Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szörnyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szörnyen nehéz komolyan ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinos, igényes, fiatal lány vagyok. Szeretnék magam mellé egy komoly társat, aki mellett boldog lehetek. Átlagos hobbijaim vannak, bármiben szívesen partner vagyok, szeretek aktívan és passzívan is időt tölteni. Kedves vagyok, mosolygós, törődő, nagyon tudok szeretni. Nem vagyok link, könnyűvérű, de prűd sem.

Szívesen csinálnék átlag randizós dolgokat a párommal, mint mozi, színház, strand, egy-egy buli, közös sport, barátok, utazás, de szívesen terveznék komolyan is, összeköltözés, esküvő, gyerek idővel, mert családcentrikus vagyok.


A covid előtt nem sokkal lettem szingli, aztán egy jó darabig gyógyulni akartam, nem ismerkedni, aztán ugye ott volt a vírus is. Most már be vagyok oltva, javul a járváynhelyzet is, de minden napi teendőm jelenleg itthonról végzem, nincs okom bemenni a városba.

Őszinte leszek, annyira belevaló nem vagyok, hogy csak ezért bejárkáljak minden nap valahová, mert én kicsit tartok a vírustól.


Vásárolni ha megyek, mindenki távolságot tart, vásárol és megy. Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag. Baráti körben nincsen potenciális (de még nem potenciális sem) fiú jelölt. Voltam többször kirándulni, vagy egy szia volt a legtöbb embertől az egész, vagy annyi se, vagy ember sem volt a környéken.

Facebookon benne vagyok filmes és egyéb csoportokban is, kommentelni is szoktam, de hiába.

Tinderezek, de napról napra jobban égek ki (pedig volt barátom, akit innen ismertem meg, tehát hiszek benne, hogy tud működni).

Legtutoljára 1,5 napnyi intenzív beszélgetés után (már kezdtem elhinni, hogy átlagos fiú nagyon kedves belsővel, szóval egyáltalán nem egy Chaning Tatum volt) átrepült egy teljesen random f@szos videó. Arról beszélt, hogy mennyit lefogyott és hogy zavarja, és próbál hízni (jött egy kép, ahol látszik (erotika mentesen), hogy vékonyka, majd mire elkezdtem a lelkesítő beszédet, hogy majd visszahízod, semmi baj, én meg kicsit hízékony vagyok combra, én is edzek hogy szép legyek stb, erre repült egy f@szos videó, hogy ő most beindult. Másfél napig úgy beszélgettünk, hogy komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Felnőtt férfi.

És még rengeteg hasonló, még ennél is elkeserítőbb élmény, és arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg a csúnya férfi. Nőben is biztosan ilyen a felhozatal, és senkit nem szeretnék megbántani, de durván szűrök. Félmeztelen képes fiúk kuka, nagyon tetovált fiúk kuka, drága autós-nyaralós fiúk kuka (általában ők mennek szexre), maradnak az átlagos srácok, plusz a biok alapos olvasása, meg ilyenek.

Szóval tényleg nem a felső 10000 macsóit lájkolom.


Igényes, ismerősök által szép lány vagyok, komolyabb célokkal, és egyszerűen tippem sincs, hol ismerkejdek jelenleg. Barátnők mind párban vannak már (a srácok barátai vagy más városban élnek, vagy fiatalok nekem (20-22), vagy foglaltak). Egyszerűen nem tudom, mit próbáljak meg. Nem keresek görcsösen, de szívesen lennék már egy társsal, vágynék valakire, akivel kölcsönösen van köztünk minden.


Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok!

23/l


2021. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen megértem a helyzetet. Én 4 éve egyedül vagyok, egyszerűen nem találok olyan partnert, akivel komoly kapcsolatot ki lehetne alakítani. Ne legyünk álszentek mindenkinek fontos a külső és ha nem vonzódsz a másikhoz akkor mi értelme? Ugyanez a belsőre, ha a személyiségetek nem illik egymáshoz megint csak felesleges. Olyan embert nehéz találni, akivel külsőre és belsőre is megvan az összhang kölcsönösen. Voltak tinderről esélyesebb randik, de soha nem alakult több, az internetes ismerkedés felejtős. Az exemet is személyesen ismertem meg... Most a vírushelyzet miatt nehéz ismerkedni, próbálj magadra koncentrálni és addig is hasznosan eltölteni az időt, de a tinder nem jó megoldás szerintem, felejtsd el az online világot. Én is abban bízom, hogy majd személyesen egyszer megismerek valakit, már nincs több motivációm társkereső appokkal próbálkozni.


22N

2021. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
77%

Mert egyrészt neten szinte teljesen esélytelen az egész, azt valahogy arra használják most, mint régen a bulikat, kalandozni... :D Ráadásul a vírus hazavágott kb. mindent. Oké, hogy te be vagy oltva, de nagyon sokan meg nincsenek beoltva. (Az meg valahol vicces, hogy oltottan is félsz a vírustól.)


Az az igazság, hogy a külsőre felső 10-20%-ot megütő férfiak 90%-a ki akarja használni a külső adta lehetőségeit és minél több nőt meg akar dönteni.


A legtöbb ember nem akar elköteleződni, felelősséget vállalni, ebben pedig a média csak adja alá a lovat. Az élj mának eszedbe se jusson hogy holnap is felébredhetsz hozzáállás ide vezetett.


