Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szörnyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szörnyen nehéz komolyan ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinos, igényes, fiatal lány vagyok. Szeretnék magam mellé egy komoly társat, aki mellett boldog lehetek. Átlagos hobbijaim vannak, bármiben szívesen partner vagyok, szeretek aktívan és passzívan is időt tölteni. Kedves vagyok, mosolygós, törődő, nagyon tudok szeretni. Nem vagyok link, könnyűvérű, de prűd sem.

Szívesen csinálnék átlag randizós dolgokat a párommal, mint mozi, színház, strand, egy-egy buli, közös sport, barátok, utazás, de szívesen terveznék komolyan is, összeköltözés, esküvő, gyerek idővel, mert családcentrikus vagyok.


A covid előtt nem sokkal lettem szingli, aztán egy jó darabig gyógyulni akartam, nem ismerkedni, aztán ugye ott volt a vírus is. Most már be vagyok oltva, javul a járváynhelyzet is, de minden napi teendőm jelenleg itthonról végzem, nincs okom bemenni a városba.

Őszinte leszek, annyira belevaló nem vagyok, hogy csak ezért bejárkáljak minden nap valahová, mert én kicsit tartok a vírustól.


Vásárolni ha megyek, mindenki távolságot tart, vásárol és megy. Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag. Baráti körben nincsen potenciális (de még nem potenciális sem) fiú jelölt. Voltam többször kirándulni, vagy egy szia volt a legtöbb embertől az egész, vagy annyi se, vagy ember sem volt a környéken.

Facebookon benne vagyok filmes és egyéb csoportokban is, kommentelni is szoktam, de hiába.

Tinderezek, de napról napra jobban égek ki (pedig volt barátom, akit innen ismertem meg, tehát hiszek benne, hogy tud működni).

Legtutoljára 1,5 napnyi intenzív beszélgetés után (már kezdtem elhinni, hogy átlagos fiú nagyon kedves belsővel, szóval egyáltalán nem egy Chaning Tatum volt) átrepült egy teljesen random f@szos videó. Arról beszélt, hogy mennyit lefogyott és hogy zavarja, és próbál hízni (jött egy kép, ahol látszik (erotika mentesen), hogy vékonyka, majd mire elkezdtem a lelkesítő beszédet, hogy majd visszahízod, semmi baj, én meg kicsit hízékony vagyok combra, én is edzek hogy szép legyek stb, erre repült egy f@szos videó, hogy ő most beindult. Másfél napig úgy beszélgettünk, hogy komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Felnőtt férfi.

És még rengeteg hasonló, még ennél is elkeserítőbb élmény, és arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg a csúnya férfi. Nőben is biztosan ilyen a felhozatal, és senkit nem szeretnék megbántani, de durván szűrök. Félmeztelen képes fiúk kuka, nagyon tetovált fiúk kuka, drága autós-nyaralós fiúk kuka (általában ők mennek szexre), maradnak az átlagos srácok, plusz a biok alapos olvasása, meg ilyenek.

Szóval tényleg nem a felső 10000 macsóit lájkolom.


Igényes, ismerősök által szép lány vagyok, komolyabb célokkal, és egyszerűen tippem sincs, hol ismerkejdek jelenleg. Barátnők mind párban vannak már (a srácok barátai vagy más városban élnek, vagy fiatalok nekem (20-22), vagy foglaltak). Egyszerűen nem tudom, mit próbáljak meg. Nem keresek görcsösen, de szívesen lennék már egy társsal, vágynék valakire, akivel kölcsönösen van köztünk minden.


Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok!

23/l


2021. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
71%

60

Ez az én egyéni szoc. problémám, érted? Neked ezzel mi a bajod? Neked ettől rossz lesz? Hogy én válogatós vagyok?

Hát ez NEM nárcisztikus személyiségzavar, ha gondolod, itt egy videó, nagyon jó, ajánlom, jól elmagyarázza (és röviden).

[link]

Ez leginkább egy sajnálatos, nem indokolt válogatósság. A lényeget egyébként nem mondtam. Az én korosztályomban (negyvenes, ötvenes emberek) nagyon le van már mindenki gatyásodva. Emiatt is lehet, hogy nagyon rossz külsejű emberek vannak (olyanokat mutatott). Nyilván a nők között is ez a helyzet, mielőtt mondanád. Ennél sokkal nagyobb baj, hogy eleve nem a saját korosztályom vonz, hanem a nálam fiatalabbak. Na és ezzel mi a baj? Semmi. Senkinek nem okozok kárt, nekem nem kellenek a bácsik, én nem kellek a fiatalabbaknak.

Őszintén sajnálom, hogy a te korosztályodbeli (gondolom huszas éveidben jársz) nők még fiatalok és hamvasak és gyorsan elkapkodják őket + válogatósak is. Neked nem jut. Rossz lehet.

Hát neked marad a markod, nekem meg a ... jógázás/pilates.

2021. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

"Hát ez NEM nárcisztikus személyiségzavar, ha gondolod, itt egy videó, nagyon jó, ajánlom, jól elmagyarázza (és röviden)."

Mivel nem ismerlek titeket, ezért ezt inkább egyfajta viccnek szántam mint komolyan, egy pszihológus rendes diagnózist állítana fel rólatok egyenként, és az már komoly lenne.

"Ez az én egyéni szoc. problémám, érted? Neked ezzel mi a bajod? Neked ettől rossz lesz? Hogy én válogatós vagyok?"

