Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a leggyagyibb, legközh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggyagyibb, legközhelyesebb, legsemmitmondóbb levél, amit társkeresőn kaptál?

Figyelt kérdés
Volt az imént egy kérdés egy ismerkedős levélről, és eszembejutott, hogy a lányoknak tényleg ilyeneket kell olvasniuk? Ekkora helyesírási hibákkal teli, önfényezős közhelycunami az átlag felhozatal, vagy azért vannak kreatívak is? Ha valami igazán frappáns bejövőset kaptál, az is jöhet.

2021. máj. 28. 18:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőként, szóval nem erre válaszolok, csak leírom, hogy sajnálom azokat akiknek ilyeneket kell olvasniuk rendszeresen. Én is kaptam már primitív üzeneteket - ezen az oldalon, úgyhogy tudom, hogy milyen érzés az.


Illetve még kis utóirat - a hosszabb levekkel sem megy az ember semmire, mert annak taszító hatása van (személyes tapasztalat), bár később ez pozitívvá tud válni, de nem az elején. Érdemes belekérdezni a másik hobbijába, nem kínos anekdotákat mesélni, meg vannak tipikus "hálás témák" (én csak így nevezem őket egy régi könyv nyomán) amikből később kialakulhatnak jó beszélgetések.

2021. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Szia. Van kedved ismerkedni?
2021. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mizu?


Mi az, hogy mizu, ha nem is ismerjük egymást, maximum csak látásból?


Nekem ez messenger, nem társkereső, de nyilván ismerkedési szándékkal írt rám néhány illető így.

2021. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Az önéletrajzok meg motivációs levelek. Nem vicc, konkrétan azok voltak. Felsorolták, hogy milyen iskolájuk van, hol dolgoztak, mit dolgoztak, milyen párkapcsolati múltjuk van, mit keresnek, mi az ideál, mit tudnak nyújtani, stb. Az a durva, hogy nem egy ilyen volt. Engem ezek nagyon untatnak.
2021. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig voltam fent társkeresőn, az egy életre elég volt.


"Szia, mizu?" / "Szia, mi jót csinálsz?"

Most ezekkel mit kezdjek? Válaszoljam, hogy számára ismeretlen emberekkel egy őt nem érintő témáról beszélgettünk egy számára ismeretlen helyen? Most ennek mi értelme? Vagy annyit, hogy "Köszi, jól és te?". Zseniális beszélgetés.


A másik amit a #4-es írt. Komolyan, egy hét alatt több ilyet kaptam és komolyan nem tudtam mit kezdeni velük. Minek írja le valaki a teljes életét? Miért érdekelne, hogy az exével két évig volt együtt? Vagy ez arra van, hogy mutassa, alkalmas egy kapcsolatra? Azzal a nővel lehet, de velem már nem biztos.


Azt se fogom megérteni, aki rögtön a szexre tér, de a legprimitívebb módon. Példa: "Szia, te lenyeled?" Ja, egy ilyen után biztos elhiszem, hogy komoly kapcsolatot keres az illető - pedig a profilomban ott volt, hogy én csak azt keresek.


Egyszerűen fel nem fogom, hogy az ilyenek mit hisznek. Simán lehetne rákérdezni a másik hobbijára (és nekem legalább egy tucatnyi érdeklődésem kint volt), de ehelyett jönnek ezek. Ó, és ne akard tudni, hogy ezek hogyan reagálnak az elutasításra.

2021. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Huu ezek a dumák már így, hogy csak itt olvastam lehoztak az életről... különösen a "mi jót csinálsz?" triggerel engem. Azt ha csak meglátom ideges leszek. Ezek a motilevelek, önéletrajzok meg egyenesen siralmasak. Fogalmam sincs mi olyan nehéz egy első üzenet megírásában.
2021. máj. 28. 19:53
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Mizu? " Ebbol annyi volt,hogy kiirtam mar hogy inkabb ne is irjon akinek ennyire futja :D
2021. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Kopp-kopp, szabad-e zavarogni?

Mindezt a Facebookon úgy, hogy kinn van a profilomon, hogy kapcsolatban vagyok (az is, hogy kivel), és közös kép van kinn a párommal.

2021. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Fotó a lompiról az ismerkedés elején. Másnak meg a profilképei között volt jópár a koronaékszeréről is.
2021. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
"Szia ezekkel a kannákkal megadnám neked az év kertésze díjat"
2021. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!