Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen csúnya férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen csúnya férfiaknak van értelme IP címmel fenyegetőzni?

Figyelt kérdés
Abszolút nem írnak vissza a nők, nyilván attól nem fog akarni ha megírom az IP címét és mondom hogy így tudom hol lakik de legalább megijed mert így sem úgy sem fog írni
2021. máj. 21. 08:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
95%

Érted, férfiaknak MÉG ENNÉL IS többet!:)



Figyelj, engem zavarnak és frusztrált leszek az ilyen hímsoviniszta szemét állatoktól, már már agresszívvá válok, mi lenne, ha megszüntetnék a kiváltó okot, hogy én és a többi ember(férfiak és nők vegyesen) érdekében, akik agyfaszt kapnak a hozzád hasonló felfogástól bevezetnénk azt, hogy kevesebb jogot kapnak a hozzád hasonlók? Mondjuk elvehetnénk a szólásszabadság jogát, hogy ne terjesszétek a hülyeséget a világban!


Vagy csak akkor fair a korlátozás, ha olyan dologban teszik, ami téged zavar?

2021. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
94%

vilagi nyomorek vagy:Ddd

remelem egyszer valaki szetveri azt a rusnya incel pofadat.

2021. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
93%
#20: verjed csak nyugodtan a bret egesz nap erre a beteg incel fantaziadra, ez ugysem fog bekovetkezni. orok szuzkent fogsz meghalni es senkinek nem fogsz hianyozni, mert egy aberralt gondolkodasu, beteg agyu allat vagy.
2021. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
5%
23: Nem fog mert előbb fog összeomlani a világ.
2021. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
87%
20! Ajánld fel a kérdezőnek a likadat, akkor egyikőtök sem lesz ilyen frusztrált szexuálisan! :D
2021. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kerdező!

És, ha tudod hol lakik, akkor mi van? Attol kene felnem, hogy megerőszakolsz? És miről szeretnel elbeszelgetni? Ez komolyan erdekel. Pedig valaszt ugysem kapok

2021. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%

Én tudom miről, ugyanis engem már talált be ilyen pszichopata.


Arról beszélt, hogy mi nők szemetek vagyunk, hogy nem dugunk bárkivel, pedig megtehetnénk, illetve hogy nem igazságosan van felosztva a szex, meg arról, hogy minket(22 éves voltam) mázlista szépnek született nőket tönkre kellene tenni, mert másokat teszünk tönkre azzal, hogy nem dugunk velünk, pedig ők nem tehetnek semmiről. Mindezt a buszon, hangosan, vadidegenek előtt. Megszólalni se mertem, féltem, hogy megtámad.. Felismert társkeresőről, ahol még vissza is írtam neki, hogy túl idős(34 volt), meg amúgy sem szimpatikus. Pechemre ugyanabban a kerületben lakott és sikerült felismernie, mondjuk engem nem nehéz, és beolvasott a buszon, aztán csodálkozott, hogy a következő megállónál leszálltam. De volt még ilyenhez szerencsém korábban is, aki tudta melyik buszmegállóban szállok fel, megvárt, majd közölte, hogy "azt a fájdalmat akarja, hogy érezzem, amit ő érez, amiért elutasítottam, pedig soha a kezét se fogtam meg)


Ezek mind bolondok és nem is tudod hogy az, mert normálisan néz ki, diplomája van, meg barátai, akik elviselik, egyszerűen nem látszik rajtuk képen, csak élőben, ha beszélgettek és olyat mondasz, ami nem tetszik nekik..

2021. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
5%

#21: Ugyanazért, amiért sok mást. Mert lehetetlen elvenni. Még Észak-Koreában is maximum lelőnek, de előtte szólhatsz akármit. Sőt, ha sikerül átszöknöd a határon, akkor egy nyugati talk-showban hirdetheted az igét, hogy téged a Kim Jong Un minden este seggbeerőszakolt és meg kellett fognod a kukiját. És vagy elhiszik, vagy nem, de a kérdőjelet elhelyezted.


Ezek a dolgok nem vezetnek sehova. Nyílt kommunikáció és szabadság az ami előre tudja mozdítani a társadalmat.


A kérdező túltolja, de nem ártana belegondolni, hogy ő sem így született, nem ismeri őt szerintem egyikünk sem, hogy tudja, hogy korrekt vagy nem korrekt ghosting áldozata volt.


Főleg, hogy ma már számos társkeresőn (pl. Tinder) csak akkor tudsz írni, ha jobbra húztak, így nem az van, amikor a férfi azt sérelmezi, hogy a nő nem válaszol a korrekt levelére, amikor kap napi 200-at vagy egyértelműen leírja, hogy milyen férfiakat keres és a levelet író még véletlenül sem olyan.


Esetleg ismerkedés közben kérdez rá a negyedik mondatban, hogy amúgy az anált szereti-e, vagy ott derül ki, hogy helyesen sem tud írni a másik, vagy mentálisan nem túl jó képességű, esetleg bizonyos megnyilvánulása alapján jön rá, hogy nem illenek össze, mert mondjuk agresszív.


Esetleg a másik oldalon van, ahol teljesen korrekt módon ismerkedik és nem érti, hogy hosszú évek alatt miért lesz annyi gáz embernek barátnője, neki meg miért nem. Mert van ám ilyen is, nem kéne úgy beállítani, hogy a nők angyalok és nem offolnak ki minden ok nélkül férfiakat.


Csak a különbség, hogy ha egy férfi pl. Tinderen majdnem mindenkit jobbra húz és így is csak heti 2-3 match jön össze, akkor picit fájdalmasabban érinti, mint egy nőt, mikor maximum a mezőny 20-30%-át jobbra húzva így napi 10 match összejön, amiből 2 kamu, 5 perverz, egyikkel nem ugyanazt keresik, a másik csak 5 nap után ér rá találkozni és még mindig marad egy, akivel holnap randizhat, amikorra megint összejön 10 match.

2021. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
92%

Provokatív kamukérdés ez is. Nyilván törölve sem lesz ahogy a többi sem.

Ha megadom az IP címem eljössz? Várlak szeretettel. Úgy is gyakorolni akarom a mozambik drillt.

2021. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
93%

El kellene fogadni, hogy a természet igazságos. Ha nem találtok nőt az azért van, mert nem szabad továbbörökíteni a hibás génállományt. Ugyanígy van az állatvilágban is.


Én inkább kasztrálnám a hozzátok hasonlókat, legalább nem vinnyognátok ennyit.

2021. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!