Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a leggyagyibb, legközh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggyagyibb, legközhelyesebb, legsemmitmondóbb levél, amit társkeresőn kaptál?

Figyelt kérdés
Volt az imént egy kérdés egy ismerkedős levélről, és eszembejutott, hogy a lányoknak tényleg ilyeneket kell olvasniuk? Ekkora helyesírási hibákkal teli, önfényezős közhelycunami az átlag felhozatal, vagy azért vannak kreatívak is? Ha valami igazán frappáns bejövőset kaptál, az is jöhet.

2021. máj. 28. 18:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy én sült húst csináltam krumplival.
2021. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Vagy önmagában egy mosoly smyle



Vagy annyi csak, hogy "szia"

Mindkettore visszairtam ugyanazt, erre semmi reakcio, annyiba ia fulladt a nagy beszélgetés..

2021. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem tarskereson az semmisit meg, ha tetszik a pasi es aztan eltunik. Nem olvasnek vegig mosleksagokat. Akik tetszenek, match van, ott chat beszelgetes indul be.
2021. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia ismerkedünk?
2021. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legközhelyesebb az, amikor vki csak annyit böfög oda, hogy "szia" (ez velem egyébként nem is társkeresőn, hanem fórumon történt, de társkeresőről is hallom, hogy elég gyakori). Ha már érdeklem annyira, hogy rámír, akkor ne engem túráztasson, hogy én írjak vissza egy ilyen semmitmondó levélre vmit. Azért ez nem a való élet, ahol azért várod meg a másik köszönését, hogy tudd, hogy abban a pillanatban rád figyel-e.


A leggagyibbak meg a pajzánvicces / szexkuncsorgós / szexre utalós levelek, amikor az ember lánya semmi jelét nem adta, hogy egyéjszakás típus lenne, sőt. "Ha nem akarsz velem szexelni, miattad halok meg szűzen", "Látom a posztod alapján, hogy erősebben szőrösödsz - ugye ahhoz nagy farok kell?", "Borotválod a p...d?", "Szexkapcsi jöhet, cica?" és társai.

2021. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
68%
Szia! ismerkedünk?
2021. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
68%
Szia van kedved ismerkedni?
2021. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

#25 jajj, annyira átérzem ezeket :D Nem tudnék olyat kiválasztani, ami velem nem történt még meg.

Ezeken felül rúdtáncolok, ami a tudatlan, sporthoz cseppet sem értő férfiakat extrém módon ingerel. Gyakoriak a "én is tudok egy rudat, amin táncolhatnál" vagy "elfogadnék egy privát táncot" és társaik. Azt már hagyjuk, hogy egyébként akrobatikusan rudazok, tehát szaltózok, leugrásokat, extrémebb dropp-okat, deadlifteket csinálok, és évek óta kapcsolatban vagyok, ami ki is van rakva, nem vagyok társkeresőn, és mégis... De volt, aki instant azzal kezdett, mit változtassak a külsőmön (nem kérdeztem, nem is érdekel az ízlése, plusz hahó, kapcsolatban vagyok, páromnak pedig így tetszem), vagy a "szia, mi újság veled mostanában?" miközben nem is ismerem, csak van 2 közös ismerősünk. Volt olyan "frappáns" üzenet is, amit rajtam kívül tuti 100 nőnek is elküldött, mert 3 ismerős csajnak biztosan megtette :D

2021. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
Fölösleges téma mert nem a szöveg számít hanem hogy kitől származik. Én amolyan "majd csak lesz valami csaja de nem én" féle krapek vagyok és igenis rákérdezek előre hogy van e kedve levelezni/ismerkedni velem mert nem fogok azért egyénre szabott igényes levelet szerkeszteni hogy aztán választ se kapjak. Ez az "érdemes neked írnom" kaliberű röplevél a valós életben meglévő szemezést helyettesíti.
2021. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
69%

Hát ezt nem jól teszed utolsó mert ez a szöveg kifejezetten ( ismeretlenül se szeretnélek megbántani, de..) az egyszerű emberekre jellemző.

Nekem bárki mondaná, innentől kuka. Annyira általános, semmitmondó, arra utal hogy az illetőnek tök mindegy kivel jön össze, futószalagon pörgeti az ismerkedést, és még fantáziája sincs hogy valami értelmeset mondjon. Szóval könnyen lehet hogy önmagadat akadályozod ezzel a szöveggel.

Ezt csak jótanácsnak írtam,azt csinálsz amit akarsz, nem kell velem vitatkoznod, csak gondolkodj el rajta szerintem.

2021. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!