Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudom az elején kiszűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom az elején kiszűrni azokat akik nem díjazzák a munkamegosztást otthon?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolaton vagyok túl, emiatt egy ideig nem is ismerkedtem, megundorodtam, hogy minden az én dolgom pedig többet dolgoztam mint az exem, jah és ennek ellenére se kaptam egy jó szót sem. Most nagyon félek nem akarok még egy ilyenbe belefutni de ugye ezt előre nem lehet tudni.

Hamarabb elfogadom a külső testi hibákat vagy más rossz tulajdonságot de én már nem leszek senki rabszolgàja , hanem munkamegosztás legyen.


2021. jún. 1. 09:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem fölösleges lenne váratlanul megnézni a lakását, nekem is van hogy úgy néz ki az otthonom mintha bomba robbant volna egy sűrűbb nap után. Emellett minden áldott este rászánom az időt hogy elpakoljak, eltakarítsak, szóval nem tartom magam igénytelennek, de ettől még nem néz ki folyamatosan csilivilin a lakás. :(

Én itt inkább azt gondolom fontosnak, hogy valahogy kipuhatolja az ember hogy mit gondol a másik a nemi szerepekről úgy általában.

Úgy láttam hogy az is egy jó kiindulás, hogy hogyan viszonyul a nő rokonaihoz, vagy hogy viselkedik társaságban ha meló van.

2021. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
21 Egy-egy alkalom belefér. Meg azért van különbség aközött, hogy nincs elmosva 2 pohár 1 tányér, meg 4 póló a széken van, mint mikor büdösödik a plafonig érő mosatlan, a szemetes, szarcsíkos a wc, ujjnyi vízkő van a mosdóban, kádban... Azt azért nem igen lehet kimagyarázni.
2021. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%

#22

Értem, de éppen erről beszélek. Nem mindig van kapacitásom 2-3 naponta kisúrolni a fürdőszobát, márpedig ha nem teszem akkor pont az lesz amit írsz: vízkövesedés, és lerakódások a mosdón. Sajnos kemény a vizünk és szeretek kertészkedni, így lehetetlen 1-2 napnál tovább igazán tisztaságot tartani.

Mivel kicsi a lakás, így a rendetlenség pillanatok alatt plafonig érő rumlivá tud fajulni. Nemrég lázas beteg voltam egy hétig, nem volt erőm takarítani. Majdnem elsírtam magam mert pár nap alatt nem volt egy zsebkendőnyi szabad felület a lakásban, mindenütt cuccok hevertek (úgy, hogy alig használtam valamit mert egész nap csak fetrengtem), kezdett kibuggyanni a szennyes a tartójából mert aludni akartam napközben, nem pedig a gép zakatolását hallgatni.... és ehhez elég volt pár nap, amikor valami okból nem tudtam ezekkel foglalkozni.

Szóval szerintem nem kell extrém elhanyagoltság ahhoz, hogy rumlis és koszos legyen egy otthon. :)

2021. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
26%

23 Most nekünk is kicsi a lakásunk, rengeteg cuccunk van, mégsincs plafonig érő kupleráj.

Őszintén szólva nem tudok veled azonosulni, szerintem a 80%-a mind kifogás annak amit írsz. Ahol rendesen van takarítva és rutin elpakolni rendszeresen, ott nem néz ki úgy egy lakás, hogy szégyenkezni kelljen, ha hirtelen betoppan valaki. A betegséges dolgot most hagyjuk, az megint egy kivétel. Mondjuk az én családomban akkor sem volt divat hetegik fetrengeni, persze, ha valaki halálos beteg az más.

2021. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

#24

Nálunk se "divat" "hetekig" fetrengeni, csak 39 fokos lázas covidos betegként megengedtük magunknak ezt a luxust. :D

Nem kifogás, csak példákat írtam, hogy nem kell igénytelennek lenni ahhoz, hogy ne legyen patika rend a házban.

Én pl. nem is fogadok váratlanul betoppanó látogatókat, részben emiatt (részben más okokból), pedig rendszerető vagyok. :)

2021. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
23: ugyanezt tapasztalom. A férjem és én olyan közepesen rendszerető emberek vagyunk, általában vállalható a lakás. De ha bármi miatt sűrűbb időszakunk van (most pl nyaralót újítunk fel minden szabadidőnkben), akkor percek alatt eluralkodik a káosz. Zavar, de per pill nem prioritás vagy világvége. Mégis elég kínos lenne, ha ez adná valakinek az első benyomást rólunk. Én sem mennék át spontán senkihez, szerintem udvariatlanság.
2021. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor meg kell mondani, hogy most rendetlenség van, ne most jöjjön.
2021. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26%
25 De folyamatosan összekeversz fogalmakat. A nincs patika rend nem egyenlő azzal, mikor "zsebkendőnyi hely nincs, mert akkora a disznóól", meg "úgy néz ki a ház, mintha bomba robbant volna". Gyönyörű eufemizmusokat használsz. Egyébként én is voltam covidos, és akkor mi van? Hogy jön ez ide? Általánosságban van arról szó ki hogyan él.
2021. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
57%

#28

Húbasszus, nem igazán érted a "példa" fogalmát. Nem vitázom tovább így, mert úgyis csak szándékosan félreérted vagy kiforgatod. :)

2021. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Azért aki takarít, észreveszi a különbséget aközött ha szanaszét van pár dolog mint ahol olyan piszok van ami látszik hogy hetekig nem volt feltakarítva
2021. jún. 1. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!