Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen csúnya férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen csúnya férfiaknak van értelme IP címmel fenyegetőzni?

Figyelt kérdés
Abszolút nem írnak vissza a nők, nyilván attól nem fog akarni ha megírom az IP címét és mondom hogy így tudom hol lakik de legalább megijed mert így sem úgy sem fog írni
2021. máj. 21. 08:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
92%
Az extra szánalom, amikor csak erőszakolni tudsz, és az úgy kielégít, mint a szex, amikor akarnak téged.
2021. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
88%

"nem offolnak ki minden ok nélkül férfiakat"


SOSEM OFFOLNAK MINDEN OK NÉLKÜL! Max nem mondják meg neked! Meg mi ez a korrekt levélre? Meg honnan tudod, hogy a 4. levélben a nő nem épp análról akar beszélni? Honnan tudod, hogy az, amit mondasz annak tetszenie kellene a nőnek? Gondolkozzál már!


Kicsit szedd már ki a női nemet a kérdésből! Tegyük fel két férfi van! Nem köteles neked az utcán sem(nemhogy netes oldalon)senki válaszolni, és attól, hogy szerinted korrekt, amit mondasz, lehet más szerint nem az, vagy épp 50000 másik indoka van, amiért nem akar veled társalogni, vagy épp kinyitnia a száját addig, amíg leráz. Én pl néha csak intek egy nemet a fejemmel, mikor kérdezik kell e parfüm. Szegények udvariasak, nincs bajom velük, de nem akarok velük leállni beszélni annyit sem, hogy köszönöm nem, mert épp nem vagyok formában, rosszul érzem magam, vagy épp bármi ijesztőt tapasztalok rajta, amiért bekapcsolja a vészvillogót, hogy meg se szólaljak, mert bolond. Bármi lehet, volt, hogy csak épp nagyon az egyik könyv vagy film hatása alá kerültem, máskor megy fokhagymát ettem, máskor meg ideges voltam és tudtam, hogy nem szabad rázúdítani a dolgot. Ugyanezek vannak neten is, rohadtul nem kellene berágnod rajta, ha nem reagálnak, mert csak a hülye nárcisztikus felfogás miatt gondolod, hogy te vagy az oka. Nagyon kis esetben vagy te az oka. Ha viszont soha senki sem reagál, akkor legközelebb próbálkozás után kérdezd meg udvariasan, hogy tudja e, mivel tudnál MÁSNÁL(nem nála) jobb benyomást tenni, min változtass..


Én ráírtam egy mogorva, csúnya vörös hajú srácra ostoba szövege is volt, mert már 4 éve töretlenül fent volt aktívan, gondoltam segítek neki meg érdekelt is, mit tol el, erre megadta a facebookját, kiderült, hogy rossz a képe, béna a menedzsmentje és hasonlóan gondolkozunk, a haja meg nem is vörös:D. Korábban nem reagáltam neki, mikor megkeresett, de ő már nem emlékezett rá.


Nem tudhatod mit gondol a másik, de ha mindent magadra veszel, ráadásul túlreagálod(agresszívan, támadóan, vagy nyomulósan lépsz fel), akkor veled van gond, nem a másikkal.


Azt a frusztrációt meg nem tudom átérezni, hogy milyen rossz, ha nem mindenki dugna veled, mert velem sem mindenki dugna, pedig nő vagyok, de nem frusztrál. Ha téged frusztrál, veled van a baj, hogy elvárnád, pedig mások pozitív reakcióját elvárni a külsődre, vagy a személyiségedre egyszerűen nem lehet!


Próbálkozni lehet, örülni neki lehet, elvárni nem, ugyanis ezek nem olyan állandó, bizonyos dolog hatására egyértelműen bekövetkező dolgok(talán konstans a megfelelő kifejezés?). Ha azt mondom jó napot kívánok, nem biztos, hogy azt kapod, amit várnál, és ez így van rendjén! Te udvarias voltál, de ez nem feltételezi, hogy a másik is az lesz. Lehet odalök egy csát, elküldd anyádba, vagy meg se szólal. A világ ilyen!


Változtass az elvárásaidon, mert abszurdak! Ha megteszed, és nem személyes sértésnek veszel mindent(énközpontú gondolkodás agresszióval társulva hm.. nárcizmus), akkor boldogabb leszel. Ha a másik nem reagál, az NEM a te hibád! !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vannak olyan nők is, akik repesnek majd az első leveles dumáljunk a szexről kérdésre, és vannak olyanok is, akik emiatt rossz véleménnyel lesznek rólad. És ettől egyik ember sem rosszabb a másiknál!



M

2021. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
91%

Írj neki egy olyan levelet amiből teljesen nyilvánvalóvá válik hogy fenyegeted, így legalább indulhat ellened egy büntetőjogi eljárás.

Nálad nincs lejjebb, addig ne is gondolj ismerkedésre amíg össze nem szeded magad.

2021. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
25%
Vicces hogy felhúzzák magukat egyesek ezen a nyilvánvaló troll kérdésen. :D
2021. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
79%
Ez Balazska megint.
2021. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
56%
Az én lakásomra jöhetsz, van egy 10 kilós samu kalapácsom..majd adok vele egy gyomrost.
2021. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
69%
#20: tudod mit? Legyen fordítva. Kezdheted is. Maradj csendben.
2021. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
35%
9#mit akarsz ha szerencséje van akkor egy rendőr nő fogja be idézni...és akkor végre megnyugszik mert kezdeményezett nála egy nő...igaz eljárást :D :D
2021. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
60%

Tessék fiam dobok neked egy ip-t..192.168.0.107..várom az adataimat :D

Ja és igen bele egyezem ,hogy lenyomozd.(és valóban ez az én ipém :)

Szóval gyerünk hekker man ne csak a balatonon legyen nagy a szád .hogy drágán adod a halacskát,izzítsd be a 3crt monitorod csapd fel az SZTK szemcsit és kezdődjék a buli :D

2021. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!