Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelt kérdés

Szia xy


Gábor vagyok 34 éves férfi, aki nagyon tud szerezni, bújni. Szeretek filmezni és jókat enni, ezért fontos hogy tudj főzni. Jelenleg kormányablakban vagyok ügyintéző, és jelenleg szüleimmel lakom de ha szeretnéd össze is költözhetünk de addig felesleges elköltözni otthonról főleg anyagi okok miatt.

Hős szerelmes típus vagyok így a csillagokat lehozom a nőnek és ha kell 10 vérebbel is megkűzdenék.

Romantikus típus vagyok, így ha sétálunk és találunk egy padot akkor mielőtt leülne a nő előtte kabátommal letörölném.


Remélem vissza írsz mert nagyon szimpi vagy, te lennél az én választottam ugyanis mindig a férfi választ.


Szép napot

Gábor


2021. máj. 28. 18:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Troll. Kormányablakban vagyok ügyintéző, de nem tudok helyesen írni, persze.
2021. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#21 Sajnos ez nem akkora ellentmondás :D
2021. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Elkeserítően kevesen tudnak helyesen írni. Nem akarok senkit se megbántani, de a kormányablakos ügyintéző amúgy sem a legnagyobb kvalitásokat igénylő munka btw.
2021. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%

A végéről lehagytad, hogy puszi


🤦🏻‍♀️🤮

2021. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%
Kormányablakba nem vennének fel ilyen helyesírással és stilisztikával...
2021. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem jó levél, megpróbalom összefoglalni hogy miért: lehet hogy itt ott rosszul fog esni amit írok, de a célom hogy kicsit kijózanítsalak.

A levél csak rólad szól, neked mik az igényeid, mire vagy képes, de ez utóbbit tekintve túl általános és fellengzős, lehozom a csillagokat, oké, de ez nem mond semmit, ez egy sokat puffogtatott közhely, semmire se megy ezzel egy felnőtt nő.

A kapcsolatban nem az szamít, hogy letöröld a nedves padot, mert nagyon nem fontos, nem cél, hogy leüljünk egy nedves padra. A fontos pl a munkamegosztás lenne, de ebben te nem akarod kivenni a részed, ellenben ő főzhet rád munka mellett, miközben megkeresi a lakásotok árát,hogy lassan középkorúként el tudj költözni a szüleidtől.

Nem jó helyen látod az élet súlyát: a külsőségeket, látványos gesztusokat hangsúlyozod, miközben ez csak sallang, a fontos dolgokat már most a leendő partnerre hárítod: a szüleidtől való önállósodást, a mindennapi házimunkát. Ez így egy nagyon gyerekes ember képét mutatja, aki külső jegyekben látja a felnőttséget, nem a felelősség- és feladatvállalásban. Mint valami papírmasé hős egy romantikus ponyvaregényben.

A másik hogy most még csak ismerkedsz, nem is láttad a kiszemeltedet, max csak fotón, de már most terveket, feladatokat zúdítasz rá. Ez nem így megy, hanem fokozatosan. oké persze lehetnek terveid h szeretnél gyereket vagy ilyesmi de ezeket nem az első randilevélben kell rázúdítani a másikra akit nem is ismersz egyáltalán.

Összességében én azt látom a levélből hogy komoly kapcsolatod sohasem volt, és elég téves elképzeléseid, gyerekes illúziód vannak arról hogy hogy is működik egy kapcsolat.

A helyedben fejleszteném a személyiségemet, kihívások elé allítanám magam, ehhez első dolog lenne hogy elköltözz otthonról, akár csak egy bérelt szobába is. Bár ennyi idősen nem tudom kiadnak-e neked csak egy szobát de majd meglátod, keresgélj Meg kéne tanulnod magadról gondoskodni, megérteni hogy nem kerül automatikusan az asztalra a szilvásgombóc meg az edények se mossák el magukat. Meg kéne tanulnod számlakat befizetni, hétköznapi ügyeket intézni, bevásárolni, beosztani a pénzt hogy kijöjj belőle a hónap végéig. Keserves út lesz mert legalább tíz év hátrányból indulsz,de x idő múlva ha összeszeded magad és felnősz, más, érettebb, jobb ember leszel aki egy másik felnőtt ember szemében vonzónak, bizalomgerjesztőnek, erősnek fog látszani, akire lehet számítani, akivel komolyan lehet tervezni. A szüleid nem lesznek mindig itt hogy gondoskodjanak rólad, a saját lábadra kell állni, jobb minél előbb elkezdeni, ha normális, boldog életet szeretnél élni x éven belül.

2021. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!