Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szörnyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szörnyen nehéz komolyan ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinos, igényes, fiatal lány vagyok. Szeretnék magam mellé egy komoly társat, aki mellett boldog lehetek. Átlagos hobbijaim vannak, bármiben szívesen partner vagyok, szeretek aktívan és passzívan is időt tölteni. Kedves vagyok, mosolygós, törődő, nagyon tudok szeretni. Nem vagyok link, könnyűvérű, de prűd sem.

Szívesen csinálnék átlag randizós dolgokat a párommal, mint mozi, színház, strand, egy-egy buli, közös sport, barátok, utazás, de szívesen terveznék komolyan is, összeköltözés, esküvő, gyerek idővel, mert családcentrikus vagyok.


A covid előtt nem sokkal lettem szingli, aztán egy jó darabig gyógyulni akartam, nem ismerkedni, aztán ugye ott volt a vírus is. Most már be vagyok oltva, javul a járváynhelyzet is, de minden napi teendőm jelenleg itthonról végzem, nincs okom bemenni a városba.

Őszinte leszek, annyira belevaló nem vagyok, hogy csak ezért bejárkáljak minden nap valahová, mert én kicsit tartok a vírustól.


Vásárolni ha megyek, mindenki távolságot tart, vásárol és megy. Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag. Baráti körben nincsen potenciális (de még nem potenciális sem) fiú jelölt. Voltam többször kirándulni, vagy egy szia volt a legtöbb embertől az egész, vagy annyi se, vagy ember sem volt a környéken.

Facebookon benne vagyok filmes és egyéb csoportokban is, kommentelni is szoktam, de hiába.

Tinderezek, de napról napra jobban égek ki (pedig volt barátom, akit innen ismertem meg, tehát hiszek benne, hogy tud működni).

Legtutoljára 1,5 napnyi intenzív beszélgetés után (már kezdtem elhinni, hogy átlagos fiú nagyon kedves belsővel, szóval egyáltalán nem egy Chaning Tatum volt) átrepült egy teljesen random f@szos videó. Arról beszélt, hogy mennyit lefogyott és hogy zavarja, és próbál hízni (jött egy kép, ahol látszik (erotika mentesen), hogy vékonyka, majd mire elkezdtem a lelkesítő beszédet, hogy majd visszahízod, semmi baj, én meg kicsit hízékony vagyok combra, én is edzek hogy szép legyek stb, erre repült egy f@szos videó, hogy ő most beindult. Másfél napig úgy beszélgettünk, hogy komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Felnőtt férfi.

És még rengeteg hasonló, még ennél is elkeserítőbb élmény, és arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg a csúnya férfi. Nőben is biztosan ilyen a felhozatal, és senkit nem szeretnék megbántani, de durván szűrök. Félmeztelen képes fiúk kuka, nagyon tetovált fiúk kuka, drága autós-nyaralós fiúk kuka (általában ők mennek szexre), maradnak az átlagos srácok, plusz a biok alapos olvasása, meg ilyenek.

Szóval tényleg nem a felső 10000 macsóit lájkolom.


Igényes, ismerősök által szép lány vagyok, komolyabb célokkal, és egyszerűen tippem sincs, hol ismerkejdek jelenleg. Barátnők mind párban vannak már (a srácok barátai vagy más városban élnek, vagy fiatalok nekem (20-22), vagy foglaltak). Egyszerűen nem tudom, mit próbáljak meg. Nem keresek görcsösen, de szívesen lennék már egy társsal, vágynék valakire, akivel kölcsönösen van köztünk minden.


Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok!

23/l


2021. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves férfiak után érdeklődsz 23 évesen? Tinderen pl milyen korhatár van beállítva?
2021. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
36%

bocs, de 23 évesen még nem kell meghalni, el sem kezdődött az élet.


Szerinted férfiként nem nehéz? Amikor akár másnap bejelni a leányzó, hogy ja, van egy másik jobb pasi, szevasz. Vagy amikor azon problémázik, ki ír rá kire, mikor, mit stb. És nem 20 évesekről, hanem 30-asokról beszélek.

2021. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:

Ezt a sok elkeseredett, rosszindulatú embert.

Azért szeretnék fiatalon gyereket, mert úgy érzem, készen állok rá, én pedig nagyon késői gyerek lettem, és látom, milyen, amikor sokkal idősebbek a szüleim, míg a barátaim szülei sokkal fiatalabbak.


