Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudom az elején kiszűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom az elején kiszűrni azokat akik nem díjazzák a munkamegosztást otthon?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolaton vagyok túl, emiatt egy ideig nem is ismerkedtem, megundorodtam, hogy minden az én dolgom pedig többet dolgoztam mint az exem, jah és ennek ellenére se kaptam egy jó szót sem. Most nagyon félek nem akarok még egy ilyenbe belefutni de ugye ezt előre nem lehet tudni.

Hamarabb elfogadom a külső testi hibákat vagy más rossz tulajdonságot de én már nem leszek senki rabszolgàja , hanem munkamegosztás legyen.


2021. jún. 1. 09:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
43%

29 De, értem a példa fogalmát. Csak akkor olyannal példálózz, ami fedi a valóságot. Ha rossz példákat hozol fel, akkor meg nem kell felháborodnod.


30 Egyetértek a kérdezővel. Ezen nem nagyon van mit magyarázni.

2021. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes ezt megbeszélni ilyen 2-3-4. randi környékén, ha van esély rá, hogy komoly lesz a dologból. Legyél őszinte, mondd el, hogy mivel korábban ilyen dolgok miatt csalódtál (ezzel így le is lehet tudni, ne kezdj el az exedről litániát, max. ha rákérdez konkrétan, válaszolhatsz), neked fontos az, hogy tudd, hogy mit gondol a nemi szerepekről, munkamegosztásról.


Amúgy meg én nem gondolnám azt, hogyha igényesnek tűnik, akkor biztos megcsinálja a maga részét is, mert lehet, csak addig olyan szorgos, amíg rá van kényszerülve, és ha már összeszed egy nőt, úgy van vele, hogy van nő, akkor az ő dolga, és betunyul.


Ha nem akarsz konkrétan beszélni erről, akkor az alábbiakra érdemes odafigyelni:

- ha pl. felhozol pár háztartási témát, hogy reagál, hozzá tud-e szólni pl. olyanokhoz, hogy melyik mosószermárka vált be, hasonlók

- ha pl. elmentek a szüleihez, haverjaihoz stb., ott ki sürgölődik a konyhában, és erre mi a pasi reakciója (pl. ha csak anyuka sürög-forog, mos, főz, takarít, mosogat, apuka meg röhörészve szisszteni a sört, és viccelődik, hogy "jó munkás asszony", a pasi meg szintén, nem kínjában, vihorászik ezen, és fel sem ajánlja a segítséget, az intő jel)

- szóba lehet hozni, hogy milyen egy átlagos napja, mit szokott csinálni, mi mennyi időbe telik neki

- szóba hozni egy havert vmi háztartási problémával, nézni, hogy reagál a pasi ("egy barátnőm most kiakadt, mert a férje meccset nézni ment a haverokkal, pedig megígérte neki, hogy együtt felrakják végre az új függönyt")

2021. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!