Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudom az elején kiszűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom az elején kiszűrni azokat akik nem díjazzák a munkamegosztást otthon?

Figyelt kérdés

Ilyen kapcsolaton vagyok túl, emiatt egy ideig nem is ismerkedtem, megundorodtam, hogy minden az én dolgom pedig többet dolgoztam mint az exem, jah és ennek ellenére se kaptam egy jó szót sem. Most nagyon félek nem akarok még egy ilyenbe belefutni de ugye ezt előre nem lehet tudni.

Hamarabb elfogadom a külső testi hibákat vagy más rossz tulajdonságot de én már nem leszek senki rabszolgàja , hanem munkamegosztás legyen.


2021. jún. 1. 09:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Menj fel egy váratlan pillanatban a lakásába, akkor nézd meg milyen. Ha túl nagy a mocsok, kupi, akkor ő olyan ember. Persze, ez arra vonatkozik, ha nem jár hozzá senki, aki helyette megcsinálja. Emelett kérdezd meg mikor, miket szokott főzni, mintha csak sima beszélgetési téma lenne. Meg szerintem ha jobban ismered már simán megkérdezheted hogy áll ő a házimunkához, hogyan végzi, mit gondol kinek a feladata, ilyesmit. Úgy is látod majd rajta, ha nem mond igazat.
2021. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Az elején ,megbeszéled vele. Természetesen összeköltözés előtt.

Lerakjátok a szabályokat.

2021. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Miért kell hamar kiszűrni? Úgy sem lehet. Akkor majd szakítasz, amikor ezt észreveszed rajta. Felnőtt ember vagy, nem kötelez senki, hogy egy szar kapcsolatban élj és kiszolgáld a másikat. Amikor ezt látod, akkor szakítasz, nem maradsz benne a rosszban. Kész.
2021. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

En megkerdeznem konkretan, hogy mit gondol a nemi szerepekrol ugy altalaban.

Nekem eleg kemeny velemenyem van errol, ugyhogy nagyon keves mellebeszelest toleralok.

Nyilvan megeri ranezni a lakasara is parszor, de a rendszereto pasik is sokszor siman abbahagyjak a hazimunkat, ha ugyis ott a no, aki megcsinalja.

2021. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
4. Ez így van. Én 19 éves korom óta külön élek a családomtól, nagyon is tudok főzni, mosni, takarítani magamra. De a hagyományos nemi szerepeket részesítem előnyben, hogy én megkeresem a pénzt (ami egyedül akár a családnak is elég), a másik pedig cserébe többet foglalkozik a háztartással. De nyilván erre úgy is keresek nőt, tehát direkt pl nem a karrieristák között nézelődöm.
2021. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

3. Mindenkinek megvannak a maga szempontjai, és igyekszik azt mielőbb kiszűrni.


5 Ez nem karrieristaság kérdése bár aki háztartásbeli annak kvázi ez a munkája. De mikor napi 10órakat dolgoztam többet mint ő akkor ne az én dolgom legyen már otthon minden.

2021. jún. 1. 10:20
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Beszélgetni kell a másikkal, és együtt lenni minél többet, akkor ez egyrészt hamar kiderül.

Másrészt alakítani is lehet, ha időben elkezded.

A férfiak szeretik megbeszélni a dolgokat, és aztán úgy is csinálják.

De akkor ne várd el, hogy majd magától csinálja, hanem már az elejétől beszéljétek ezt meg - úgy, hogy TE IS aktívan alakítod! - és akkor ehhez fog szokni.

2021. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Jókat írtak fentebb úgy gondolom.


1. Én is úgy látom, hogy a rendetlen típusú férfiakat "rajta lehet kapni". Megnézed a lakását, az autóját, stb, látni fogod, mennyire igényes. Anyukám mindig mesélte, hogy mikor először beszállt apukám autójába, látta, hogy tele van szemetelve az egész, és már ott tudnia kellett volna, hogy apám iszonyatosan, krónikusan, betegesen rendetlen (konkrétan maga alá dobja a szemetet és otthagyja - persze nem az utcán/természetben, hanem csak a "saját területén", de ez azt jelentette, hogy anyám 30 éve folyamatosan takarít utána, különben belefulladnának a koszba)


2. Ha létrejön a kapcsolat, már a leges legelején fel kell állítani a szabályokat, és NEKED is ennek megfelelően kell viselkedned. Munkamegosztás, csak azt csinálod meg, amit az elején vállaltál. Ha eljátszod a mártírt/házicselédet, akkor úgy fognak téged kezelni az emberek!

2021. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem lakása rendben volt. Takarított maga, mivel élt egyedül így nem hittem hogy majd kiskirálykodik. Még az elején közösen is takarítottunk, nem volt gond. Aztán amikor a gyerekek miatt otthon voltam, akkor jött egy hatalmas elvárás, hogy mivel én otthon vagyok a lakás 100% os legyen mindig és onnantól ő soha nem csinált semmit. Már dolgozok és ehhez tartja magát. Sok vita van ebből. Totál megértelek kérdező, csalódott voltam amikor e téren megváltozott
2021. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
9 Igen, ez nagyon sok kapcsolatban probléma. Ilyenkor van az, hogy vagy kiállsz magadért, de akkor állandóan megy az őrjöngés, vagy a békesség kedvéért ráhagyod, de akkor örökre úgy marad minden. Egyszerűen gonosz az ilyen férfi.
2021. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!