Nem 24 évesen akarok szülni, hanem egyszerűen meg szeretnék állapodni. Járni valakivel, aztán idővel összeköltözni, együtt élni, idővel házasságot, gyereket. Nem egyik percről a másikra. Csak már nem bulizni, "élni" szeretnék, hanem egy társra vágyom.


És nem, nem kötök bele a másik összes hibájába, sőt, nagyrészt igyekszem legyinteni rájuk, ha van másik részről valami pozitív az illetőben.

2021. jún. 1. 11:15
 14/80 A kérdező kommentje:

25 és 30 között volt a tinderem. Feljebb nem szívesen mennék korban, viszont a 25 kevés, egyre több 25 éves fiúval beszélek, akik agyi szinten 15 évesek inkább.


Nem halok bele semmibe 23 évesen, nem tudom, miért ez jött át. Egyszerűen szeretnék nem egyedül lenni. Ez ennyire nagy probléma?

2021. jún. 1. 11:16
 15/80 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Az itteni ismerkedéstől mennyire zárkózol el? 27/F
2021. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
14%

Rájöttem, hogy ez a poszt is egy trükkös ismerkedős szöveg. Nagyon ügyesen szűrod a srácokat, de én megtaláltam a logikai hibát. Íme:


"...én kicsit tartok a vírustól."

majd:


"Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag."


Ha tartasz a vírustól és ugyanaz a futár jön, akkor ezt tudnia kell, tehát mindketten maszkot viseltek. Így viszont egyikőtök mosolya sem látszódik.


Átmentem a teszten? Találkozunk? :) (<- Az én mosolyom látszódik!)

2021. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:

Hajjjjajjjjajj :D


Ha nem látod valaki arcán, szemén, ha nem hallod a hangján, hogy mosolyog, csak mert maszkban van, az már régen rossz :D

2021. jún. 1. 11:35
 18/80 anonim ***** válasza:
18%
decuki. Azt tudod, hogy a cukika futárnak az a dolga, hogy kedves legyen és netán, de csak netán mosolyogjon?
2021. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen megértelek, kérdező, és én is pont ezt tapasztalom. Tényleg bele lehet fásulni a netes társkeresésbe. A való életben meg sokszor korlátozottak a lehetőségek. Hát igyekszem eljárni társaságba, minél több embert megismerni, de nagyon sok idő és energia fenntartani ezeket a kapcsolatokat.

Azt is megértem, ha nem akarsz idősebbekkel ismerkedni, 23 évesen én se akarnék 30 fölött.

Segíteni sajnos nem sokat tudok, csak megerősíteni, hogy teljesen normális, amire vágysz, és én is sajnálom, hogy nagyon ez a fiatal férfiak kultúrája, hogy a többség valójában még kamaszfiú. Meg kell találni a kivételt, talán erre a legjobbak az érdeklődési kör alapján alakult társaságok. Meg nagy adag szerencse.

Nekem első kapcsolatom élő ismeretség haverok által ismerkedtünk meg. Ő kész lett volna komolyabbra, de nem velem, mivel nem volt túl a kamaszkori szerelmén. Második kapcsolat netről, de 1-másfél év után rájött, hogy "ő még fiatal az elköteleződéshez". Úgyhogy eléggé el vagyok keseredve én is. Az vigasztal, hogy vannak komolyat kereső fiú barátaim is. De a többség még nagyon éretlen ennek ellenére érzelmileg, sokan még most próbálgatják az első kapcsolatot, illetve ha már több is volt se sokat fejlődtek érzelmileg. Az a baj, hogy a mai fiúk többségének nem kellett hamar felnőnie, illetve azt gondolják, ráérnek még 30-ason. Hát nem, mert jó esetben nem 10 év van a partnerek között, legalábbis én nem erre vágyom és te sem. És ne csodálkozzanak, ha a szerintük hozzájuk illő húszas lányoknak ők túl idősek és elkelnek a lányok a korban passzoló érettebb fiúkkal. Ha azok a harmincas pasik huszasként is így gondolkodtak volna, akkor lett volna már évekkel azelőtt egy rendes, szép fiatal barátnőjük. Sokan viszont azt hiszik, övék a világ huszason, és csak szexelgetnek komoly kapcsolat nélkül és amikor ebből kiöregedtek, elvárják, hogy a fiatal lányok odalegyenek "az érett férfiért". Nem értem, miért nem lehet hasonlóbb ütemben felnőni, gondolkozni, párt választani.

2021. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
0%
hiszti
2021. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!