Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire szörnyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire szörnyen nehéz komolyan ismerkedni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy csinos, igényes, fiatal lány vagyok. Szeretnék magam mellé egy komoly társat, aki mellett boldog lehetek. Átlagos hobbijaim vannak, bármiben szívesen partner vagyok, szeretek aktívan és passzívan is időt tölteni. Kedves vagyok, mosolygós, törődő, nagyon tudok szeretni. Nem vagyok link, könnyűvérű, de prűd sem.

Szívesen csinálnék átlag randizós dolgokat a párommal, mint mozi, színház, strand, egy-egy buli, közös sport, barátok, utazás, de szívesen terveznék komolyan is, összeköltözés, esküvő, gyerek idővel, mert családcentrikus vagyok.


A covid előtt nem sokkal lettem szingli, aztán egy jó darabig gyógyulni akartam, nem ismerkedni, aztán ugye ott volt a vírus is. Most már be vagyok oltva, javul a járváynhelyzet is, de minden napi teendőm jelenleg itthonról végzem, nincs okom bemenni a városba.

Őszinte leszek, annyira belevaló nem vagyok, hogy csak ezért bejárkáljak minden nap valahová, mert én kicsit tartok a vírustól.


Vásárolni ha megyek, mindenki távolságot tart, vásárol és megy. Ha a futár jön, mindig ugyan az a srác jön kb, akivel kedves mosolygásból áll a kapcsolatunk kizárólag. Baráti körben nincsen potenciális (de még nem potenciális sem) fiú jelölt. Voltam többször kirándulni, vagy egy szia volt a legtöbb embertől az egész, vagy annyi se, vagy ember sem volt a környéken.

Facebookon benne vagyok filmes és egyéb csoportokban is, kommentelni is szoktam, de hiába.

Tinderezek, de napról napra jobban égek ki (pedig volt barátom, akit innen ismertem meg, tehát hiszek benne, hogy tud működni).

Legtutoljára 1,5 napnyi intenzív beszélgetés után (már kezdtem elhinni, hogy átlagos fiú nagyon kedves belsővel, szóval egyáltalán nem egy Chaning Tatum volt) átrepült egy teljesen random f@szos videó. Arról beszélt, hogy mennyit lefogyott és hogy zavarja, és próbál hízni (jött egy kép, ahol látszik (erotika mentesen), hogy vékonyka, majd mire elkezdtem a lelkesítő beszédet, hogy majd visszahízod, semmi baj, én meg kicsit hízékony vagyok combra, én is edzek hogy szép legyek stb, erre repült egy f@szos videó, hogy ő most beindult. Másfél napig úgy beszélgettünk, hogy komoly kapcsolatra vágyunk mindketten. Felnőtt férfi.

És még rengeteg hasonló, még ennél is elkeserítőbb élmény, és arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg a csúnya férfi. Nőben is biztosan ilyen a felhozatal, és senkit nem szeretnék megbántani, de durván szűrök. Félmeztelen képes fiúk kuka, nagyon tetovált fiúk kuka, drága autós-nyaralós fiúk kuka (általában ők mennek szexre), maradnak az átlagos srácok, plusz a biok alapos olvasása, meg ilyenek.

Szóval tényleg nem a felső 10000 macsóit lájkolom.


Igényes, ismerősök által szép lány vagyok, komolyabb célokkal, és egyszerűen tippem sincs, hol ismerkejdek jelenleg. Barátnők mind párban vannak már (a srácok barátai vagy más városban élnek, vagy fiatalok nekem (20-22), vagy foglaltak). Egyszerűen nem tudom, mit próbáljak meg. Nem keresek görcsösen, de szívesen lennék már egy társsal, vágynék valakire, akivel kölcsönösen van köztünk minden.


Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok!

23/l


2021. jún. 1. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
0%

#17!


Látod! Megtudtam, hogy nem vagy szemüveges! Mert a maszk-szemüveg kombó alatt tényleg nem látni. :D

Sőt, azt is megtudtam, hogy nem vagy fekete öves maszk-ellenes, mert azt állítod, hogy maszkon kereszül is hallod a hangján a vidámságát.


Többet ér egy ilyen komment, mint egy társkeresőn a kitöltött profil. :D

2021. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:

19-es!


Köszönöm szépen, talán te adtál itt egyedül hasznos választ.

Szívemből szóltál, és örülök, hogy nem vagyok akkor egyedül a "hisztimmel".

Sok sikert neked!

