintve már áshatnátok is el magatokat jó mélyre.

"Szerintem egy normális ember igenis válogasson..."

Azt hogy nem a válogatást ítéltem el, hanem azt az esztelen válogatást amit ti műveltek azt gondolom nem fogtátok fel.

Igen fontos rendesen válogatni hogy kivel jön össze az ember, kit fogad el, nemtől függetlenül.

De ti itt nem erről írtatok, hanem arról hogy a felhozatal úgy ahogy van szánalmas, tehát szinte vagy akár kivétel nélkül mindenki, ezeket írtátok ki.

Vagy megvan még egyáltalán miket hordtatok itt össze, esetleg azt is nekem kell bemutatnom nektek?

2021. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

Neked még annyi eszed sincs, mint nekem, tee ... itt kihúztam, amit írtam.

Elolvasom többször, amit írtál, nem értem, megkérdem, nem vagy képes válaszolni.

Oké, akkor feltételezem, hogy a 40-es éveikben járó nőkről mondod, hogy mindegyikük KIVÉTEL NÉLKÜL boldog párkapcsolatban él. Te normális vagy? Ja, nem.

2021. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:

"Legalább te használd ki hogy nő vagy, és legalább szexre képes vagy partnert találni.

Keress fiatalt és csábítsd el. Ne mondd már nekem hogy képtelenség!

Legfeljebb nem a legnagyobb nőcsábászoknál kell próbálkoznod

Egy idősebb de igényes nő is tud olyan csábító lenni hogy akár epednek érte a férfiak, csak nekik közel sem ilyen beteges a hozzáállásuk a férfiakhoz és a világhoz mint itt egyeseknek.

Ezért ezek a nők kivétel nélkül boldog kapcsolatban is élnek, de férfit fogni, ráadásul férfit szexre gyerekjáték, nektek velem ellentétben nem az ujjatok kéne hogy orgazmust okozzon néhanapján!"


Ha ezek a nők kivétel nélkül mind boldog kapcsolatban élnek, akkor mondd már meg, miért kell nekik férfit fogni? Hm?

2021. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:

75#

Amúgy az oktatás hibája hogy nem sikerült megtanulnod olvasni tudom, sajnálom de tényleg

Amúgy én nem érek rá megtanítani bocsesz, majd máskor

2021. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

77

Nyuszika, ne legyél ennyire sötét kérlek. Gondolod, hogy úgy tudok írni, hogy nem tudok olvasni? Vagy ezt hogy matekoztad ki?

2021. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:

Nem értitek hogy nincs időm hogy megtanítsalak itt titeket szöveget értelmezni?

Ha az oktatásnak évek alatt nem sikerült nálatok, akkor miért én próbálkozzak vele itt?

2021. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megbeszéltük. :)
2021. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!