Írtam azt is hogy nincs közöm hozzá, ergo a te dolgod.

A hozzáállást viszont minősítettem, a véleményem megvan róla. Véletlenül sem szándékoztam felborítani a te csodálatos életedet, hiszen neked így jó gondolom.

A korosztályt eltaláltad, ügyes voltál! De tőlem teljesen elvonatkoztatva (nem ismerkedési szándékkal) jobban tennéd ha próbálkoznál azoknál a kívánatos fiatal férfiaknál, amennyiben még szalonképes állapotban leledzel.

Legalább te használd ki hogy nő vagy, és legalább szexre képes vagy partnert találni.

Keress fiatalt és csábítsd el. Ne mondd már nekem hogy képtelenség!

Legfeljebb nem a legnagyobb nőcsábászoknál kell próbálkoznod

Egy idősebb de igényes nő is tud olyan csábító lenni hogy akár epednek érte a férfiak, csak nekik közel sem ilyen beteges a hozzáállásuk a férfiakhoz és a világhoz mint itt egyeseknek.

Ezért ezek a nők kivétel nélkül boldog kapcsolatban is élnek, de férfit fogni, ráadásul férfit szexre gyerekjáték, nektek velem ellentétben nem az ujjatok kéne hogy orgazmust okozzon néhanapján!

2021. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:

Kérdező, jársz olyan sportra, ahol vannak férfiak? Például én tuti elmennék íjászkodni vagy sportlövészetre vagy vívni. Milyen jó lehet! Vagy például tai chi-ra férfiak is járnak tudtommal. Ha fizikailag alkalmas lennél rá, elmehetnél vmi küzdősportra is.

Tánciskola.

Önkénteskedés.

Parkokban üldögélés "hátha" felkiáltással.

2021. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:

62

"Ezért ezek a nők kivétel nélkül boldog kapcsolatban is élnek, de férfit fogni, ráadásul férfit szexre gyerekjáték, nektek velem ellentétben nem az ujjatok kéne hogy orgazmust okozzon néhanapján!"

Itt nem írtál el valamit?


(Köszönöm a tanácsod. Természetesen írt egy csomó fiatal férfi is. Egy sráccal levelezgettem hosszabban, kár volt. Folyamatosan csak arról esett szó, hogy így szex, úgy szex. Ilyen hibát tán nem kéne véteni még huszonéves korban sem. Tehát csak felfoghatná, hogy be kéne kamulnia, hogy én érdeklem, rám kíváncsi, stb. Ha ennyi intelligencia nincs benne, hát bukta. A többiekre már nem voltam kíváncsi ezek után.)

2021. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:

64#

Összesűrítettem, de nem írtam el semmit, nektek még bőven vannak jó lehetőségeitek, csak ki kéne használnotok!

2021. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
57%
De most te tényleg azt hiszed, hogy a (huszonéves) nőknek boldog párkapcsolata van? Mindegyiknek? Én is voltam fiatal (hah) és sok barátnőm volt meg sok munkahelyem = sok kolleganőm. Szó sem volt ilyenről.
2021. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

Te amúgy miről beszélsz 66#?

Most te tényleg ennyire felületes vagy, merthogy én nem ezt írtam az tuti. Talán végig kéne olvasni mielőtt reagálsz valamire!

2021. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:

#66


Ugyan nincs sok kolléganőm, de azok közül egy van aki nem defektes. (Értelmiségi, férfiak uralta szektor)


1, átlagos, rendes csaj kinézet, éppen eljegyezték, közben csalja egy kollégával a pasit

2, átlagos csaj, de nagyon ki akar tűnni. "Összejött" egy kollégával, aki nyíltan nem akar tőle a szexen kívül semmit, mégis vele van, közben mindenkinek sír, mekkora szemét a srác.

3, csúnya, igénytelen életképtelen és arrogáns nő, senki nem kezd vele, tudtommal egyedül van

4, 30 éves szűz, alapból rendes, de ha kikel magából, akkor kő kövön nem marad. Olyan feljelentgetős, bemószerolós fajta.

5, férjével házat épít, nem egy bomba nő, de ügyesen öltözik, kb ő a férfiak példaképe. Nem kezd ki vele senki, mindenki tiszteletben tartja.

2021. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, többször elolvastalak.

Akkor ismét: "Ezért ezek a nők kivétel nélkül boldog kapcsolatban is élnek, de férfit fogni, ráadásul férfit szexre gyerekjáték, nektek velem ellentétben nem az ujjatok kéne hogy orgazmust okozzon néhanapján!"

Tehát. Kiről van szó? "Ezek a nők kivétel nélkül..." Kik? Melyikek?

2021. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%

#60, Te nyíltan kijelented, hogy nőgyűlölő vagy, és ezek után van bátorságod bárkit is kritizálni? Nem gondolod, hogy a nőgyűlölés önmagában annyira szánalmas, hogy jogodban sem áll senkit megszólni?


Szerintem egy normális ember igenis válogasson, nekem sokkal szimpatikusabb, mint amikor valakinek "mindegy", hogy kivel jön össze. Nincs ezzel baj, mert lehet, hogy nehezebb így a párkeresés, de ha olyat találsz, aki tényleg a megfelelő, akkor sokkal jobban megbecsülöd és szerintem sokkal erősebb kapcsolat is születik. Engem nőként férfi oldalról is taszít, amikor valaki nem válogat. Egyszer élünk, életünk párját nyilván megválogatjuk.

2021. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!