Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a leggyagyibb, legközh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggyagyibb, legközhelyesebb, legsemmitmondóbb levél, amit társkeresőn kaptál?

Figyelt kérdés
Volt az imént egy kérdés egy ismerkedős levélről, és eszembejutott, hogy a lányoknak tényleg ilyeneket kell olvasniuk? Ekkora helyesírási hibákkal teli, önfényezős közhelycunami az átlag felhozatal, vagy azért vannak kreatívak is? Ha valami igazán frappáns bejövőset kaptál, az is jöhet.

2021. máj. 28. 18:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
A "Szia, mizu?" nálam is, meg mikor ilyen állásinterjú feelingje volt az egésznek, ahol a munkájáról írt és engem is arról akart kérdezgetni. Csak 6 kép volt kint különféle szituációkról meg rengeteg hobbi, érdeklődés, munka semmi, mert tanulok. (És sajnos most nincs gyakszis helyem sem.) No, meg a "Mi a kedvenc szexpózód?" Ezt úgy 3. mondatnak nagyon fincsi benyögni, azt még az ilyen tapló háborodik fel és te leszel a prűd picsha.
2021. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahelyen, de más osztályon dolgoztam egy pasival. Én nem láttam őt soha, de neki én elvileg régóta tetszettem. Facebookon írt, azaz küldött egy képet, kint állt az erkélyen pucéran, álló pénisszel, majd hozzá rakta, hogy olyan jó perverz fejem van, és vágjunk is bele a dolgok közepébe. :D

Aztán volt még egy másik eset, ott levelezgettem egy csávóval, egyszer csak megkérdezte, küldhet-e nekem valamit? Kérdezem mit? Ő meg, hogy egy 47 másodperces rövid kis videót, ahogy épp elélvez... letilottam egyből, féltem, hogy tényleg elküldi a f,szát :D

2021. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
A "szia, mizu?"->a legnagyobb sablon duma... Vagy a "szia, zavarok?"-> na innen tudom hogy túl idős hozzám az emberke, mert ezzel általában 30+ csávók találnak be... De a "szia, mi jót csinálsz?" vagy a "szia, mi van rajtad?" is elég gyakori.. De a személyes "kedvenc" amikor csak egy link "kepkuldes" kezdettel, hát meg se nyitom, mert egyértelmű, mit ábrázol az a küldött kép... Komolyan ha valaki valami frappánssal kezdi a beszélgetést, már megugrott egy szintet (aminél a léc borzasztóan alacsony...).
2021. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, volt még egy hasonló, az társkeresőn volt, tök szimpi volt a csávó, visszaválaszoltam neki. Erre ő egyből, hogy neki fontos a szex, szóval mikor tudunk találkozni, meg hogy meséljek a titkos vágyaimról, ő nyitott mindenre... hát nem írtam neki vissza többet.
2021. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam fent soha társkeresőn, de Instagramon számtalanszor kaptam üzeneteket (ez eleve fura, mert van kint kép a barátommal, szóval nyilván nem érdeklődöm új kapcsolat felé). A személyes kedvenceim az alábbiak:


o "Szevassz. Csak hogy tudd, ha szeretnél egy igazán jó pasival lenni a mostani helyett, itt vagyok én. ;)"

Szóval azzal kezdi, hogy jobb a barátomnál. Fantasztikus első benyomás, komolyan, mit vár? Hogy egy ilyen roppant lehengerlő üzenet után dobom a barátomat?


o "Szivesen megszurogatnalak az en kardommal."

Ezt azután kaptam, miután kiraktam egy képet, amin a cosplayelek és van nálam egy kard. Most ez mi? Én nem akarom elhinni, hogy azt gondolta, ezzel elér bármit is.


o "Te vagy a leggyönyörűbb nő, akit valaha láttam."

Roppant hihető. Pontosan tudom, hogy nézek ki, és bár valamennyire szépnek tartom magam és a környezetem szerint is az vagyok, de ilyen átlátszó, felszínes kamut komolyan kéne vegyek? Rohadtul nem vagyok a "leggyönyörűbb" kategória. Amúgy erre is, mit írjak? "Köszi" vagy "Te is"? :D


o "hm, szivesen hallgatnam, ahogy nekem sikitasz"

Ennek előzménye, hogy felraktam egy videót, amiben tandemugrok és hallatszik, ahogy sikítok. Hát... Csábító, mit ne mondjak.


o "Szia. :) A nevem Balázs és most néztem meg a profilodat és nagyon szimpatikusnak tűnsz. Biztos te is hallottad már, hogy "szerelem első látásra". Szerintem velem ez történt, amikor végigpörgettem a képeidet. :) Borzasztóan elkezdtél érdekelni, igazából tegnap este is veled álmodtam. Szerintem nagyon jó páros lennénk, én is szeretek olvasni. Tipikusan az a típus lehetsz, aki tökéletes feleség is tökéletes anya. Nagyon örülnék, ha lehetne köztünk valami komoly. :) Várom válaszod, puszi."

Szerintem ez a legijesztőbb. Ez... Megjegyzem, 18 voltam, amikor ezt megkaptam.


Aztán volt persze számtalan farokkép és "Szia, mizu?". Nem értem, hogy akik írják ezeket mennyire gondolják komolyan, mert elég problémásak több szempontból. Miért nem lehet rákérdezni mondjuk egy hobbira és abból kiindulni?

25/N

2021. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Haha, jót nevettem ezeken a sztorikon, köszi :D egyben persze hervasztó is, de legalább szórakozunk, na.


Különben ezt a péniszküldésmániát én nem tudom hova tenni... komolyan, már ezerszer el lett szerintem mondva, hogy egy nőnek sem jön be, hogy elküldöd a brokit. Ezt mi a francért csinálják..

2021. máj. 28. 21:09
 17/41 A kérdező kommentje:

15


Elképesztő milyen gátlástalan kretének vannak... az utolsó csávó rendesen félelmetes. Nem akarod privátra rakni a fiókod? Vagy legalább szűrd jobban a követéseket, nehogy valami beteg zaklatót kifogj.

2021. máj. 28. 21:12
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyesmik vannak? Ez elég "durva", kezdem megérteni, hogy miért utálják annyira a nők az ilyen oldalakat.


Viszont kicsit irigylem azokat (pontosabban a bátorságukat, az önbizalmukat), akik ilyenekkel is mernek ismerkedni - én meg sosem mertem egy üzenetet sem küldeni, mert úgy érzem, hogy nem elég jó, vagy hogy "túl kevés vagyok másokhoz képest". De elnézve ezeket az indításokat... bárcsak ne lennék ilyen gyáva :)

2021. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

18


Dehogyis vagy kevés. Mindig lesznek nálad jobbak meg rosszabbak is. Mint látod teljesen fogyatékos agyhalottak is próbálkoznak, szóval ha te nem ilyen stílusban nyomod bőven megéri megpróbálni.

2021. máj. 28. 21:24
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

Én általában még csak válaszokat sem kapok, már ha egyáltalán szökőévente összejön egy match.


21F

2021. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!