Persze azért akadunk páran, akik komoly kapcsolatban gondolkozunk és jövőt tervezünk, de neked én is túl idős lennék 33 évesen. Emellett foglalt is vagyok 7 éve. :D De ha én 25 évesen is tudtam komoly kapcsolatban gondolkozni, akkor szerintem most is találhatsz ilyet. :))

2021. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
71%
2 hétig voltam fent egy netes társkeresőn. Egyszer sajnos megnéztem azokat, akiket úgy ajánl a rendszer. Elképesztően hátborzongatóan szörnyű volt a felhozatal. Oké, én a Kérdezőnél jóval idősebb vagyok, de hát... közelébe nem mentem volna ezeknek az embereknek, nemhogy testi kontaktust létesítsek velük. Mindezt úgy, hogy egyáltalán nem akarok jóképű férfit, kell a fenének, miért, hogy elhappolják előlem? Nekem egy átlagos, nekem tetsző férfi kellene. Reménytelen. Leregisztráltam.
2021. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
30%

"Elképesztően hátborzongatóan szörnyű volt a felhozatal...

Mindezt úgy, hogy egyáltalán nem akarok jóképű férfit, kell a fenének, miért, hogy elhappolják előlem? Nekem egy átlagos, nekem tetsző férfi kellene. Reménytelen"

Még az az egyetlen szerencse hogy te is átlagost keresel. Az hogy neked nem jó senki sem, az természetesen a mocskos férfiak hibája, véletlenül sem te vagy degenerált. Úgyhogy kellemes vibrizést vagy macskázást (igény szerint) kívánok neked hátralévő életedben, hiszen te mindent megtettél hogy boldog légy, csakhát azok a ronda undorító férfiak kifogtak rajtad. Én sajnálom hogy neked milyen gusztustalan emberek között kell leélned az életedet, légy büszke magadra!

2021. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon büszke vagyok magamra, ti. sikerült, egy, azaz EGY darab normális fickót kifognom. Kifogáltalan úriember, nulla félreérthető gusztustalan megjegyzés, humor (nagyon keményen), stb. Az már egyéni szoc. probléma, hogy nekem nem tetszett. Nem vagyok büszke magamra, sajnálom magam. Nekem az intelligencia és a humor majdnem mindent visz, hát tehetek én róla, hogy az illető nem tetszik? Szerintem nem. Ennyi.

Vibrizés nem játszik (nem szeretnék élő férfit helyettesíteni), macskázás szintén nem (voltam olyan botor, hogy szültem két fiú gyereket, a nagyobb rohadt allergiás a macskákra.) Így jártam.

2021. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
21%

55#

Erős a csábítás hogy darabokra szedjem a hszedet és így téged, de nincs sok értelme, magadat szedted szét, nagyon durván. A javát alig értettem az ellentmondások miatt, elég furcsa meglátásaid vannak.

Dehát végülis mi közöm nekem hozzá?

Csak arra hívnám fel a figyelmeteket hogy pontozhattok ítéletnapig, akkor is rettenetesen nevetséges ez az önsajnáltató finnyázás és köpködés, hasonló mint a leggázabb incelek önsajnáltatása, nagyon gázul néztek ki így.

2021. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ellentmondás, szívesen elmondom neked, hogy a humor és az intelligencia hiába ALAP, attól még nem ELÉG. NEM KELL, hogy jóképű legyen, nekem tetsszen. ÉRTHETŐ?? Fel bírod fogni a kicsi agyaddal? Ahogy hiába mondja egy férfi, hogy él-hal a kedves és őszinte nőkért, ha egyszer nem tetszik neki külsőre egy ilyen kvalitásokkal rendelkező nő, akkor történet vége... Sajnos. Ez van. Emberek vagyunk, preferenciákkal. Van, akinek nem jön be a nagy orr, a távol ülő szemek, a telt ajkak, vannak, akinek csak ez jön be. Így vagyunk megteremtve, nyilván ennek oka van. Felteszem, csak olyanokhoz vonzódunk, akivel egészséges utódunk lenne.

Na most ugorj neki a hsz-om darabokra szedésének mucus!!

2021. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
*akikkel
2021. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:

56

Most tegyük fel, hogy nem vagy egy buta és nőgyűlölő férfi. Szimpatikusak leszünk egymásnak, tök jót levelezünk. Sor kerül a fényképcserére, te tökre tetszel nekem. Én viszont neked EGYÁLTALÁN nem. Pedig eskü nem vagyok ronda, de hát szép sem. Átlagos vagyok, azokkal a dolgokkal, amit leírtam az 57-ben. Lehet, hogy neked NAGYON nem jön be a közel ülő, sárgásbarna, kicsi szem, a kicsit pirosas, irritált arcbőr és a telt ajkak. Na? Akkor mi van? Téged ez nem tántorít el? Megvonod a vállad, azt mondod, hogy "jaj, lehetne ez rosszabb is" és boldogan levelezünk tovább? Hát elárulom neked, hogy a nagy lópikulát.

Most az előbb, pár perccel ezelőtt küldtem fényképet egy srácnak, kedvesen megköszönte és azóta nem hallottam felőle... :)

Az a férfi, akiről meg írtam az 55-ben, jó nőnek tart.

Ki érti ezt?

2021. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
11%

Írtam hogy nem kívánok szétszedni senkit sem, mert megtetted magad önmagaddal. Kár minden szóért!

Arról volt szó, hogy neked nem jön be senki, de senki sem a társkeresőkön fennlévők közül, és nem arról hogy van aki bejön és van aki nem. A te hsz-eid erről szólnak, és én ezt kritizáltam nem mást. Mások arról nyavajogtak hogy 100-ból egy-kettő jó csak nekik, hát az sem egészséges szellemre vall.

A ti problémàtokat úgy hívják hogy nárcisztikus személyiségzavar, és én azért vagyok valóban nőgyűlölő, mert túl sok ilyen némberhez volt szerencsém eddig is, és nem vagyok ezekre kíváncsi sem. Aki meg normális, azt már régen elhappolták előlem, ennyi maradt.

Sorry! De akkor a markom inkább

2021. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!