Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fogadja el a környezetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogadja el a környezetem a válaszottamat, szerintük nem ilyen kaliberű pasik illenek hozzám, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A kigyúrt (arányosan, nem csak felsőtestre), tetovált, napbarnított bőrű, szakállas pasik az eseteim. A családom, barátaim mind azt mondják, hogy nem ilyen pasi illene hozzám, ne ragadjak le ennyire a külsőségeknél, helyezzek nagyobb hangsúlyt az értelmi szintre. Családom egy része, illetve én is jogász vagyok, egyre inkább elegem van ebből az íratlan elvárásból, a nekik való csalódásokozásból, de nem tudom megváltoztatni az ízlésem, olyannal nem tudnék kapcsolatban élni, akihez nem vonzódom.
2021. máj. 6. 11:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
* szeretnek öltözködni
2021. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy már előttem is írták, lehet jogos ez a tanács a családod részéről ha üresfejű kirakatbabák ezek a pasik. Ügyesen kikerülted az erre való válaszadást. Pontosabban olyan jogászosan a diplomára terelted a szót. Pedig szerintem te is tudod hogy az értelmi szint nem feltétlenül az iskolázottságot jelenti. További kérdés persze hogy a családod mit ért értelmi szinten. Mert ha a papírt akkor nem jogos, de ha az a bajuk hogy jól kinéző türhőkkel állsz össze akkor igazuk van hogy felszínes vagy
2021. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Jól mondja a 12...

Ha a csávó sötét gyökér, hallgass a szüleidre, menekülj. Ha a csávó tök klassz férfi, rá hallgass, és a csaldodtól menekülj.

A saját boldogságoddal törődj, ne mások véleményével.

2021. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem írtam egyáltalán ilyet, téves következtetést vontál le. A családom sajnos ilyen téren nagyon konzervatív, én sokkal liberálisabb vagyok (nem politikai értelemben), azt gondolják, hogy csak az edzésről lehet velük beszélgetni. Többször előfordult, hogy az első szülői látogatáskor vizsgáztatni próbálták, műveltségi kérdésekkel tesztelték a tudását az aktuális páromnak, ami nekem és neki is egyaránt borzasztó kellemetlen volt. Házinyúlra nem lövünk elv alapján nem szeretnék szakmabelivel kapcsolatot. Azok a pasik, akik nekem igazán a zsánereim nagyrészt személyi edzők vagy testépítéssel foglalkozó versenyzők, jogászok között ritka, aki nagyon ki van gyúrva, nem állítom persze,hogy nincs ilyen (egyet ismerek, de neki már családja van). Ahogy azt sem, hogy úgy lehetne megközelíteni ezt a kérdést, miszerint a kigyúrt pasik műveletlenek, az átlagos alkatúak okosak, ez egy minden értelmet nélkülöző sztereotípia lenne.
2021. máj. 6. 12:59
 15/29 anonim ***** válasza:
48%
Ez onnantól nem működik, ha nekik te nem kellesz. Onnantól csak magadnak okozol szenvedést, a vágyakozás nagyon-nagyon könnyen felemésztheti az ember lelkét... Hidd el, tudom, az én lelkem már elveszett.
2021. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arról szólt, hogy nem találok ilyen pasit vagy azon siránkozok, hogy nem vesznek észre engem, mert ez nem igaz. Találok, ismerkedem, boldog vagyok velük, majd jön a nagy bemutatás a barátoknak, családtagoknak és minden pozitívum szertefoszlik.
2021. máj. 6. 13:08
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

16.


Kicsit nehezemre esik elhinni, hogy ugyan tök jól elvagy velük meg minden, de pár rokon véleményén rinyálsz akiknek véleménye nem fontos ilyen téren.

2021. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem lakom már otthon, de szoros (napi szintű) kapcsolatban vagyunk egymással. Nem tudnék hosszú távon olyannal együtt lenni, aki a szeretteimmel nem jön ki, nincs szükségem feszült légkörre.
2021. máj. 6. 13:19
 19/29 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem el. Túl van tolva a mese. Az egész családod, úgy értem a tágabb is, meg a barátaid is mindenki egytől-egyig diplomás?

Meg nagyon életszerű hogy a nagybátyám meg az unokatestvérem fanyalog a pasimra és meg is mondja. Vagy a barátaim, csak azért mert jól néz ki és nem diplomás.

2021. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A családom és barátaim zöme is, 1 fő kivételével, diplomás (utóbbi egy külföldi munkalehetőség miatt félbehagyta a tanulmányait és végül nem fejezte be). Tudom, hogy csak jót akarnak nekem, megóvni egy nagy csalódástól, képesek kevésbé elfogultan tekinteni a választottamra, mint én. Ekkor dominálni kezd a racionális énem és megszakítom a kapcsolatot.
2021. máj. 6. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!