Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szörnyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szörnyen nehéz komolyan ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinos, igényes, fiatal lány vagyok. Szeretnék magam mellé egy komoly társat, aki mellett boldog lehetek. Átlagos hobbijaim vannak, bármiben szívesen partner vagyok, szeretek aktívan és passzívan is időt tölteni. Kedves vagyok, mosolygós, törődő, nagyon tudok szeretni. Nem vagyok link, könnyűvérű, de prűd sem.

Szívesen csinálnék átlag randizós dolgokat a párommal, mint mozi, színház, strand, egy-egy buli, közös sport, barátok, utazás, de szívesen terveznék komolyan is, összeköltözés, esküvő, gyerek idővel, mert családcentrikus vagyok.


A covid előtt nem sokkal lettem szingli, aztán egy jó darabig gyógyulni akartam, nem ismerkedni, aztán ugye ott volt a vírus is. Most már be vagyok oltva, javul a járváynhelyzet is, de minden napi teendőm jelenleg itthonról végzem, nincs okom bemenni a városba.

Őszinte leszek, annyira belevaló nem vagyok, hogy csak ezért bejárkáljak minden nap valahová, mert én kicsit tartok a vírustól.


Vásárolni ha megyek, mindenki távolságot tart, vásárol és megy. Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag. Baráti körben nincsen potenciális (de még nem potenciális sem) fiú jelölt. Voltam többször kirándulni, vagy egy szia volt a legtöbb embertől az egész, vagy annyi se, vagy ember sem volt a környéken.

Facebookon benne vagyok filmes és egyéb csoportokban is, kommentelni is szoktam, de hiába.

Tinderezek, de napról napra jobban égek ki (pedig volt barátom, akit innen ismertem meg, tehát hiszek benne, hogy tud működni).

Legtutoljára 1,5 napnyi intenzív beszélgetés után (már kezdtem elhinni, hogy átlagos fiú nagyon kedves belsővel, szóval egyáltalán nem egy Chaning Tatum volt) átrepült egy teljesen random f@szos videó. Arról beszélt, hogy mennyit lefogyott és hogy zavarja, és próbál hízni (jött egy kép, ahol látszik (erotika mentesen), hogy vékonyka, majd mire elkezdtem a lelkesítő beszédet, hogy majd visszahízod, semmi baj, én meg kicsit hízékony vagyok combra, én is edzek hogy szép legyek stb, erre repült egy f@szos videó, hogy ő most beindult. Másfél napig úgy beszélgettünk, hogy komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Felnőtt férfi.

És még rengeteg hasonló, még ennél is elkeserítőbb élmény, és arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg a csúnya férfi. Nőben is biztosan ilyen a felhozatal, és senkit nem szeretnék megbántani, de durván szűrök. Félmeztelen képes fiúk kuka, nagyon tetovált fiúk kuka, drága autós-nyaralós fiúk kuka (általában ők mennek szexre), maradnak az átlagos srácok, plusz a biok alapos olvasása, meg ilyenek.

Szóval tényleg nem a felső 10000 macsóit lájkolom.


Igényes, ismerősök által szép lány vagyok, komolyabb célokkal, és egyszerűen tippem sincs, hol ismerkejdek jelenleg. Barátnők mind párban vannak már (a srácok barátai vagy más városban élnek, vagy fiatalok nekem (20-22), vagy foglaltak). Egyszerűen nem tudom, mit próbáljak meg. Nem keresek görcsösen, de szívesen lennék már egy társsal, vágynék valakire, akivel kölcsönösen van köztünk minden.


Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok!

23/l


2021. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
24%

#40

Örülj neki, megspórolt neked egy törést, csalódást. A nők csak simán ghostolnak, ha lehullik az álarc / mégsem úgy történik valami, mint ők szeretnék.


Én használtam egy ismerős lány profiljáról a Tindert, nem tudom mi bajod van. Igen, van kocsival, izommal pózolós, páran tényleg elég erős szexuális utalásokat tesznek a profiljukban, de ez a pasik 10-20%-a. A többi csak szimplán csúnya szerinted, nem jön be neked. De ha vállalod, írd ki ide az első 30-50 profilról a véleményedet.


Pl:

1, pozer

2, ronda

3, alacsony

4, csak szexelni akar

5, műveletlen



Ebből azért árnyaltabb képet lehet kapni a problémáidról (tippre az eredet a túl magas elvárás)

2021. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:

40!

Az a probléma, hogy ugye alapvető, hogy a nő a felszínes ribi, ha a csúnya jelzőt ráhúzza egy férfire.

Az általad írt "macsók" akkor tegyenek ki valóban 20%-ot. De 25-30 között szerintem van az 50 is. A fennmaradó rész erős 70%-a ronda, vagy férfiatlan. Persze, a magas elvárások :D

Én megfelelek külső elvárások terén a férfiak 85%-ának. Biztosan van, akinek nem én vagyok a zsánere, de a ronda jelzőt szerintem nem sokan mondanák rám. Arcra és alakra is rendben vagyok, fogalmazzunk így, szóval a külsőm terén a legtöbb embernek megfelelek. Ezt a visszajelzések, likeok is mutatják.


Na most akkor én is elvárhatom, hogy hozzám hasonlóan jól nézzen ki a másik. Az más, ha ez után már a belső dolgok, igények nem passzolnak, ez a nagy probléma, nem a külső.

De akkor ne a nők legyenek leszólva, hogy micsoda igényeik vannak, amikor annyit kérnek, amit nyújtani is tudnak. Én legalább is.


Számos, megannyi, több tucat képernyőfotóm van olyan megkeresésekről társkeresőkön, ami egyenesen szégyen. Ocsmány, undorító, igénytelen, primitív, öreg palik írogatnak olyan leveleket, ami vicc (olyan oldalon, ahol ugye lehet kölcsönösség nélkül írni, pl elsőtalálkozás, baddo).


