Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelt kérdés

Szia xy


Gábor vagyok 34 éves férfi, aki nagyon tud szerezni, bújni. Szeretek filmezni és jókat enni, ezért fontos hogy tudj főzni. Jelenleg kormányablakban vagyok ügyintéző, és jelenleg szüleimmel lakom de ha szeretnéd össze is költözhetünk de addig felesleges elköltözni otthonról főleg anyagi okok miatt.

Hős szerelmes típus vagyok így a csillagokat lehozom a nőnek és ha kell 10 vérebbel is megkűzdenék.

Romantikus típus vagyok, így ha sétálunk és találunk egy padot akkor mielőtt leülne a nő előtte kabátommal letörölném.


Remélem vissza írsz mert nagyon szimpi vagy, te lennél az én választottam ugyanis mindig a férfi választ.


Szép napot

Gábor


2021. máj. 28. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg azt is írd meg, hogy a kisunokátok zokniján milyen minta lesz.
2021. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmitmondó vacak az egész.
2021. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretek filmezni és jókat enni, ezért fontos hogy tudj főzni."

Te nem tudsz főzni? Csak zabálni? Én is szeretek enni, szóval főzhetsz, ha akarsz.


Megküzdenék rövid ö. Meg az a hősszerelmes rész kicsit nyálas meg fura, majd bizonyítsd a tetteiddel a nagy szerelmet. Ezek csak üres szavak egy idegentől egy másik idegennek.


"Romantikus típus vagyok, így ha sétálunk és találunk egy padot akkor mielőtt leülne a nő előtte kabátommal letörölném."

Alany-állítmány teljes katyvasz. Letörölnél egy random nőt egy pad előtt miközben sétálunk?


"te lennél az én választottam ugyanis mindig a férfi választ."

Na ezt úgy ahogy van szedd ki.

2021. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmű troll kérdés. Lapozzunk.
2021. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi, kb válaszra sem érdemes kategória.
2021. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

😂😂😂

Nem dob fel a tudat, hogy a kormanyablakban ilyenek intezik az ugyeimet.

2021. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Noren1989 ***** válasza:
94%
Senki az égegyadta vilàgon nem olvassa ezt el...anélkül töröl téged,meg a leveled.
2021. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit erőltetett, semmitmondó és személytelen. Levélben szerintem mindenképp írj olyat, ami a másikban megfogott, vagy reagálj valamire a profiljából. Magadról meg ne ilyen közhelyes "lehozom a csillagokat" dolgokat írj.
2021. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Hát, nem nőként, de okosabb lenne valami tipikus "témaindító" dolgokkal, kérdésekkel indítani. Pl. ír valami hobbit az adatlapján, kérdezz arra, ha tudsz valamit a témáról, akkor érdemes arról írni, ha mást nem akkor valami személyes anekdotát vagy csak filozofálást.


Én legalábbis így csinálnám. Az öntömjénező részeket viszont hagyd ki, mert arrogáns és ellenszenves.

2021. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez így instant off.
2021. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!