2021. jún. 1. 11:43
 23/80 A kérdező kommentje:
21! Mókás vagy, meg kell hagyni :D Laposföld hívő sem vagyok szerencsére, megnyugtatlak :D
2021. jún. 1. 11:45
 24/80 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy Tinderen érdemes lenne néha szünetet tartani. Én ha felmegyek mondjuk 3 hónapra, akkor utána 3 hónap szünet következik benne, mert ugyanígy kiégek én is, de szerintem bárki más is, akár van siker, akár nincs. De a szünetet úgy értem, hogy törlöd a profilod is és törlöd az appot is. Nem csak hogy ott az app és a profil, csak nem nyitod meg.
2021. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
24%
kamu kérdés ugyanattól a *faszitól* aki itt unja ki magát.
2021. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
93%

Összehordta a szemetet a szél a válaszokban, az nem kérdés.:D


Kérdező: Sajnos teljesen természetes a helyzeted. “Nőként ismerkedni könnyű”- mondják sokan, ami igaz is. Szinte bármelyik nő találna magának férfit könnyen. Amennyiben nincsenek elvárásai. De minél intelligensebb, komolyabb vagy, annál inkább szűkül a kör. Aztán nyilván az, hogy fiatalon akarsz családot, az is csökkenti az esélyeidet.


Főleg annyit tudok tanácsolni, hogy légy kitartó.

Illetve esetleg az jutott eszembe, hogy akár te is ráírhatnál például a filmes csoportokban szimpatikus srácokra. Ha megtetszik valaki véleménye, és kép alapján is szimpatikus, szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz nőként is. Sajnos elképzelhető, hogy az a réteg, akit keresel, az pont nem nagyon regisztrál Tinderre.

2021. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
33%

#19 vagyok

Most kaptam egy privátot ismerkedés kategóriából, ahol a lány kérdezőnek írtam, hogy mehetnénk együtt kirándulni vagy a városba csavarogni. Jön a privát, pedig tudja, hogy 21 vagyok, ő magáról nem ír sokat. Visszakérdezek, mert gyanús, hogy nem a kérdező: 34F

Most komolyan, mit gondol? Nem a 30-as pasi csajkereséséhez írtam, hogy juhé, 13 évvel idősebb pasit keresek, hanem egy lánynak, saját korral, szóval tudja pontosan, hogy túl idős, vagy ez neki fejben rendben van?

Annyira kiakaszt ez. Férfiak, akik 10+ évvel fiatalabb lányokra írtok, mi jár a fejetekben?


Áh, szóval láthatod, pont az a probléma, amit leírtam :D

Amúgy az egyetem vagy egyéb képzések még nagyon jó terep ismerkedni, sajnos most a covid miatt minden le volt lőve, de most a nyitással együtt érdemes megragadni az ilyen közösségeket. Táncos estek, kirándulások, társasjáték klubok... Már mind sokkal változatosabb korosztály, de talán... Vallásos közösségekből megy még talán jobban a fiatalon komolyabb kapcsolat, de ismerek olyan gyülis srácot, aki azért vígan szexelget 2-3 csajjal.

2021. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
61%
Reportáljátok be az ilyeneket, előbb-utóbb droppolják őt. Írjatok ti is moderátoroknak, ők látják a felhasználót, IP címet és előbb-utóbb ráunnak, hogy velük kell állandóan foglalkozni.
2021. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
46%
27. Maximum NEKED nem jönnek be az idősebb férfiak, de ezt ne vetítsd már rá minden nőre. Ha két felnőtt korú emberről van szó, akkor a 10-15 év is egészen sok nőnek belefér. Konkrétan van is ilyen statisztika, hogy a párkapcsolatokban/házasságokban mennyi a korkülönbség és azt hiszem a kapcsolatok 20%-ában a férfi legalább 10 évvel idősebb.
2021. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem gondold át a korhatárt...

Tapasztalataim szerint a 30 alatti pasik között alig akad értelmes, aki nem csak szexet akar, aztán odébbáll, aki nem a mamahotelből osztja az észt, aki érett gondolkodású, komoly, aki nem felelőtlen, nem bunkó, stb.

Nagyon ritka, de ők általában nem is szinglik :)

Én is így jártam, a korosztályomból volt X pasim, mindegyik stiklis volt így vagy úgy, mindegyik alkalmatlan volt komoly kapcsolatra.

Amikor először összejöttem egy idősebb pasival, akkor jöttem rá, hogy nem csak a törődést, tiszteletet, odafigyelést, intelligenciát hiányoltam eddig a kapcsolataimban, hanem akkor éreztem életemben először Nőnek magam. Mert Férfi volt mellettem, nem egy ostoba lúzer kölyök...

2021. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!