Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a leggyagyibb, legközh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggyagyibb, legközhelyesebb, legsemmitmondóbb levél, amit társkeresőn kaptál?

Figyelt kérdés
Volt az imént egy kérdés egy ismerkedős levélről, és eszembejutott, hogy a lányoknak tényleg ilyeneket kell olvasniuk? Ekkora helyesírási hibákkal teli, önfényezős közhelycunami az átlag felhozatal, vagy azért vannak kreatívak is? Ha valami igazán frappáns bejövőset kaptál, az is jöhet.

2021. máj. 28. 18:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval pl mizu semmi baj nincs, ha egyébként illik valaki stílusához. Laza vicces. Ha ennyiből ítélsz talán elhamarkodott vagy. Sok embernek nehéz a semmiből elindítani valamit.
2021. máj. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

#20


Most meg mi a jóistenért lettem lepontozva?

2021. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nagyon laza meg vicces a mizu. Csak éppen nem lehet rá semmi értelmeset válaszolni egy idegennek. Miután egy csaj a 42. mizut kapja a héten, utána már nem olyan őszinte a mosolya, higyjétek el. Persze próbálkozni lehet.
2021. máj. 29. 07:41
 24/41 anonim ***** válasza:
24%

Én sosem írtam szia mizut, általában a képekre próbáltam udvariasan írni valamit (mert leírás ugye általában nincs a csajoknál) ill. vmi rövidet írtam magamról.


Válasz általában a nagy büdös semmi, vagy az azonnali szétválasztás szokott lenni.

2021. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg a Szia mizu?/Szia mi újság? Ezekkel az a probléma (azok kedvéért akik nem értik) hogy nem ismerem az embert... Mi újság? Neked minden új velem kapcsolatban... És azt sem mondhatom hogy voltam a kedvenc helyemen a legjobb barátnőmmel, mert semmit nem tudsz róluk, és ezt miért írnám le egy idegennek?

Következő, amit még senki sem írt, a fétisesek: Szia hosszúak a körmeid?/Szia nagyok a melleid?/Szia szeretsz bundákat hordani? Bőr csizmával és bőr kesztyűvel igazán szexi lenne rajtad ;)/Szia küldesz képet a talpadról?/Hosszú a hajad? Ráverném ;)

Másik: A kreatívnak tűnő, aki igazából mindenkinek ugyanazt írja. Először rámírt egy hosszabb szöveggel, megnevettetett, válaszoltam, elbeszélgettünk. Pár nappal később megint írt, nagyon örültem, aztán amikor megláttam... ugyanazt a szöveget másolta be, elfelejtette, hogy beszéltünk. Visszaírtam neki, hogy már beszéltünk, és elég gáz, hogy mindenkinek ezt írja. Bocsánatot kért, azt mondta mostmár megjegyez, és órákig beszéltünk. Majd pár nap múlva érkezik tőle ugyanaz az üzenet... Erre már nem is válaszoltam, még ötször eljátszotta, mire letiltottam.

Az idősek: Szia kedves szépség! Én egy idős úr vagyok, van 4 unokám, veled egyidősek! :) Vágynék egy szerető társra, aki hozzám is költözhetne. De akár egy kis kufircban is benne vagyok ám! ;) Tudod az ilyen idősek a legjobbak, bőven van tapasztalat. (A legdurvább egy 72 éves bácsi volt, akinek a profilján 10 kép volt kint, amin a szomszéd 18 éves lányával szexel az udvaron...)

Én is 18 vagyok.

Következőek a középkorúak, akik 20-30 évvel idősebbek, mint én:

Szia, jövőhéten a városodban járok és még nem voltam ilyen fiatal csajszival. Esetleg 5000 forintért benne lennél? ;) / Szia! Feleségem mellett keresek diszkrét kapcsolatot, esetleg benne lennél? Anyagi támogatást is kapnál tőlem. / Szia! Sanyi vagyok, 45 éves. Nagyon fiatalos, az összes spanom veled egyidős, mind gimisek, együtt megyünk minden hétvégén bulizni, motorozni. Sokat iszunk, és rengeteg veled egyidős lánnyal lefeküdtem már, imádnak engem. A korombeliek már túl öregek, szottyadtak. Ismizünk? / Szia! Belavagyk, szep vagyól, komoj kapcsot kersek, atlags alkat vok, 50 eves, 160 cm, 130 kg, +7 cm. Csk akór irjal visza ha tudol jo porkoltet fozni mer az en aszonyom tugyon, es nyeldle, legy bevalalós. Remélem irol mer nagyon tecesz es jó lene ilyen szexi fiatal aszony./ Szia kicsilány! Szűz vagy még? ;) /Szia 35 vagyok fiatal nagyon vékony lányt keresek szexre te ilyen vagy?

Ami minden korosztályból jön: Chat sex?/ Masztizhatok neked webcamon? ;) /kepkuldes/ farkam.hu (tényleg kaptam már konkrétan ilyet)/ Szia, nincs kint képem, küldhetek neked egyet? Természetesen az arcomról, nyugi. (nem az arcát küldte...) / Szia! Látom jógázol. Én is szeretnék, ezt a pózt meg tudod csinálni? (Farokképet küldött) / Szia! Látom kicsi a melled, de nem baj, az arcod szép, és ha együtt leszünk, szívesen fizetem a plasztikádat!;) / Szia! Miért viselsz ennyi sminket? Nekem a természetes lányok tetszenek. (OK, miért írsz akkor rám?)

Két hónap alatt a felsoroltak közül mindegyikből kaptam legalább 5-10-et, és most nem túlzok.

2021. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg ha mi itt nőként leírjuk, hogy ez a szia mizu és társai nagyon gáz, akkor el kell fogadni, és gondolkodni ezen. Nem pedig erősködni, hogy de hát ez milyen vicces! Igen, nagyon vicces. Azért nem reagál rá senki.

20as te meg azért lettél lepontozva, mert nem a kérdéshez szóltál hozzá senkit se érdekel mennyi matched van.

2021. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

#26


De nem is erről szólt a #20 válaszom. Olvasd már vissza. A kérdésre válaszoltam.


Nem válaszolnak! Ennyi. És szerintem EZ a leggagyibb és a legmegalázóbb. Akkor inkább ne is húzzon jobbra, vagy töröljön, vagy ne is regisztráljon, ha már válaszolni sem képes.

2021. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát, de. Nem a kérdésre válaszoltál, ami az volt, mit kaptál? Nem a meccsek száma meg nem is a mit nem kaptál. Ilyen alapon én ideírhatnám, hogy sült húst csináltam krumplival. Az sem érdekel senkit.
2021. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
De azért nem válaszolnak, mert egyesek a lehető legminimálisabb erőt sem fektetik bele az egészbe. Jobbra húznak egy srácot, mert tetszik a képek alapján, majd jön a sziamizu jóesetben, rosszban meg a dickpic és az egyéb szexuális kérdések. Azért van egyre kevesebb nő a tásrkeresőkön, mert kiábrándító a férfifelhozatal. Az, hogy nem kapsz választ nem megalázó. Az viszont, hogy a nőknek minden 3. üzenet egy f*szos kép vagy egy "demegb*sználak" sokkal inkább.
2021. máj. 30. 09:45
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Úh 25-ös ezek nagyon gáz üzenetek :D
2021. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!