Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó bemutatkozó szöveg, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó bemutatkozó szöveg, illetve kezdő levél lenne ez társkeresőn?

Figyelt kérdés

Kedves xy!


Keresem azt a nőt aki a lelkitársam lesz. Én egy aszexuális férfi vagyok így egy lelki kapcsolatot keresek, ahol semmi szex nincs a kapcsolatban, hanem szeretjük egymást, kitartunk egymás mellett, minden gondot megosztunk egymással, de szexuális dolgok nincsenek a kapcsolatban...


2020. júl. 21. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó, korrekt, őszinte. Lehet,hogy az utolsó félmondatot már nem kellene írnod, ismétlésszerűen hangzik.

Azt viszont hangsúlyozd,hogy Neked lelki síkon mi az igényed, milyen vagy,milyen társat keresel.

A külsőről is írj, mert bizonyára aszexuálisként is vagy igényed, és azt is írd le,hogy Neked milyen a külsőd.

2020. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. köszi
2020. júl. 21. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Engem zavarna, hogy az egész csak arról szól, hogy nem akarsz dugni. Szerintem egy idegennél ne ez legyen az első és egyetlen dolog, amit elárulsz magadról
2020. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
#3 De, pontosan ez legyen, mert így legalább tudom, hogy össze sem jövök vele, viszont díjazom az őszinteségét.
2020. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
De nem csak ez. Érted, benyögi, hogy szexelni nem. Oké, de mit igen? Hova szarjak attól, hogy ő aszexuális? Mindenki több a saját szexualitásánál.
2020. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös,miért nem érted? Nem érez szexuális vonzalmat,lelki társat keres. Nincs ezzel baj,felvállalja,kizárja a félreértést,de ismerkedni szeretne,hasonlóval.
2020. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Ennyire nem lehettek gyökerek Jézusom. 😂 Tisztában vagyok az aszexuális fogalmával és egyáltalán nem az a baj, hogy ezt mihamarabb közli. Az a baj, hogy csak ennyit közöl a bemutatkozásnál és nem ír más vele kapcsolatos dologról egy rohadt szót sem. Ha a másik fél aszexuális is, szerintem elég kínos ilyennel úgy indítani, hogy semmi más témát nem dob be és a másik semmit sem tud róla a szexualitásán kívül.


Megy már a szövegértés? :D

2020. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Eddig is ment a szövegértés. Tudod mi/ki a lelkitárs? Ezt hová ragozza a bemutatkozásnál? Eleve 100 párt keresőből 1 ha válaszol,az is meg akarja győzni az ellenkezőjéről. Szex nincs,ez a kiindulás. Erre lecsap az a ritkafehérholló akivel majd a lelki részét továbbviszik...vagy nem. Gondolom a kérdező pár szót még ír a bemutatkozásba,kor/külső/lakhely/végzettség kb.
2020. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!