Nagyon kicsi az a százalék, ahol szimplán nem az esetem, de szuper srác lenne. Én az összes nem ronda fiúnak megadom az esélyt, hátha a belseje szuper. De akit egy szép lány átlagnak hív, és akit egy csúnya, sikertelen fiú átlagnak hív, az baromira eltér.

Ebből fakad, hogy a felszínes nők, akik mit hisznek magukról, meg a szegény, ÁTLAGOS, esetleg átlagon felüli (egyébként átlag alatti, az itteni privátokból is kiindulva)férfiak, akiket megalázzák a szukák.


Ne általánosítsunk már, maradjunk a hasonló a hasonló elvnél a korrektség miatt.

2021. jún. 1. 20:21
 43/80 anonim ***** válasza:
32%

"Talán 50-ből 1-et húzok jobbra pedig nincsenek hú de nagy igényeim."

Hát persze hogy nincsenek! Hogyan is volnának nagyok? Hiszen kegyeskedsz tetszikelni éves szinten így is egy rakás srácot, és szegénykém még mennyit szenvedsz is velük ugye?

Ó, mindjárt megsajnállak, főleg hogy aztán szemét srácok még képesek téged lekoptatni is, azok után hogy te kegyesen belájkoltad és randiztál is vele, egyszerűen szörnyű! Mocskos férfiak!! Undorítóak!

2021. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
11%

Az általad írt "macsók" akkor tegyenek ki valóban 20%-ot. De 25-30 között szerintem van az 50 is. A fennmaradó rész erős 70%-a ronda, vagy férfiatlan. Persze, a magas elvárások :D


Ezt segíts már értelmezni, mert 2 természettudományos diploma nem elég hozzá, a matek nagyon nem jön ki....


Segítek, ne azt keresd amit nyújtani tudsz, hanem azt amit a piac kínál. (Érzésre el vagy szállva azért magadtól) A férfiak 95%-nak megfelel külsőre a nők több mint 50%-a, szerintem ez lassan nem achievement.


Pl amikor valakivel úgy kezdesz, hogy na neki is megadom az esélyt az egyből degradáló. Ez valószínűleg érződik is a feléjük irányuló kommunikációdon.

2021. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
74%

#44

Akkor add is vissza azt a 2 diplomát vagy a magyar érettségit.

Azt írta, hogy x% macsó (x=20, de talán a 25-30-as korosztályban x=50). És a FENNMARADÓ, azaz 100-x%-nak a 70%-a ronda. Vagyis, helyettesítsünk be x helyére 20-at: 20% macsó, 80*0,7=56% ronda. Ugye nem is nehéz a matek 2 diplomával? :D

2021. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
10%

Namost egy, hiányzik a % jel az 50 után, de ilyen apróságokon ne akadjunk fent.


Ha a férfiak 25-30as korosztályában a pasik 50%-a macsó / jól néz ki akkor hajrá csajok. Ha nem kellettek akkor az azt jelenti, ti sem vagytok benne az 50%ban. Vagy sikerült összegerjeszteni egy olyan társadalmi többséget!!!! akik jól néznek ki, de nektek mégsem felelnek meg vagy tartós kapcsolatra alkalmatlanok.


Segítek, 20-30 éve ugyan ez volt a "női forradalom" is szüleim leírása szerint. Hirtelen lett rengeteg ultrajó csaj (kihívó ruhák, minőségi smink, erkölcs erős lazulasa) akiknek eszük ágában nem volt a tartós kapcsolat. A pasik nagy része még pislogott, h család, gyerek, ló.... Én azt gondoltam még ma is ez a korszak van, de akkor itt az új hajnal. A férfiak által kozmetikumra, ruhára és szépségápolási termékekre költött összeg lassan közelíti amúgy is a nőkét (az igazi különbség a felhasználói tábor szélessége). Tessék, lehet válogatni.

2021. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
10%

Ja, és még egy dolog:


Ezzel a csodás tranformációval ahogy a nők egy része elfelejtette a házimunkát (főzés, sütés, gyereknevelés) úgy a férfiak is el fogják felejteni azt, hogyan kell egy tiplit befúrni a falba, hogyan kell valamit megszerelni / javítani. (Nem, a nőnek nem az a dolga, hogy főzzön, de igenis illene tudnia főzni, vagy elgalább hajlandóságot mutatni rá, ahogy a férfinak is)

2021. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
82%

46!


Neked nem csak a matekkel van bajod, hanem a nyelvvel is.

Ezért teljesen hibás a "Ha a férfiak 25-30as korosztályában a pasik 50%-a macsó / jól néz ki akkor hajrá csajok." kezdetű okfejtésed.


Nem véletlenül tette idézőjelbe a macsót. Érted? Műmacsó, műmájer.

A kérdezőnek ilyenenket látva legfeljebb a Bizottság féle Szerelem (refrénje) jut eszébe.

2021. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
69%
Szoval 50/1 ferfi tetszik de nincsenek nagy igenyeid :DD
2021. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nincsenek nagy igényeim. Tegnap kíváncsiságból végignéztem hogy milyen az aktuális felhozatal. Nagyjából minden másodiknak idétlen képe volt amin nem is látszott rendesen az ember. Egy csomó kopasz volt ami nekem nem jön be. Feldobott olyanokat is akiknek a leírása tele volt helyesírási hibákkal. Nekem ez sem fér bele. Aztán volt olyan akinek minden képe csoportkép volt és fogalmam nem volt hogy igazából melyik pasiról van szó. És volt több olyan aki szeretőt keresett. Az nálam instant balra. És nagyjából túl is voltam ezzel 30 jelöltön...
2021. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!